Тури на Венеційський карнавал 2024

Відображати:

Країни:

Дата виїзду

За Вашим запитом нічого не знайдено.Актуальні дати Венеціанського карнавалу на 2024 р. - субота, 27 січня – вівторок, 13 лютого.

Про Венеціанський карнавал чув, мабуть, кожен. Він вважається найяскравішою подією італійського культурного та туристичного життя. У дні його проведення до Венеції прибувають туристи з усіх куточків світу, аби насолодитися атмосферою неймовірного свята. А самі жителі міста готуються до цієї події весь рік, щоб їх дійство здивувало всіх без виключення. І карнавал 2024 року обов'язково стане незабутнім та повним емоцій видовищем. А разом з Танго Тревел побачити його зможеш й ти.

Чи можна приєднатись до карнавалу в Венеції?

Так, звичайно. Приєднатися до цього дивовижного фестивалю може абсолютно кожен — потрібно лише придбати карнавальну маску. Але якою вона має бути? Насправді, різноманітність таких аксесуарів може вразити навіть найзапеклішого скептика. Маски можуть мати різну форму та різний колір, на них може бути намальована різна символіка, а у якості прикрас можуть використовуватися пір'я, стрази та справжні перла. Маски можуть одягатися як на все обличчя, так і прикривати лише його частину. Досить популярними є маски доктора чуми, що відрізняються чорним кольором та довгим дзьобом. А молоді люди залюбки надягають маски-котики — привабливі гатто.

Вартість таких аксесуарів у магазинчиках Венеції дуже доступна. Ціни коливаються від 5€ до 25€.

А тим, хто мріє з головою пірнути у веселе карнавальне життя, варто придбати повний костюм (а краще — запастися ним заздалегідь). Адже конкурс костюмів є чи не найголовнішою подією карнавалу. До речі, ви пам'ятаєте, що через свої масштаби таке свято триває майже 10 діб? А бути учасником конкурсу костюмів — це дуже престижно. Тому на ньому до уваги спостерігачів представляють справжні шедеври ткацького мистецтва, що готуються протягом всього року.

Трохи історії: як виник Венеціанський карнавал?

Насправді, саме свято з'явилося через бажання народу відпочити перед настанням Великого посту. Ці дні до досить серйозних обмежень є часом гастрономічної вседозволеності, і у самій назві “карнавал” ховається два італійських слова “carne, vale”. Таке словосполучення дослівно перекладається як “м'ясо, прощавай”. Як мабуть багато хто знає, італійці є дуже емоційними людьми, їм до смаку гучні веселощі. Отже, нічого дивного, що наразі історія Венеціанського карнавалу складає вже понад 900 років.

Зараз, як і дев'ять сотень років тому, ти можеш надійно заховати своє обличчя за яскравою маскою, та вдавати того, кого хочеш. Тут стають рівними і бідняки, і багачі — кожен робить, що тільки йому заманеться. Тому коли на вулицях Венеції відбуваються яскраві, атмосферні, захоплюючі події карнавалу, всьому світу залишається лише з захватом спостерігати за цим дивовижним видовищем. Кожного року учасники фестивалю впроваджують щось новеньке, проте основні заходи та традиції все ж залишаються актуальними вже багато століть. Це стосується святкової регати, видовищного польоту Ангела, а також параду Мрій. Венеціанські вулички, площі та звивисті канали трансформуються на справжні концертні майданчики, кожен з яких пропонує спостерігачам свої особливі емоції. Тут грають вистави, організовують концертні виступи, запускають безліч конфетті. А з настанням вечора небо вкривається безліччю іскор від фантастичних феєрверків.

Терміни карнавалу

Кожного року Венеціанський карнавал прагне побачити понад 500 000 туристів. Звичайно, кожному з них хочеться відчути себе активною частиною такого дивовижного дійства. І кожного року терміни проведення карнавалу міняються у залежності від дати Великодня. Однак щороку все дійство розтягується на майже 3 тижні, у цьому році свято припадає на 27 січня – 13 лютого. На неділю 28 січня запланована велика парадна хода на воді — по каналам Венеції пропливе величезна святкова регата. У суботу 3 лютого планується святкова хода свята 12 Марій, у неділю 4 лютого — політ ангела, а 12 лютого будуть обирати та нагороджувати саму добру та гарну дівчину. Різноманіття заходів не дозволить сумувати.

Подорожі до Венеції: побач карнавал 2024 на власні очі

Збирайся до карнавальної Венеції. Відчуй атмосферу свята та краси разом із компанією Танго Тревел. Але вважай, що щорічно ми отримуємо чимало замовлень на ці дати — не прогав свою можливість. Ми пропонуємо кілька різних варіантів подорожей, що дозволять тобі насолодитися яскравими подіями карнавального свята:

  • Театр Вражень — тут тебе чекає поїздка до самих красивих та атмосферних міст півночі країни;
  • Квадро Формаджі — це подорож на цілих 5 днів, під час якої ми можемо побачити не тільки дивовижну Венецію, а ще й захопливу Флоренцію, вічне місто Рим, та відому всім Пізу з її баштою;
  • Просто Венеція — класний тур вихідного дня, щоб насолодитися Венецію та романтичною Вероною.

Поспішай та бронюй поїздку разом з нами! Адже карнавал у Венеції вже не за горами!

.