Тільки в Лапландії ... (Авіа!)

Загальний рейтинг:
Базується на:
Дата виїзду:
Не заплановано
Тривалість туру:
7 днів
Вид туру:
Переглянути маршрут
(Київ)
Стокгольм
Стокгольм
Гельсінкі
Гельсінкі
Оулу
Оулу
Рануа
Рануа
Рованіємі
Рованіємі
Кемі
Кемі
Гельсінкі
Гельсінкі
(Київ)
День 1
День 2
День 3
День 4
День 5
День 6
День 7

Київ. Зустріч туристів в міжнародному аеропорту Бориспіль.

10:50 Виліт в Стокгольм
12:20 Прибуття в Стокгольм

Стокгольм - місто мостів

Стокгольм - місто мостів

Оглядова автобусна екскурсія "Стокгольм - місто мостів" - це своєрідний коктейль розкоші, стилю і творчості, гармонія фарб та органічність природи, батьківщина Карлсона, Пеппі Догапанчохи, кумедних мумі-тролів... Цей райський куточок називають «Північною Венецією», хоча шведи іменують свою столицю "красунею на воді", адже таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з'єднані між собою 60 мостами, Стокгольм заворожує навіть досвідчених мандрівників. На вулицях міста завжди надзвичайна чистота, а прекрасні алеї і парки змушують туристів завмирати в захопленні - настільки вони доглянуті та впорядковані. Тобі надовго запам'ятається найбільший у світі Королівський палац на 608 покоїв, струнка Стокгольмська ратуша, панорама з оглядового майданчика на острови та яхти, розкішні вілли послів і дипломатів, вишукана північна архітектура і відблиски у воді цього надзвичайно колоритного міста.  Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Вільний час. Пропонуємо відвідати:

Гамла Стан 10€

Серце Стокгольма - Гамла Стан

Запрошуємо на пішохідну екскурсію у найстарішу частину Стокгольма, його серце - Гамла Стан. На перший погляд - це типове старе місто: вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в готичному стилі, старовинні шпилясті храми... "Все, як і в інших містах", - кажуть ті, хто бачив Стокгольм лише на фотографіях. Проте це місто варто відчути, тут потрібно прогулятися, і не самостійно, а з гідом, який розкриє секрети старих будинків, підкаже, куди повернутися, щоб побачити найгарніші панорами, розповість цікаві факти про шведських королів, Альфреда Нобеля та про палац, у якому вручають всесвітньо відому Нобелівську премію і, звичайно ж, заведе в найцікавіші місця найстарішого району Стокгольма. Дивовижний Гамла Стан - це місце, яке побачиш, і хочеться жити, щоб приїхати сюди ще багато разів. Тривалість екскурсії – орієнтовно 1 год.

Збір групи. Переїзд в готель в передмісті Стокгольма. Ночівля.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Стокгольм. Вільний час.
Факультативно пропонуємо:

Музей Васа 25/12 €

Музей Васа

Пропонуємо відвідати музей корабля "Васа" - музей одного ексєдиного у світі збереженого до наших днів корабля з XVII ст. Гордість шведського морського флоту, корабель "Васа" був створений прекрасним і пафосним, збудований із тисячі дубів, із величезною кількістю декору, зброї і золота, тому не зовсім точний розрахунок призвів до того, що він перекинувся і затонув у Стокгольмській гавані у серпні 1628 року, щойно вирушивши у своє перше плавання. Після декількох років підготовчих робіт корабель був піднятий з морського дна у 1961 р. Корабель демонструють у спеціально збудованому навколо нього музеї, де також представлено дев'ять тематичних виставок, магазин із багатим вибором сувенірів та висококласний ресторан. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції, а також сотні різьблених скульптур, ти матимеш змогу детально роздивитися корабель із семи палуб-поверхів музею. У вітринах - справжні речі ХVII століття: взуття, одяг, посуд, бочки для зберігання провіанту (вони підвішувалися до стелі для захисту від щурів), котел, у якому готували їжу на 500 осіб, медичне приладдя лікаря-цирульника,  схожу на сучасні нарди гру, перші сигари та єдину золоту річ, виявлену ​​на кораблі, - перстень, та ще кілька монет в кишені одного з загиблих. Врятовани світ морської романтики чекає на тебе! Тривалість екскурсії – орієнтовно 1 год.


Екскурсія до Стокгольмської ратушу 18 €

Екскурсія у Стокгольмську ратушу

Запрошуємо відвідати Стокгольмську ратушу - одну з найголовніших туристичних пам'яток Стокгольма і його впізнаваний символ. Струнка квадратна 100-метрова вежа увінчана трьома позолоченими коронами, які є символом Швеції, а троє святих, розставлених по периметру нижче, вже майже сто років оберігають від усього злого чарівну шведську столицю. У ратуші в Золотому і Синьому залах щорічно влаштвують урочистий бенкет після вручення Нобелівських премій, а в ресторані ратуші можна скуштувати страви, якими частують Нобелівських лауреатів. Тут відбуваються засідання міської влади, проводять важливі політичні переговори, а стеля залу для засідань має вигляд перевернутого човна вікінгів, адже за переказами, саме під кораблями вікінги влаштовували свої наради. Ти завітаєш у Золотий зал, який прикрашає мозаїка з більш ніж 18 млн позолочених плиток, що зображає сцени історії Швеції з королевою озера Малар у центрі панно. А з розповіді екскурсовда довідаєшся, що варто зробити, щоб потрапити до Стокгольмської ратуші на банкет Нобелівських лауреатів! Тривалість екскурсії – орієнтовно 1 год.


Збір групи. Посадка на паром 16:45 Стокгольм - Гельсінкі.
За бажанням вечеря на паромі 39€ з особи.
Ніч на паромі.


Зустріч Нового року!

З Новим Роком 2020

Сьогодні ми пливемо ... пливемо в країну тисячі озер, країну північного сяйва, країну, де живе Санта Клаус або Йоулупуккі, ми пливемо в столицю Фінляндії - Гельсінкі. Сніданок на паромі у вартості.
Прибуття в місто 10:30.

Оглядова екскурсія в Гельсінкі

Оглядова екскурсія у Гельсінкі

Сьогодні ми пливемо в країну тисячі озер, країну північного сяйва, на батьківщину Санта Клауса або Йоулупуккі - Фінляндію. Її столиця Гельсінкі зустріне тебе безліччю сувенірів з оленями - це майже священні корови для фінів, здивує примхливою погодою, адже це одна з найпівнічніших столиць у світі, вишуканими білосніжними яхтами, що пришвартовані поблизу 300 островів фінської столиці, мереживом із мостами і невеличкими мостиками, запам'ятається смачними рибними стравами. Сенатська площа з Кафедральним Собором та університетом, а поряд - Міст кохання, пам'ятник композитору Янові Сібеліусу - грандіозна споруда із сотень мідних органних труб та інші історичні й сучасні будівлі - «Біла столиця Півночі» сьогодні гостинно запрошує до себе в гості. Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Переїзд в регіон р Оулу. Поселення в готель. Ночівля.

Лапландія - казкова країна. Дивовижна полярна природа, ліси, водні потоки, лісові звірі створюють унікальні пейзажі, які ми представляли читаючи казки: саме сюди літав Нільс, сюди добиралася Герда у пошуках Кая, тут живе Снігова Королева і тут знаходиться офіційна резиденція Санта Клауса - Йолупукки. Синя тьма полярної ночі додає особливу чарівність новорічних свят і Різдва.

Сніданок. Вільний день.

Трансфер в Рануа 25 €

Трансфер у Рануа

Трансфер у містечко Рануа. Лапландія – казкова країна. Дивовижна полярна природа, лісові звірі,  водні потоки, ліси створюють унікальні пейзажі, які ми уявляли, читаючи казки: саме сюди літав Нільс, сюди добиралась Ґерда у пошуках Кая, тут живе Снігова Королева. Синя пітьма полярної ночі додає особливої чарівності новорічним святам та Різдву в казковому Рануа.


Факультативно пропонуємо:

Найпівнічніше зоопарк в місті Рануа (вхідний квиток - 18,5 € / 16 € діти до 14л.)

Найпівнічніший зоопарк у містечку Рануа

Запрошуємо відвідати найпівнічніший і другий найбільший зоопарк у світі в містечку Рануа. Нас чекає світ дикої арктичної природи, де, як і в природних умовах, живуть росомахи, білі та бурі ведмеді, рисі, вовки, песці, лосі, олені, кабани, лисиці, змії, хижі птахи – загалом більше ніж 50 видів північних тварин! Цей дивовижний парк дикої природи з лижною трасою на 7 км, безліччю дерев’яних мостиків, скульптурами зі снігу і льоду, дитячими атракціонами, замком «Мур-Мур» і сувенірними крамницями, кафе, ресторанами та піцеріями подарує тобі незабутні враження, які бувають лише у дитинстві... (вхідний квиток -23,5 євро/19 євро діти до 14р.). Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Північне мотосафарі (дорослі - 70 €, діти - 54 €)

Північне мотосафарі

Наберися адреналіну на мотосафарі  –  по засніжених дорогах і застиглих річках та озерах в зимовий ліс через безкраї простори і чудові пейзажі... Краса північної природи, випадкові зустрічі із привітними мешканцями лісу, швидкість і морозяний подих повітря, традиційні фінські ковбаски і гарячий чай на привалі… Відчуй справжній драйв арктичної романтики, покатавшись на мотосанях по мальовничій Лапландії!  Тривалість екскурсії – орієнтовно 1 год.

Ах ось ти який, північний олень! Від 13 €

Ах ось який ти, північний оленю!

"Ах ось який ти, північний оленю!"* Незабутні пригоди новорічної казки подарує тобі прогулянка на оленях! Традиційна місцева розвага і звичний спосіб пересування по-лапландськи принесе масу позитивних вражень, отож знайомся з веселою командою благородних оленів з розкішними рогами, вологими носами і блискучою шерстю: Стрімкий, Танцюрист, Скакун, Жвавий, Комета, Купідон, Грім, Блискавка та, звичайно ж, сам Рудольф. 

Хаскі - королі білої пустелі дорослі - 36 €, діти - 22 €

Хаскі - королі білої пустелі

 "Хаскі - королі білої пустелі". Захопливі катання на собачих упряжках хаскі занурять тебе у неповторний світ щирих емоцій! Пересядь на «хаскі-мерседес» чи «хаскі-скутер», відчуй невидимий енергетичний зв’язок із чотирилапими синьоокими друзями, лагідними, сильними і непосидючими, випробуй себе у ролі справжнього каюра, відкрий душу для неймовірного драйву, насолоди від швидкості, мальовничих пейзажів і снігу з-під пухнастих лап! 

Повернення в готель.

Сніданок. Вільний час.

Рекомендуємо поїздку в селище Санта Клауса (Рованіємі) (45 €)

Селище Санта-Клауса

Сніданок. Вільний день. Рекомендуємо поїздку в селище Санта-Клауса поблизу містечка Рованіємі. Якщо у новорічну ніч тобі не вдалося загадати всі найпотаємніші бажання – не біда. Сьогодні ми їдемо до Санти, справжнього діда-чарівника та його помічників – ельфів. Тут, за географічним Полярним колом, розташована його офіційна резиденція "Селище Санта-Клауса". Звідси Санта вирушає на санях із оленями у свою щорічну передріздвяну подорож по світу, щоб усім принести заслужені подарунки. Тут ми організуємо для тебе особисту зустріч зі Сантою, або, як тут кажуть, Йоулуппукі. Список бажань готовий?

 

Факультативно пропонуємо:

Інтерактивний музей Арктикум 23 €

Інтерактивний музей Арктикум

Запрошуємо до музею «Арктикум», який поєднує в собі Музей Лапландії та науковий Арктичний центр. Однак це не звичайний історичний музей, а інноваційний простір етнічних експонатів народності саамів із фінської Лапландії та цікаві об’єкти арктичної зони, із різними захопливими іграми та інтерактивними стендами, залами світлозвукової демонстрації північного сяйва чи сили північного вітру, затишними кафе, рестораном та сувенірною крамничкою. Намалюй свою сніжинку, простеж, як відбуваються полярний день і ніч, оціни, як люди Півночі вміло співіснують із температурами -30 аж до -50 за Цельсієм. 

Санта парк (36 € / дор., 30 € (3-12 років)

Чарівні печери

Тут неподалік є ціла система чарівних підземних лабіринтів, тунелів і печер "Санта-Парк", що може одночасно помістити більше тисячі гостей! Тут школа ельфів, де усім старанним учням видають сертифікати про навчання, майстерня ельфів, де створюють найкращі різдвяні сюрпризи, та потаємні ходи, якими маленькі помічники Санти виносять різдвяні подарунки для малечі, кабінет Санти, у якому він приймає гостей з усього світу, а ще - льодяна галерея Снігової королеви, магічний поїзд "Пори року", який без машини часу перенесе тебе із зими у літо і навпаки, весела різдвяна пошта, пекарня місіс Клаус із найсмачнішими у світі солодощами, і звичайно ж, свій підземний перехід Полярного кола на глибині 50 м... Тут панує різдвяна казка... 

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.

Морські ворота Лапландії - Кемі (дорослі 35 €, діти до 12 років. - 30 €)

Морські ворота Лапландії - Кемі

Рекомендуємо провести день у місті «снігу і моря», у місті, яке називають морськими воротами Лапландії – Кемі. Щороку тут будують «Сніговий замок» - найбільший у світі крижаний готель, розкладають Різдвяний сувенірний ярмарок, кафе і ресторани гостинно запрошують зігрітися кожного гостя. А в Галереї дорогоцінностей, де розміщено найбагатшу в Європі колекцію коштовних каменів, зібраних з усіх куточків світу, - від Аризони до Бразилії, від Фінляндії до Китаю, - ти побачиш корону вагою 2 кг єдиного короля Фінляндії Вяйно І, кольє із 647 діамантів розкішної француженки Марії Антуанетти, копію корони британської королеви з рубіном Чорного принца, око статуї індуїстського бога, скарби британського морського капітана і ще 3000 коштовних камінців. У сувенірній крамничці Галереї придбай свій камінь – він стане твоїм талісманом! Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

У вільний час в місті, можна буде відвідати виставку присвячену 20-й річниці будівництва «Сніжного замку» або відвідати Різдвяну сувенірну лавку і кафе-ресторан «ЛіннанАйта», сфотографіроватся з символами замку - сніговими грудочками АРТТ і Тертту. Кемі чекає Вас сьогодні.

Факультативно пропонуємо:

В гостях у тролів з гори Каллівуорі (дорослі 105 €, діти до 12 років. - 85 €)

В гостях у тролів з гори Каллівуорі

Запрошуємо тебе у незабутню мандрівку до таємничої землі Кемінмаа, де у дрімучих лісах протягом тисячоліть ховаються від людей кумедні тролі. Давним-давно тут жив старий троль Каллі, який любив розкидати навколо себе великі камені. Ці древні валуни й донині тут, вони мають надзвичайну чарівну силу, а місцеві тролі використовують їх як меблі у своєму селищі. Таємними лісовими стежками, що ховаються серед могутніх ялин, ми вирушимо в гості до тролів. Вони розкажуть нам про своє життя і традиції, навчать бавитися у свої ігри, розкажуть про смаки в їжі... Ми будемо готувати на вогнищі «сардельки тролів», скуштуємо фірмові млинці доброї бабусі-троля і з дружною компанією цих лісових велетнів заспіваємо веселу пісню "В гостях у тролів з гори Каллівуорі"! А ще кожен отримає на пам'ять «виделку троля», на яку обов'язково треба поставити спеціальне клеймо. Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.


Переїзд у Гельсінки.

Сніданок. Виселення з готелю.

Факультативно пропонуємо:

морську фортецю Соуменлінна або Свеаборг 30€

Морська фортеця Свеаборґ

Морська фортеця Соуменлінна, або Свеаборґ  – перлина Фінляндії, «північний Ґібралтар», який пам’ятає довгі важкі бої фінської, шведської, російської, англо-французької армій. Свеаборґ – 250-річний  культурний скарб, розташована на семи островах складна система бастіонів, потаємних проходів та інженерних тунелів, чудове поєднання природи та архітектури, пам'ятка Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, поєднання Заходу та Сходу та просто величезний комплекс під відкритим небом: тут знайдеш музей іграшок, музей зброї, музей моделей кораблів і картин художника Еліаса Мартіна, і навіть музей митниці! 

Трансфер в аеропорт.

15: 20- виліт до Києва (Бориспіль)
17:25 - прибуття в Київ.

Маршрут:

Натисніть щоб подивитись

У вартість туру входить:

Натисніть щоб подивитись

• проїзд автобусом єврокласу

• авіапереліт Київ - Стокгольм, Гельсінкі - Київ (а/к Міжнародні авіалінії України (МАУ))

• транспортування багажу до 23кг. на ос. + Ручна поклажа до 7кг.

• проживання в готелі 3*, сніданки (шведський стіл)

• екскурсії по програмі

• супровід керівника групи

• страхування

У вартість туру не входить:

Натисніть щоб подивитись

• рекомендовані програми, факультативні екскурсії

• вхідні квитки

• харчування на борту літака (є можливість забронювати заздалегідь за доп. оплату)

• особисті витрати

• курортний збір в готелях (оплата на місці)

• депозит на факультативні екскурсії - 33 євро. Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються.

Знижки

Натисніть щоб подивитись

Важлива інформація

Натисніть щоб подивитись

• при замовленні - програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати

• оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. При кожному замовленні курс уточняти.

• Туристи, які подорожують самі, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері

• мінімальна к-ть для виконання факультативної програми: 20 осіб

• автобусне обслуговування у вільний час не передбачено

• Туроператор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг

• Туроператор не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови

• закордонний паспорт дійсний не менш ніж 90 днів після повернення з туру

публічна пропозиція про укладення договору на туристичне обслуговування за цим посиланням

Корисно знати

Натисніть щоб подивитись

Як анулювати тур?

Натисніть щоб подивитись

Як анулювати тур?

Ми не штрафуємо туристів, якщо вони не можуть здійснити тур з причини:

  • документально підтвердженого стаціонарного лікування,
  • смерть.

Для підтвердження причини ануляції туру без штрафів необхідно надати лікарняний лист/довідку з лікарні, з підтвердженням стаціонарного лікування/свідоцтво про смерть. 

Рішення про повернення коштів, ануляцію туру без витрат приймаються у кожному випадку індивідуально. Запити про ануляцію просимо направляти на електронну скриньку office@tangotravel.com.ua

Відгуки (0):
Натисніть щоб подивитись
.