Тури в парк тюльпанів Кейкенкоф

Відображати:

Країни:

Дата виїзду

За Вашим запитом нічого не знайдено.Відвідай парк квітів Кекенхоф та відкрий восьме чудо світу разом із Танго Тревел!

Один з найбільших, найкрасивіших і найвідоміший з парків у світі - королівський Кекенхоф. Протягом робочого періоду парку тут проводять близько 30 захоплюючих квіткових шоу, які зачаровують кожного відвідувача. Занурившись у цей світ краси, ви відчуєте неймовірний аромат різноманітних квіткових композицій та вражаючих кольорових полів. Щорічно в парку Кекенхоф висаджують понад 7 мільйонів квітів, серед яких тюльпани, гіацинти, нарциси, гвоздики, іриси, лілії та троянди. Мільйони туристів щорічно милуються цим надзвичайним видовищем!

Тюльпани - символ Нідерландів

Голландські квітучі парки, сади та неповторні композиції є визначним символом та Нідерландів, перетворюючи країну на величезний барвистий килим від березня до травня щорічно. З моменту з'явлення тюльпанів в країні, вони стали надзвичайно популярними та цінними, ініціюючи святкування їхньої краси нідерландці влаштовують масові фестивалі. Торговці тюльпанами стали одними з найбагатших людей в країні, спричинивши події, відомі як "тюльпаноманія". У парку квітів Кекенхоф підготовка до нового сезону розпочинається вже з вересня, коли флористи та садівники вручну засаджують парк цибулинами тюльпанів. Цей складний процес триває близько 3 місяців. Квіти висаджують в три шари: найглибше - квіти, що розцвітають найпізніше, потім - ті, які раніше, і найближче до поверхні землі - тюльпани, які розцвітають першими. Ця технологія дозволяє туристам захоплюватись активним цвітінням тюльпанів протягом усієї весни в парку Кекенхоф.

День короля в Амстердамі

Побувавши поміж красот Амстердаму у період з березня по травень, ти станеш свідком та зможеш долучитись до таких заходів як: Парад квітів та День короля, які відзначаються особливою величчю. Вражаючі квіткові композиції, феєрверки та костюмовані вистави створюють неповторну атмосферу святкування з неймовірним ароматом квітів.

Обери тур до Амстердаму щоб зануритися у чарівний світ, а ми Танго Тревел тобі у цьому допоможемо!

.