Тури на Різдвянні ярмарки

Відображати:

Країни:

Дата виїзду

За Вашим запитом нічого не знайдено.Взимку в кожному великому місті чи невеличкому містечку посеред морозів і снігу є одне надзвичайно тепле місце – різдвяний ярмарок. Тут безліч смаколиків і сувенірів, цілющий глінтвейн і гарячий пунш, а ще тут просто так роздають щирі усмішки і веселий сміх, досипають у долоні любові та щедро пригощають святковим настроєм. Щиро і задушевно, як в дитинстві! Ти ще встигнеш обрати тур на різдвяний ярмарок 2022 і побачити, як святкують Різдво європейські міста!

Найкращі різдвяні ярмарки в Європі: які вони?

Без вагань обирай різдвяний ярмарок у Відні – найстарший у світі! Тут настільки захоплено ставляться до святкування Різдва, що все місто перетворюється на кольоровий і веселий ярмарок. Більше тисячі дерев’яних будиночків з гірляндами та ялинковими прикрасами встановлюють на площах і вздовж вулиць австрійської столиці, однак найкращі – біля Ратуші, її щедро прикрашають святковою ілюмінацією. Під основною ялинкою Відня послухай відомих музикантів і артистів або випробуй свої вміння на різдвяних майстер-класах.

Якщо пощастить потрапити на різдвяний ярмарок в Будапешті, ти назавжди запам’ятаєш катання на ковзанці біля базиліки Святого Іштвана, частування справжнім угорським гуляшем і незрівнянний смак крученого калача.

Безпрограшний варіант – автобусний тур в Прагу на Різдво. Столиця Чехії взимку просто казкова, а різдвяний ярмарок у Празі на Старомєській, Вацлавській площі чи на площі Республіки здалека манить ароматом пряників і глінтвейну, аж ніс лоскоче і слинка тече. Дорогою до Праги завітай на різдвяний ярмарок у Кракові. Старовинна столиця Польщі королівський Краків святкує Різдво теж по-королівському. На Ринку по всьому периметру розкладають різдвяні будиночки з сувенірами та їжею, з усіх боків співають «коленди», живі вертепи відтворюють біблійні сюжети, а кількаметровий Янгол вітає гостей і ніби обіймає своїми крильми.

Першість Католицьке Різдво в Німеччині належить Дрездену, адже різдвяний ярмарок із невимовною назвою Штрицельмаркт вважають одним із найстарших у світі. Уже шість століть тут крутяться кольорові пірамідки-каруселі зі сніговиком, лускунчиком, рудокопом і сливовим чоловічком, а також споруджують казковий замок з календарем адвенту. А в Нюрнберзі поблизу Ратушної площі з різдвяним ярмарком та атмосферою Середньовіччя зазирни у справжній триповерховий Музей Різдва!

Що продають на різдвяних ярмарках в Європі?

Рядочки казкових будиночків у святковій декорації заманюють апетитними ароматами і кольоровими сувенірами. Що продають на різдвяних ярмарках в Європі? Насамперед, ніхто не вийде з ярмарку голодним і без настрою! Гостей тут щедро пригощають гарячим шоколадом, пуншем і глінтвейном. У Німеччині нагодують ковбасками і дрезденським штоленом, у Чехії –   медовим трдельником чи млинцями, в Угорщині – делікатесною зимовою салямі, Австрія випікає різдвяні пряники, а в Польщі гостей частують різдвяним журеком. З Кракова привези на згадку ялинкові прикраси чи вертеп-шопку, з Дрездена – різдвяний арковий свічник, а в Будапешті обов’язково купи гірлянди з прянощів.

Якщо ти вже детально знаєш, як Україна щороку святкує Різдво, і знайомий весь асортимент сувенірів, які можна придбати на ярмарках Києва, Івано-Франківська чи Львова, тоді спробуй здивувати себе! Обирай автобусний тур від компанії «Танго Тревел» на різдвяні ярмарки Європи і нехай тобі неодмінно трапиться різдвяне диво!

Де купити тур?
Шукатипо всій Україні
.