Лижні тури

Відображати:

Країни:

Дата виїзду

За Вашим запитом нічого не знайдено.Несамовите захоплення і метелики в животі від любові до засніжених вершин та сонячних зайчиків на рипучому снігу. Відчуття невимовного щастя від спуску крутими трасами. Адреналінові феєрверки, захоплені вигуки і непереборне бажання всоте піднятися на вершину, щоб з вітерцем злетіти вниз. Знайомі емоції? Тоді вам потрібно разом з компанією активних завзятих лижників їхати в тури на гірськолижні курорти, які щозими стають меккою для безнадійно закоханих у гори. Хочете знову відчути солодкий смак польоту? Компанія «Танго Тревел» підготувала для вас особливі зимові лижні тури зі Львова в Європу 2024!

Напрямки гірськолижних турів в Європу 2024

З настанням осені на пошуки найкращого гірськолижного туру виходять ті, хто не уявляє холодну пору року без лиж, сноубордів, саней, без віражів і перекидів над білим сніговим килимом. Готелі готують заманливий перелік послуг, лижні траси з нетерпінням очікують гостей, а туристична компанія «Танго Тревел» створює авторські гірськолижні тури в Європу 2023, щоб пазлик сервіс-комфорт-ціна був ідеальним. Отож знайомтесь:

Гірськолижні тури в Польщу

Закопане – найвідоміший зимовий курорт наших сусідів-поляків. Лижні тури в Закопане – нагода відчути зимову атмосферу, бо тут все підібрано природою й людиною для простого відпочинку. Чисте повітря, хмари під ногами, величні гори, хвойні ліси, які створюють унікальний мікроклімат, красиві будиночки гуралів і безліч розваг.

Загалом на території курортної зони знаходиться аж 10 гірськолижних комплексів. Найпопулярніші – Губалувка, Носаль та Каспрів Верх.

  1. Носаль (1206 метрів над рівнем моря) – ідеальний варіант для новачків та сноубордистів. Для перших є аж 5 пологих спусків, для других – кращий слаломний спуск у Польщі з сертифікатом FIS.
  2. Губалувка (1120 метрів над рівнем моря) – один з найбільш комфортних варіантів. До вершини веде фунікулер, що стартує з центру Закопане. Тут обладнано 6 спусків, розрахованих на різний рівень майстерності лижника. Є халф-пайп для сноубордистів.
  3. Каспрів Верх (1985 метрів над рівнем моря). Нагору можна піднятись трьома витягами. Більшість трас складні та розраховані на досвідчених лижників та сноубордистів. Подекуди перепад висот становить 940 м. Найдовша траса – 9 км.

У всіх комплексах є снігові гармати, послуги прокату спорядження, гірськолижні школи та кафе. У темний час доби траси освітлюються.

Врахуйте, що в Закопане немає єдиного абонемента, у кожній зоні катання діє окремий скі-пас. Безкоштовний транспорт для гостей також відсутній, між нижніми станціями витягів курсують рейсові автобуси та мікроавтобуси.

Гірськолижні тури зі Львова на Новий рік від Танго Тревел завезуть тебе до зимової столиці Польщі в підніжжі Високих Татр

А ще є Буковель, Драгобрат, Славське, Пилипець, Плай… − Україна має достатньо зимових курортів, куди щороку їдуть «на лижі». І хоч своя сорочка ближча до тіла, все ж хочеться зануритися в європейську традицію зимових вакацій. Автобусні лижні тури 2024 від компанії «Танго Тревел» − саме те, що треба!

 

.