Тури на море

Відображати:

Країни:

Дата виїзду


Відпочинок – це те, чого прагнуть твої душа й тіло впродовж виснажливого трудового року і що змусить тебе розпливатися в усмішці весь наступний робочий сезон на радість друзям і заздрість тим, хто пошкодував для себе такого подарунка. Насправді всі хочуть відпочити, а ти купи автобусний тур з відпочинком на морі і таки поїдь! Щоб зручно всістися на теплому м'якому пісочку, занурити ноги в пінні лоскотні хвильки, наплаватися-наїздитися-налітатися всіма доступними для відпочивальників засобами, уткнути носа в нескінченний морський горизонт або улюблений ґаджет і з блаженним виразом обличчя забути про всіх і все на кілька незабутніх днів.

Щоденно працюючи, ми мріємо про відпочинок, а іноді вже навіть байдуже, яка назва – Чорне чи Червоне море, лише б теплі чисті хвильки, сонце, пальми, пляж… Автобусні тури на море з Києва чи Львова – найпростіший спосіб за день-два повністю змінити своє щоденне життя і набратися життєдайної енергії води для майбутніх успіхів і досягнень.

Чому автобусні тури на море більш вигідні?

Тури в Європу з відпочинком на морі – це чудова можливість, окрім купання і шоколадної засмаги, побачити красу архітектури, відчути смак життя європейців, здійснити омріяний шопінг. Ціна такої поїздки вигідно відрізняється від авіаперельоту, а додаткові знижки й акції приємно здивують і збережуть ваш сімейний бюджет. Поніжитися під лагідним сонцем на чистих європейських пляжах чи скупатися можна досхочу в Адріатичному, Іонічному, Егейському, Чорному та Мармуровому морях. Туристична компанія «Танго Тревел» натхненно працює, щоб організувати ідеальні автобусні поїздки і здійснити твою мрію про жаданий відпочинок. На нашому сайті знайдеш детальні програми дешевих турів на море зі Львова у чудові країни:

Колоритна Албанія

Албанія ламає стереотипи й закохує в себе з першого погляду чистими водоймами і сервісом високого рівня, що вдосконалюється з кожним роком. Албанське узбережжя Адріатики – це красиве місто Дуррес із гальковим пляжем і просторою набережною, а південніші міста-курорти Вльора і Саранда вже ділять з Грецією Іонічне море. Заходь на наш сайт і обирай дешеві тури на море в Албанію:

 • «Захований світ – Албанія» − п’ятиденна поїздка, що охоплює екскурсіями три міста зі статусом столиці в різні часи;
 • «Албанія – морська пригода» − автобусна мандрівка тривалістю 8 днів із цікавою та насиченою програмою й ідеально організованим відпочинком.

Сонячна Болгарія

Болгарія запрошує на золотий пісок пляжів Сонячного берега, в цілющий мікроклімат, де легко дихається на повні груди. На популярному морському узбережжі розташовано чимало колоритних кафе й ресторанів зі смачними й ситними стравами національної кухні. Встигни купити автобусні тури з відпочинком на морі в Болгарії:

 • «Морський вікенд в Болгарії» − чотириденна поїздка для «перевантаження», без екскурсій − тільки ти і безмежна гладь води;
 • «Болгарія – сонце, море, пляж» − автобусний тур на 8 днів до Сонячного берега як найкращий варіант омріяної відпустки.

Божественна Греція

Греція зачарує контрастом смарагдових гір і блакиттю води, нагодує свіжими соковитими фруктами й овочами, здивує комфортом і відкритістю. Купи автобусний тур в Грецію на море і відчуй усі принади батьківщини олімпійських богів:

 • «Греція в мініатюрі» − п’ятиденна поїздка до столиці Північної Греції – квітучих Салонік із екологічно чистими пляжами затоки Термаїкос;
 • «Греція. Між небом та землею» − автобусна мандрівка на 8 днів, щоб вдосталь накупатися, вивчити минуле і сьогодення неквапливої, задоволеної життям Греції.

Гостинна Чорногорія

Чорногорія – мальовнича країна, яка вміє і любить відпочивати, бо чорногорці вважають, що всі ми народжуємося втомленими. Поїздка на чудові галькові пляжі Будви чи Бару – гарна нагода для ідеального відпочинку. На сайті компанії «Танго Тревел» можна переглянути програми автобусних турів на море зі Львова в Чорногорію:

 • «Усміхнись, ми в Монтенеґро» − 5-денна поїздка в тепле літечко Чорногорії на пляжі Будви та Бару;
 • «Найкраща мандрівка літа» − автобусний тур на 9 днів з можливістю купатися в кришталево чистій воді Адріатики у трьох країнах: Хорватії, Чорногорії та Албанії.

Розкішна Хорватія

Хорватія славиться неймовірною архітектурою чарівних міст на узбережжі, окрасою яких є давньоримські палаци, унікальні амфітеатри та середньовічні замки під охороною ЮНЕСКО. Відпочинок в Хорватії − це мальовничі балканські пейзажі та чисті, встелені галькою пляжі, а також привітні й гостинні друзі-хорвати. Мерщій обирай гарячі тури на море, адже з кожним роком закоханих у Хорватію стає більше й більше:

 • «На море в Хорватію!» − автобусний тур вихідного дня на море, чотири незабутні дні сонця і безтурботності на пляжах Адріатики;
 • «Хорватія, яку ти не знаєш» −  автобусний тур тривалістю 5 днів із можливістю не лише накупатися й засмагнути, а й погуляти столицею Загребо і старовинними містами Пула та Рієка,
 • «Хорватія – літо в Макарській» − тижнева поїздка до курортної мекки Хорватії – у сонячну Макарську;
 • «Хорватія 24/7» − автобусний тур на сім днів, в якому задоволені й відпочилі туристи виводять формулу- аксіому: Хорватія + відпочинок = щастя!

Улюблена Туреччина

Туреччина не потребує особливої реклами, адже вона щороку манить мільйони туристів з України. Ця сонячна країна може запропонувати навіть тури на море у вересні й аж до листопада, доки триває сезон пасивного морського відпочинку. Автобусний тур в Туреччину – це не лише чарівна архітектура Стамбула, а й теплі хвильки й комфортні пляжі:

 • «Неймовірний Стамбул» − п’ятиденна поїздка в одне з найкрасивіших міст світу, а також можливість поплавати в найменшому на Землі Мармуровому морі.

Тури на море 2022 року

Цьогоріч кожному з нас, як ніколи, хочеться відпочити і забути про заборони і перешкоди для мандрівок, на повну зануритися в безтурботну поїздку. Автобусні тури – саме те, що необхідне тобі для відновлення сил, для душевної рівноваги чи просто для розваг і незабутніх вражень. Забудь про щоденні клопоти і життєву метушню, а разом із ніжним піском набери собі додому крихти оптимізму для радості від кожного дня.
Відпочинок на узбережжі Адріатики подарує тобі незрівнянні емоції, глибоке синє небо Хорватії, Чорногорії та Албанії прихилить удачу і впевненість у собі, а свіжість морської води з її унікальним кліматом допоможе забути дріб’язкові неприємності і проблеми. Спокійні бірюзові води Греції доповнює бонусом цілюще повітря, водночас подорож у цю країну відкриває надзвичайно цікаві і красиві міста. Золоті пляжі Болгарії обнімають лагідні хвилі, серед численних пляжів можна вибрати зручні для дітей із пологим берегом і мілкою, завжди теплою водою. Найменше у світі, тому таке затишне і ласкаве Мармурове море Туреччини потішить красивими бухтами, що потопають у зелені лісів на скелястих берегах. У кожного з нас унікальний характер і стиль життя. Море теж із характером – вибери своє!

Автобусні тури з відпочинком на морі від «Танго Тревел» – це найкраща можливість відкрити для себе щось захопливе-нове, комфортно мандруючи і відпочиваючи. 

Де купити тур?
Шукатипо всій Україні
.