Тури на 8 березня

Відображати:

Країни:

Дата виїзду

За Вашим запитом нічого не знайдено.Наближається найперше свято весни — 8-го березня, день, який асоціюється з подарунками, квітами та гарним настроєм.

Найкращий подарунок — це незабутні враження, тому запрошуємо отримати чудові емоції в подорожах з Танго Тревел!

Як приємно буде отримати у подарунок до 8-го березня на подорож у весняну Європу! Будь яка жінка буде рада відсвяткувати 8 березня милуючись прекрасною європейською архітектурою, прогулюючись вузькими вуличками, та відчути дух старої Європи.

Запрошуємо зустріти свято весни у вишуканому Відні - місті музики, вальсів, парків, випічки та вина. Стиль міста особливий, наповнений шармом, багатою архітектурою та історією столиці Австрії.

Прага початку березня наповнюється особливою весняною атмосферою, столиця Чехії починає зацвітати в квітах, вулички наповнюються особливими кольорами. Обов'язково відвідайте оглядові майданчики, скуштуйте місцеву кухню, познайомтесь з місцевим колоритом.

Звичайно, незабутній подарунок до 8-го березня — подорож в найромантичніше місто Європи — Париж. Навіть, якщо раніше Ви вже відвідували Париж, весною Ви побачите пробудження міста кохання. Кожна дама обожнює шопінг, а шопінг у світовій столиці моди — це щось особливе. Париж — місто, яке не потребує зайвого опису, тут, в повітрі аромат вишуканого смаку та неймовірна атмосфера довкола.

Ще одне місто романтики — Венеція, місто на воді, де канали замість вулиць, де сотні острівців пов'язують між собою численні мости. Свято весни 8 березня тут буде незабутнім, прогулянка на гондолі, запам'ятається на все життя. Чорний видовжений човен і все навколо як легенда, як витвір мистецтва, відблиски будівель наповнять Вас романтикою неповторної Венеції.

Подорож в місто свободи та кохання — Амстердам — буде особливим подарунком до 8-го березня. Це унікальне місто, де старовинні традиції креативно поєднуються з сучасністю, тут, любителі незвичайної архітектури відчують захват від пейзажів пропливаючи каналами річки Амстел.

Потіште любих жінок яскравими враженнями, нехай весняні подорожі будуть справжнім пробудженням нових почуттів.

Де купити тур?
ШукатиПо всій Україні
.