Тури на Венеційський карнавал 2022

Відображати:

Країни:

Дата виїзду

За Вашим запитом нічого не знайдено.Венеційський карнавал — найяскравіша подія у туристичному й культурному житті Італії. Гості зі всього світу приїжджають до Венеції, щоб поринути в атмосферу свята, а венеційці готуються протягом цілого року, щоб здивувати найвибагливішого туриста. Карнавал у Венеції 2022 року очікувано стане незабутнім видовищем, частинкою якого з нашими турами можеш бути й ти!

Як взяти участь у Венеційському карнавалі?

Приєднатися до фестивалю може кожен, для цього варто лише купити карнавальну маску. Які потрібні маски для венеційського карнавалу? Їхня різноманітність просто вражає. Є маски особливої форми, кольору та символіки, з пір’ям, перлами і стразами, на все обличчя баута чи лише для очей коломбіна, маска доктора чуми з довгим дзьобом чи симпатична маска-котик ґатто. Ціни на маски у венеційських крамницях коливаються від 5 до 25 євро.  Якщо ж захочеш поринути з головою в атмосферу карнавального життя, тобі знадобиться справжній костюм, адже основна подія Венеційського карнавалу — це конкурс костюмів, який через свої масштаби триває близько 10 днів. Взяти участь у цьому конкурсі – найбільша честь, а вправні майстри весь рік шиють сукні й костюми, що стають справжніми шедеврами мистецтва!

Історія Венеційського карнавалу

Традиції карнавалу склалися як народні гуляння перед Великим постом, адже це час гастрономічної вседозволеності, а італійською «carne, vale» дослівно можна перекласти «м'ясо, прощавай». Емоційні італійці люблять гучні забави, тож не дивно, що Венеційському карнавалу вже більше 900 років. Як і в далекому ХІ столітті, так і сьогодні ти можеш сховатися за маскою і бути тим, ким захочеш! І багач, і бідняк у дні святкувань з допомогою маски та карнавального костюма міг робити все, що заманеться. Тож коли відбувається карнавал у Венеції, весь світ, затамувавши подих, спостерігає за розкішним видовищем! Щороку на фестивалі впроваджують щось нове, однак основні традиції залишаються незмінні вже протягом століть: святкова регата, політ Ангела, парад Марій. Вулички, площі, великі та маленькі канали перетворюються на концертні майданчики, де відбуваються театральні вистави і маскаради, лунають концерти віртуозних музик, а небо вкривається іскрами від феєрверків та конфеті.

Коли проходить карнавал у Венеції?

Щороку карнавал у Венеції відвідують більше ніж півмільйона туристів. І кожен може взяти участь в численних конкурсах – бути активною частиною цього легендарного дійства. З року в рік дати змінюють, залежно від Великодня, проте основні події Венеційського карнавалу відбуваються впродовж трьох тижнів, 2022 року – від 12 лютого до 1 березня. У неділю 13 лютого каналами Венеції пропливе святкова регата із десятків гондол і човнів. У суботу 19 лютого обиратимуть найкрасивішу дівчину на Параді Марій. А в неділю 27 лютого визначать власника найкращого  карнавального костюму і найзагадковішої маски. Тож плануй свій карнавал у Венеції в лютому!

Тури на карнавал у Венеції − 2022

Відвідай карнавальну Венецію разом із «Танго Тревел»! Щороку ми отримуємо безліч замовлень на ті дати, «коли карнавал у Венеції», отож лови перелік турів, під час яких ти побачиш яскраві кадри карнавалу:

Наші тури у Венецію в період проведення карнавалу надзвичайно популярні, тож не прогав можливість стати частинкою головної події Італії.  Венеційський карнавал 2022 року вже чекає гостей!

Де купити тур?
Шукатипо всій Україні
.