Тури на випускний

Відображати:

Країни:

Дата виїзду


Дитячі канікули разом з Танго Тревел!

Канікули – довгоочікуваний період для школярів, що відкриває можливість насолоджуватися відпочинком, зміцнювати здоров'я та набути натхнення для подальшого продуктивного навчання. Канікули найбільш корисно використати для розвитку діток, показати їм нові горизонти, активно відпочити разом із дітьми під час подорожі. Це сприятиме формуванню правильного характеру.

 Екскурсійні тури є чудовою можливістю для дітей отримати нові знання та неперевершені враження. Подорожуючи, вони відвідають нові країни, вивчатимуть культуру, інфраструктуру, архітектуру та звичаї місцевих мешканців, переконуючись у тому, що побачене відповідає описаному у підручниках.

Туристична компанія "Танго Тревел" має у своєму асортименті як тури до сусідніх країн, так і подорожі до Італії, Франції, Голландії та Скандинавії. Від яких всі, маленькі та дорослі, мандрівники будуть у захваті !

Звісно, найбільш популярним та бажаним напрямком для подорожі під час шкільних канікул є відвідування Діснейленду. Це не просто тематичний парк, а справжня країна розваг та веселощів, де казка оживає як для дітей, так і для дорослих. Мультфільми Волта Діснея виростили не одне покоління дітей, і кожен з них мріє зануритися в світ улюблених мультяшних героїв. Сам парк створений з урахуванням не лише потреб дітей, а й дорослих, надаючи унікальну можливість для сімейного відпочинку у чарівному світі казок.

Найкращий час для відвідування Діснейленду припадає на весняні та осінні канікули, коли зазвичай панує комфортна погода, а черги на атракціони невеликі. Літні та зимові канікули є найбільш популярним періодом, адже влітку розважальні програми  завершуються захоплюючими феєрверками, а під час різдвяних свят утворюється неперевершена святкова атмосфера, в яку кожен гість порине з головою, відчуваючи справжню магію Різдва.

Тури на канікули були ретельно розроблені, враховуючи всі потреби як дітей, так і супроводжуючих групу. Ми підібрали захоплюючі атракції та міста, які неодмінно вразять всіх учасників подорожі: зоопарки в Берліні та Будапешті, океанаріуми, ігрові комплекси та парки розваг. Кожна країна має щось унікальне щодо своєї архітектури, історії та культури, тож кожен екскурсійний тур гарантує безліч позитивних вражень, нових знань та неперевершеного задоволення.

Щасливе дитинство - це запорука здорового та успішного майбутнього.

Пізнавай Європу разом з Танго Тревел. Нові враження, розваги та гарний настрій ми гарантуємо!

.