Тур в Рованіємі 2024

Відображати:

Опис:

Натисніть щоб подивитись

Рованіємі

Хай там що, а Різдво щороку – це таємниче магічне дійство, яке в кожного з нас вселяє віру в абсолютну перемогу добра. Перед Різдвом всім чемним діткам незалежно від віку доброзичливий і щедрий дідусь потайки приносить бажані подарунки. Він має безліч імен у кожного народу: Святий Миколай – в Україні, Сінтерклаас у Нідерландах, Баббо Натале в Італії, Пер Ноель у Франції, Санта-Клаус у США. У Фінляндії, зокрема в її північному регіоні Лапландії, його звуть Йоулупуккі, хоча для зручності мільйонів гостей з усього світу він теж дозволяє себе кликати Санта-Клаусом. Так, так, у далекій засніженій Лапландії з ним кожен може вдосталь порозмовляти, вмостившись до нього на коліна! Для всіх охочих прошепотіти на вухо Санті своє найпотаємніше бажання туристична компанія «Танго Тревел» щороку організовує незабутній тур в Рованіємі.

Тури в Рованіємі (Лапландія) 2024-2025 від «Танго Тревел»

Фінське містечко Рованіємі – центр фінської Лапландії – прокинулось відомим на увесь світ після візиту дружини американського президента Елеонори Рузвельт, яка забажала побачити зруйноване ІІ Світовою війною місто і поїхати за полярне коло. Підготувати все для зустрічі дивним чином змогли лише за два тижні, тож, як жартують місцеві, відтоді працьовиті ельфи поселилися за кілька кілометрів від містечка, і сам Санта-Клаус із ними! Після такої шанованої туристки до Рованіємі потягнулася вервечка з мільйонів людей, від малого до старого, щоб побувати в казці наяву й під полярним сяйвом попросити чарівника здійснити задумане. Ми залюбки допоможемо вам дістатися незвичайного селища Санта-Клауса, у комфорті й без зайвих турбот, лише з думкою про потаємні мрії.

Заінтригували? Тоді не зволікайте, бо охочих посидіти в Санти на колінах ой як багато! Запрошуємо ознайомитися на нашому сайті з повними програмами таких турів до Лапландії:

«В гості до Санти: Гельсінкі, Рованіємі, Стокгольм» – восьмиденний автобусний тур в Лапландію на зустріч Нового року у володіннях Санти, з його милими  ельфами і симпатичною місіс Клаус. А дорогою до веселого чарівника відвідаємо красиві міста Латвії, Естонії, Фінляндії та Швеції, проведемо ніч на величезному поромі з магазинами, ресторанами, концертним залом і відкритою палубою, щоб милуватися тихими хвильками Балтійського моря.

 «Лапландія - тут живе Санта! або "Santa is Here!"» – наш автобусний тур в Рованіємі на 9 днів, під час якого ви побуваєте в чарівних балтійських столицях Таллінні, Гельсінкі та Ризі, а за полярним колом в Лапландії матимете змогу поспілкуватися зі справжнім Санта-Клаусом, прогулятися найпівнічнішим зоопарком Рануа, поїздити на собачих упряжках чи в санях під веселі мелодії дзвіночків Рудольфа.

У самому місті Рованіємі відвідайте дивовижний інтерактивний музей «Арктикум». Тут вам розкажуть все про Арктику, Лапландію і про народ саамі, серед якого живе Санта-Клаус. Привітні працівники ознайомлять із найцікавішими фактами, покажуть народні костюми жителів арктичної Півночі, розкриють таємниці промислу оленярів та золотошукачів Лапландії.

Де живе Санта-Клаус?

На це питання в кожній країні світу буде інша відповідь: на самому Північному полюсі, в маленькому містечку на Алясці чи в хатинці посеред засніженої Гренландії. Тож де живе Санта-Клаус? Насправді всі знають, що перед Різдвом Санту треба шукати поблизу фінського міста Рованіємі в його зимовій резиденції. Село Санта-Клауса в Лапландії – це казковий різдвяний курорт, який гостинно приймає всіх, хто вірить у диво і здійснення мрій. Як чарівна бездонна скринька, це село складається з найцікавіших місць:

 • офіс і кабінет Санта-Клауса;
 • цілорічна різдвяна пошта Санти;
 • магазин сувенірів;
 • майстерня і школа невтомних ельфів;
 • різдвяний котедж і пекарня пряників місіс Санта Клаус;
 • підземний «Санта-парк» з безліччю розваг;
 • своя залізниця і поїзд «Пори року»;
 • котедж Елеонори Рузвельд, з якого і розпочалася далекого 1950 року історія села Санта-Клауса.

Санта-Клаус також має велику стайню для десятків оленів, але найвідомішими є красені Стрімкий, Танцюрист, Скакун, Жвавий, Комета, Купідон, Грім, Блискавка» і олень з червоним носом Рудольф. Гості Санти стають у довжелезні черги, щоб потрапити в сані саме до них.

Тож лише озвученим Санті бажанням в його володінні точно не обійдеться! У вас тут буде список таких цікавих занять:

 • отримайте сертифікат про перетин Північного полюсу;
 • скуштуйте місцевий делікатес – «скрипучий сир»;
 • навчіться справжньої каліграфії від ельфів;
 • виграйте на перегонах в собачих упряжках чи складіть компанію для веселої забави пухнастим клубочкам цуценят хаскі;
 • відвідайте крижаний «Snowman's Land», де все із льоду: столи, стільці, посуд і навіть готельні номери!
 • прогуляйтеся поміж лапатих ялин на снігоступах;
 • надішліть друзям листівку із різдвяної пошти з печаткою Санта-Клауса в Лапландії.

Тим, хто хоче побачити північне сяйво, варто трохи проїхати північніше і попросити удачі в Санти, бо не так легко впіймати момент кольорових вогників на небі. А які тут зорі й сузір’я в безхмарні полярні ночі! Гайда разом до Санта-Клауса в Лапландію – вибирай різдвяний тур в Рованіємі, загадуй бажання і вирушай з нами у чарівну Лапландію!

.