Венеціанський карнавал 2022

Відображати:

Країни:

Дата виїзду
Акція
Театр вражень - Венеція, Верона та Мілан!
Наявність місць:
9+
Італія
calendar
12.02.2022
clock
5 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Тест
Сертифікат про вакцинацію


Венеційський карнавал – 20​20
(8 лютого – 25 лютого)

Урочисте відкриття Венеційського карнавалу - 8 лютого

Парад Festa delle Marie - 15 лютого

Конкурс найкращих масок - 15 лютого

Політ Ангела - 16 лютого

Політ Орла - 23 лютого

Церемонія коронації Марії - 25 лютого

Відвідай карнавальну Венецію разом із Танго Тревел!

Венеційський карнавал — це найочікуваніша та найяскравіша подія в Італії. Туристи зі всього світу приїжджають до Венеції, щоб поринути в атмосферу свята, до якого венеційці готуються протягом цілого року, аби здивувати найвибагливішого туриста!

Карнавал у Венеції 2020 року — незабутнє видовище протягом двох тижнів. Доєднатися до фестивалю може кожен, для цього потрібно лише придбати карнавальну маску. Різноманітність карнавальних масок просто вражає: маски є особливої форми, кольору та символіки, ціни коливаються від 4-5 до 25 євро за одну карнавальну маску. Це той атрибут, який потрібно обов'язково придбати на згадку про участь у маскараді та який залишиться символом однієї з найяскравіших подій у житті. 

Окрему нішу фестивалю займають карнавальні костюми, адже основна подія Венеційського карнавалу — це конкурс костюмів, який через свої масштаби триває близько 10 днів. Взяти участь у Венеційському карнавалі - це найбільша честь для найкращих театральних колективів Європи. Гостей Венеційського карнавалу розважають вогняними шоу, виступами жонглерів, небо вкривається іскрами та блиском від феєрверків та конфеті.

Кожного року на Венеційському карнавалі присутні новації, але основні традиції карнавалу залишаються незмінні вже протягом століть. Щороку карнавал у Венеції відвідують більше ніж півмільйона туристів. Вулички, площі, великі та маленькі канали перетворюються на концертні майданчики, де відбуваються театральні вистави, феєрверки та проводяться маскаради. Туристи зможуть взяти участь в численних конкурсах, бути частиною всього легендарного дійства, а веселощі та гарний настрій - гарантовано кожному!

 

Тури у Венецію — найбільш популярний напрямок в період проведення фестивалю, тому не прогав можливості отримати незабутні емоції та стати частинкою головної події Італії. 

 

Венеційський карнавал чекає на гостей!

Де купити тур?
Шукатипо всій Україні
.