Тури по Україні

Відображати:

Акційний
Тур
Чорнобиль - спадщина людства
Наявність місць:
9+
Україна
Дата виїзду
15.08.2020
Тривалість
2 днів
Вартість
99
Акційний
Тур
Terra incognita біля Чорного моря
Наявність місць:
9+
Україна
Дата виїзду
13.08.2020
Тривалість
5 днів
Вартість
165

Опис країни:

Натисніть щоб подивитись

Україна

Україна – гостинна і багата країна з найбільшою площею серед тих, чия територія повністю лежить у Європі – 603 628 км². Україна володіє вражаючою кількістю природно-ландшафтних зон, якої не має жодна країна Європи: гірські масиви Карпат і Кримських гір, узбережжя Азовського і Чорного морів, єдина у Європі пустеля − Олешківські піски, найстаріший степовий заповідник Асканія-Нова, Шацькі озера та солоний Сиваш, термальні води Закарпаття і соляні шахти Донбасу, річкові каньйони Дністра та Бугу, Дніпровські пороги,  Камʼяні могили, численні водоспади, ландшафтні парки і національні заповідники.
 
Україна стереотипно асоціюється іноземцям із добрими і талановитими людьми, дбайливо збереженими в інтернетну епоху колоритними звичаями і традиціями, високим рівнем освіченості ще з Середньовіччя, смачною і ситною кухнею, відомими спортсменами і, на жаль, із Чорнобилем – місцем найгіршої за наслідками аварії АЕС у світі. 
 
Україна дивує світ художніми полотнами Марії Примаченко та Івана Марчука, мікромініатюрами Миколи Сядристого, силою Івана Піддубного, братів Кличків і Василя Вірастюка. Україна славиться різдвяною мелодією «Щедрика», гігантськими розмірами літака «Мрія», четвертою частиною всіх запасів родючого чорнозему на Землі. 
 
Через Україну пролягли шлях із варяг у греки та великий європейський «Шлях королів»,  а сьогодні, за даними рейтингу Всесвітньої туристичної організації Україна посідає восьме місце в Європі за кількістю туристів. Повний дзен чекає мандрівників у Бакоті, на вершинах Карпат, на круїзних  кораблях по Дніпрі від Києва до узбережжя Чорного моря, на дніпровських пагорбах, з яких відкриваються неосяжні мальовничі панорами.
 
Оглянь фотогенічні ренесансно-барокові містечка, золотокупольні храми міст, стрункі козацькі чи тризрубні карпатські церкви, печери колишніх монастирів і фортів з І Світової війни, дивом збережені мечеті й синагоги, що гармонійно вписані геніальними майстрами в мальовничі лінії ландшафту. Вибери найкрасивіші із тисяч резиденцій, замків, палаців, вілл, садиб та фортець від княжих часів до початку ХХ ст. 
 
Вдосталь нагуляйся Києвом, пройдися по Хрещатику, який має статус найширшої і найкоротшої столичної вулиці у світі, спустися на 105,5 метрів під землю в найглибшій у світі станції метро «Арсенальна», скуштуй надзвичайно смачні котлету по-київськи чи київський торт.
 
Проведи незабутню відпустку в Карпатах з активним відпочинком, оздоровися на мʼякому морському піску Миколаївщини, Херсонщини, Запоріжжя, Одещини в теплих водах Чорного чи наймілкішого у світі Азовського моря. 
 
Випробуй свої вміння на численних майстер-класах із гончарства, лозоплетіння, писанкарства, сироваріння, різьбярства. 
 
Скуштуй смачні і ситні страви української кухні, поласуй медом із родинних пасік, винами із турецьких погребів, пивом за середньовічними рецептами, настоянками на всіх найвітамінніших ягодах.
 
Туристи намагаються забрати зі собою шматок України в сувенірах: магічні коди української вишиванки та писанок, кольорові обереги та ляльки-мотанки, карамельні чи шоколадні смаколики, українську горілку чи різноманітні наливки і настоянки.
 
 
Tango map
Де купити тур?
ШукатиПо всій Україні
.