Тури в Фінляндію

Відображати:

Акція
Лапландія - тут живе Санта! або
Наявність місць:
9+
Естонія Фінляндія Швеція Латвія
calendar
28.12.2021
clock
9 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Індивідуальний тур
Сертифікат про вакцинацію

Опис країни:

Натисніть щоб подивитись

Фінляндія


Новий рік - це рипучий сріблястий сніг, пухнасті ялинки, весела музика, смачний багатий стіл, мільйони щирих усмішок, чарівник Санта-Клаус, активні забави і цікаві пригоди, комфорт, радість і щастя в одному новорічному наборі! Це унікальне місце, щоб відсвяткувати Новий рік, ти знайдеш лише там, де живуть найщасливіші за всіма рейтингами люди, бо саме Фінляндія стала місцем резиденції, де оселився веселий Санта-Клаус - Йоулупуккі!

Фінляндія - це найпівнічніша столиця світу Гельсінкі, Фінляндія - це морози до -60 ° С, Фінляндія - це спокійний і щасливий народ суомі, Фінляндія - це країна дерев'яних будиночків, Фінляндія - це успішна і привітна держава, Фінляндія - це перше в світі смс, Фінляндія - це просто калейдоскоп емоцій.

Фінляндія, крім Санта-Клауса, славиться своїми тисячами озер, національними парками і неймовірними пейзажами. Фінляндія пропонує гостям кухню просту і водночас надзвичайно вітамінну, ситну і смачну. Фінляндія - країна, де мило варять із оленячого чи тюленячого жиру, а застуди лікують у лазнях-саунах численних спа-центрів, без яких Фінляндія просто не уявляє не лише Новий рік, а й загалом свого життя. Фінляндія - країна, де традиційними видами транспорту є упряжки із добродушними оленями і синьоокими собаками хаскі.

Фінляндія - це і регіон Лапландія, у яку з Каєм і Ґердою до палацу Снігової Королеви мандрував кожен із нас, а дорослі й діти на Новий рік досі шлють туди у містечко, де живе добрий Санта-Клаус, мільйони листів зі своїми бажаннями. Лапландія - це країна казок, Лапландія - країна золотошукачів, Лапландія - земля загадкових пралісів, Лапландія - це таємнича полярна ніч, Лапландія - домівка гномів, ельфів і мумі-тролів, Лапландія - це сніговий рай для тих, хто закоханий у зиму.

- Відвідай резиденцію, де тебе чекає Санта-Клаус, і, сидячи на його колінах на Новий рік, прошепочи Санті на вушко найзаповітніші мрії - тільки тоді вони здійсняться! Будь оригінальним - замість есемески чи електронного листа здивуй рідних і друзів листівкою на Новий рік із пошти ельфів, яку заснував у своєму казковому містечку Санта-Клаус.

- Скуштуй делікатеси, якими славиться Лапландія: рибний суп на молоці, рибні запіканки калакукко, оленину в солодкому соусі чи оленяче сало, яке пропонує тільки Лапландія, смачнющі пиріжки з різними лісовими ягодами чи імбирні пряники від чарівних ельфів, які полюбляє їсти сам Санта-Клаус, запий це все запашними чаями, гарячим шоколадом, оригінальною кавою, пивом, глінтвейном чи традиційними настоянками - стіл на Новий рік буде незабутнім, а багата і гостинна Лапландія запам'ятається надовго!

- Промчи засніженими полями на оленячих чи собачих упряжках, які впродовж віків використовує Лапландія, відчуй драйв сучасних мотосафарі, проїдься на бігових або гірських лижах, санках чи сноуборді, вдосталь покидайся сніжками, сходи на риболовлю або з морем адреналіну викупайся у крижаній ополонці - Лапландія любить активний Новий рік!

- Переступи лінію полярного кола, яким «підперезана» Лапландія, і отримай офіційний сертифікат. Лапландія - примхлива щодо погоди, тому схрести пальці для безхмарного неба і поїдь дивитися унікальне світлове шоу полярного сяйва - пункт зі списку must-see впродовж життя.

- Придбай на пам'ять шапку-вушанку з бобрового хутра, різьблені хатні вироби з дерева чи кістки, горнятко кукса, брелоки з мумі-тролями, магнітики чи листівки, щоб тобі у кожному сувенірі завжди згадувалися незабутні Санта-Клаус, Фінляндія і Лапландія.

 
Де купити тур?
Шукатипо всій Україні
.