Тури на День Св. Валентина

Відображати:

Країни:

Дата виїзду

За Вашим запитом нічого не знайдено.У всьому світі святкують 14 лютого - День Святого Валентина. Це романтичне свято чекають усі закохані пари: можна набратися сміливості і зізнатися у своїх почуттях, подарувати своїй половинці незабутні враження.  

Святкування Дня Святого Валентина в Європі

Святкові традиції Дня Святого Валентина сформувалися саме у Європі. У кожній країні це свято проводять по-особливму. Головними атрибутами свята залишаються валентинки, червоні троянди та голуби. За легендами та переказами, саме в Італії почали святкувати день Святого Валентина. Тут День Закоханих називають “солодким днем” та за традиціями дарують своїм половинкам цукерки, шоколадки та печиво у формі серця. У Франції щорічно на це свято проводять численні конкурси та дарують коханим біжутерію і аксесуари. У Польщі закохані пари відвідують Познанську митрополію, де перебувають мощі святого Валентина та його чудотворна ікона. Поляки щиро вірять, що молитва та паломництво допоможе їм ще більше зміцнити кохання та жити у злагоді і любові. Для закоханих дуже важливо провести День Святого Валентина разом та подарувати сувеніри і валентинки. 

Подарунки до Дня Святого Валентина

 Чудовим подарунком може стати спільна подорож на День Святого Валентина, адже пережиті вдвох пригоди є однією з основ щасливих стосунків для закоханих. Пропонуємо Вам провести цей неповторний день у чарівній Вероні, де Ромео чекав на Джульєту, або ж прогулятися прекрасним Парижем, який століттями називають містом усіх закоханих.

Пам'ятайте, де б Ви не були — найголовніше те, що Ви разом. Нехай цей день принесе Вам багато радості, щирих емоцій та приємних сюрпризів.

Популярні напрямки до Дня Святого Валентина:

  • тури в Францію
  • тури в Італію
  • тури в Нідерланди

Кохання — це прекрасне почуття! Здатне зігріватити серця закоханої пари у найхолоднішу погоду. День Закоханих — це свято, коли повітря насичене романтикою та любов'ю.  Цінуйте, кохайте, бережіть, обмінюйтесь подарунками та валентинками один з одним в цей чудовий день!

 

Де купити тур?
ШукатиПо всій Україні
.