Екскурсії

Відображати:

Країни:

Майже кожен туристичний тур — це не просто подорож цікавими місцями, а чудова можливість ознайомитись з цікавими історичними подіями, дізнатися щось більше про нову країну, відчути її атмосферу та дух. І зробити це допоможуть різноманітні екскурсії. Компанія “Танго Тревел” пропонує величезний асортимент таких заходів на різний смак.

Як обрати найкращу екскурсію?

Перелік екскурсій європейськими містами, які ви маєте змогу відвідати з Танго Тревел, досить великий. Але як обрати серед них найкращі? Спеціалісти нашої компанії рекомендують враховувати:

 1. Вік учасників. Якщо в вашій компанії є діти, треба орієнтуватись у першу чергу саме на них.
 2. Власні інтереси. Екскурсії можуть бути присвячені мистецтву чи історичним подіям. Також існують спеціальні пропозиції, які дозволяють відвідати різноманітні цікавинки (наприклад, печери чи замки), побачити неймовірно гарні пейзажі або відпочити (як, наприклад, термали чи парки розваг).
 3. Тривалість. Наші експерти добре знають, як встигнути максимум за короткий період часу та вписатися у графік. Тому ми пропонуємо екскурсії, які входять у тур та додаткові варіанти на вибір.
 4. Вартість. Ціна є важливим критерієм вибору, якщо бюджет обмежений. Але з нами подорожувати можна й економно.

Найкращі екскурсії від “Танго Тревел”

Найперше, що потрібно враховувати, плануючи замовляти екскурсію, це вашу кінцеву локацію — в який тур ви відправляєтесь. Серед найкращих варіантів:

 1. В Австрії. Захоплива історія “Як козаки Відень рятували”, різнобарвна та емоційна екскурсія “Казки Віденського лісу” та неймовірно живописний “Трансфер на озеро Вертерзее”.
 2. У Греції. Ми пропонуємо поїхати на яскраву “Прогулянку корабликом Егейським морем”. Особливої уваги заслуговує кулінарна та музична екскурсія “Грецька ніч”, а ще — інформативна “Чарівна гавань Кавали”.
 3. У Польщі ми пропонуємо поїхати до зимового парку Snowlandia, побачити захоплюючі краєвиди під час підйому на гору Губалувка, а також відпочити у Термалах. Також серед туристів популярністю користується екскурсія до мальовничого озера Морське око.

В каталозі нашої компанії знайдеться екскурсія на будь-який смак і гаманець.

Чому варто замовити екскурсію в “Танго Тревел”?

Звісно, кожен тур у нас має певну кількість включених екскурсій. Проте якщо замовити додаткові пропозиції, можна отримати ще більше цікавих емоцій поза загальним графіком. І забронювати екскурсію в Танго Тревел — це справді гарна ідея, адже:

 • всі екскурсії підбираються і продумуються дуже ретельно, щоб бути цікавими та насиченими;
 • ми співпрацюємо зі справжніми професіоналами своєї справи — освіченими гідами;
 • ціна наших екскурсій справді приємна (дивіться прайс);
 • ми приділяємо особливу увагу деталям, тому кожна наша екскурсія наповнена неповторними митями, що запам'ятовуються на все життя.

"Танго Тревел" гарантує неперевершене задоволення від кожної екскурсії, даруючи вам можливість відчути дух минулого та сучасності в найяскравіших кольорах.

 

.