Тури в парк тюльпанів Кейкенкоф

Відображати:

Країни:

Дата виїзду


Парк квітів Кекенкоф — відвідай восьме чудо світу разом з Танго Тревел!

Встигни відвідати найкрасивіший та найвідоміший квітковий парк у світі — королівський Кекенкоф у 2024 році! У період роботи парку проводять близько 30 квіткових шоу, які дивують і захоплюють кожного. Доторкнувшись до прекрасного, ти відчуєш неймовірний аромат різноманіття фантастичних квіткових композицій, будеш приголомшений видовищем барвистих полів, якими щороку в парку квітів Кокенкоф милуються мільйони туристів зі всього світу. В парку квітів Кекенкоф щорічно висаджують понад 7 мільйонів квітів: тюльпанів, гіацинтів, нарцисів, гвоздик, ірисів, лілій, троянд.

Тюльпани - символ Нідерландів

Голландські тюльпани вже давно є символом та прекрасною родзинкою Нідерландів, адже тюльпанові поля перетворюють Голландію на барвистий килим з березня по травень щороку. Коли тюльпани тільки з'явились в країні вони відразу стали настільки популярними та цінними, що в їхню честь проводили свята, торговці тюльпанами були найбільш забезпечені люди в країні, саме тоді відбулась справжня “тюльпаноманія”. В парку квітів Кекенкоф підготовка до нового сезону відбувається вже з вересня, садівники вручну висаджують нові цибулини тюльпанів, сам процес є дуже трудомісткий і триває близько 3 місяців. Квіти висаджують різними шарами: найглибше — квіти, які розцвітають найпізніше, потім, - ті, які раніше, і найближче до поверхні землі — тюльпани, які розцвітають першими.  Саме ця технологія дозволяє туристам протягом всього періоду роботи парку Кекенкоф милуватись активним цвітінням тюльпанів.

День короля в Амстердамі

Відвідавши Амстердам в період з березня по травень, ти зможеш бути свідком та учасником таких подій, як Парад квітів та День короля, що проходять з особливим розмахом. Величезні квіткові композиції, феєрверки, костюмовані вистави створюють незабутню атмосферу яскравого свята з неймовірним квітковим ароматом.

Обирай тур в Амстердам — доторкнись з Танго Тревел до прекрасного!

.