Тури по Україні

Відображати:

Опис країни:

Натисніть щоб подивитись

Україна

Україна – гостинна і багата країна з найбільшою площею серед тих, чия територія повністю лежить у Європі – 603 628 км². Україна володіє вражаючою кількістю природно-ландшафтних зон, якої не має жодна країна Європи: екскурсії по Україні охоплюють гірські масиви Карпат і Кримських гір, узбережжя Азовського і Чорного морів, єдину в Європі пустелю − Олешківські піски, найстаріший степовий заповідник Асканія-Нова, Шацькі озера та солоний Сиваш, термальні води Закарпаття і соляні шахти Донбасу, річкові каньйони Дністра та Бугу, Дніпровські пороги,  Камʼяні могили, численні водоспади, ландшафтні парки і національні заповідники. Тури по Україні – це захоплива мандрівка з безліччю неймовірних відкриттів та незабутніх моментів.

Що цікавого в Україні?

Україна стереотипно асоціюється іноземцям із добрими і талановитими людьми, дбайливо збереженими в інтернетну епоху колоритними звичаями і традиціями, високим рівнем освіченості ще з Середньовіччя, смачною і ситною кухнею, відомими спортсменами і, на жаль, із Чорнобилем – місцем найгіршої за наслідками аварії АЕС у світі, що по-новому відкривається українцям і туристам з-за кордону, які обирають тури по Україні. А ще Україна славиться різдвяною мелодією «Щедрика», гігантськими розмірами літака «Мрія», четвертою частиною всіх запасів родючого чорнозему на Землі. Тури по Україні гарантують повний дзен для мандрівників у Бакоті, на вершинах Карпат, на круїзних  кораблях по Дніпрі від Києва до узбережжя Чорного моря, на дніпровських пагорбах, з яких відкриваються неосяжні мальовничі панорами.

Екскурсії по Україні розповідають про долі відомих на весь світ українців, про художні полотна Марії Примаченко та Івана Марчука, мікромініатюри Миколи Сядристого, про силу Івана Піддубного, братів Кличків і Василя Вірастюка, а також приваблюють мандрівників цікавими маршрутами, що продовжують крізь епохи шлях із варяг у греки та великий європейський «Шлях королів» – сьогодні, за даними рейтингу Всесвітньої туристичної організації, Україна посідає восьме місце в Європі за кількістю туристів.

Що варто зробити під час туру в Україні?

Тури по Україні запрошують оглянути фотогенічні ренесансно-барокові містечка, золотокупольні храми, стрункі козацькі чи тризрубні карпатські церкви, печери колишніх монастирів і фортів з І Світової війни, дивом збережені мечеті й синагоги, що гармонійно вписані геніальними майстрами в мальовничі лінії ландшафту. Вибери екскурсії по Україні, щоб побачити найкрасивіші із тисяч резиденцій, замків, палаців, вілл, садиб та фортець від княжих часів до початку ХХ ст. Вдосталь нагуляйся Києвом, пройдися по Хрещатику, який має статус найширшої і найкоротшої столичної вулиці у світі, спустися на 105,5 метрів під землю в найглибшій у світі станції метро «Арсенальна», скуштуй надзвичайно смачні котлету по-київськи чи київський торт.

Придбай тури по Україні, щоб оздоровитися на мʼякому морському піску Херсонщини, Миколаївщини, Запоріжжя, Одещини, в теплих водах рожевого Лемурійського озера, Чорного чи наймілкішого у світі Азовського моря.

Які ж екскурсії по Україні без української кухні? Скуштуй смачні і ситні страви, поласуй медом із родинних пасік, винами із турецьких погребів, пивом за середньовічними рецептами, настоянками на всіх найвітамінніших ягодах.

Туристи намагаються забрати зі собою шматок України в сувенірах: магічні коди української вишиванки та писанок, кольорові обереги та ляльки-мотанки, карамельні чи шоколадні смаколики, українську горілку чи різноманітні наливки і настоянки.  А ще тури по Україні дають можливість випробувати свої таланти і вміння на численних майстер-класах із гончарства, лозоплетіння, писанкарства, сироваріння, різьбярства.

Замовити тур по Україні від "Tango Travel"

Автобусні тури по Україні зі Львова – це ідеальна нагода без віз і кордонів побачити найкрасивіші куточки нашої держави, набратися здоров'я і сил та привезти додому безліч позитивних емоцій і незабутніх спогадів.  Звертайся до туристичної агенції чи в офіс "Tango Travel" по консультацію і вирушай у мандри – приємні несподіванки і грандіозні відкриття поряд!

Обирай тури по Україні:

  • "Terra incognita біля Чорного моря"
  • "Чорнобиль – спадщина людства"

 

Де купити тур?
Шукатипо всій Україні
.