Акційний
Тур

Магія Балтійського моря

Наявність місць:
9+

22.10.2020

Вибрати іншу дату

Загальний рейтинг:

Базується на

0 відгуках
Переглянути маршрут
(Львів)
Ґдиня
Ґдиня
Сопот
Сопот
Гданськ
Гданськ
Рига
Рига
Юрмала
Юрмала
Стокгольм
Стокгольм
(Львів)

Прев'ю туру:

Натисніть щоб подивитись

Запрошуємо в незабутню мандрівку суходолом і морем, далеко на північ, аж у краї загадкових вікінгів. Тебе чекає місто чорних котиків на вежах, таємних знаків і символів, захопливих легенд і смачної кухні - Рига, безмежне узбережжя з м'яким дрібненьким піском і затишні дерев'яні вілли - Юрмала, місто стримане і комфортне, з королівським шиком та свободолюбним морським характером - Стокгольм. Тут магія у дивному поєднанні середньовіччя і хай-теку, нордичного спокою і емоційної гостинності, у частій зміні погоди по кілька разів на день - Балтія створена, щоб нею захоплюватися і неодноразово повертатися!

День 1
День 2
День 3
День 4
День 5
День 6

13:30 збір групи на автостоянці старого терміналу Міжнародного аеропорту "Львів". 
14:00 Виїзд зі Львова.

За умови швидко проходження кордону пропонуємо факультативно:

Люблін - місто натхнення 8€

Люблін - місто натхнення

Відвідай Люблін – столицю східної Польщі, місто із 700-літньою історією, багатою на події, що змінили Польщу і Європу. Люблін сьогодні є найбільшим містом на правому березі Вісли, що швидкими темпами розвивається як культурний інвестиційний, академічний центр. Історична спадщина Любліна, насичена ягеллонською традицією, переплетення народів, культур і релігій створили чарівну атмосферу, яку можна відчути й пережити: оглянь Старе місто, пройди під Краківською брамою, помилуйся замком, собором, базилікою, донжоном і вежами, які до сьогодні бережуть столітні таємниці чарівного Любліна.

Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Нічний переїзд у Ґданськ.

Прибуття Ґданськ. 

Оглядова екскурсія по Ґданську

Оглядова екскурсія по Ґданську

Запрошуємо у Ґданськ - найбільший порт Польщі, її бурштинову столицю, "вільне місто", славний середньовічний Данциґ, що подібно до знаменитого портового крана-журавля щоденно виглядає своїх гостей. Пишний Маріацький костел, три стрункі ратуші, старовинний Великий млин, симпатичні барокові кам'яниці, могутні залишки оборонних мурів та міські брами - місто з тисячолітньою складною історією і дбайливими мешканцями, які безмежно в нього закохані, досі дивує вибагливого мандрівника. Сьогодні отримаєш задоволення від прогулянки по вузьких вуличках Ґданська, де кожен будинок, кожен під’їзд, майже кожне вікно мають якусь унікальну прикрасу: скульптуру, барельєф або фреску. Тут ти обов'язково відкриєш для себе щось зовсім нове! Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Факультативно пропонуємо:

Екскурсії в Сопоті та Ґдині 18€

Екскурсія в Сопоті та Ґдині

Після знайомства з красенем Ґданськом запрошуємо тебе в чудове містечко на березі Балтійського моря — легендарний курорт Сопот. Чисті, нескінченні пляжі з кав'ярнями, крамничками, архітектурними пам'ятками заворожують своїм непопсовим колоритом і притягують мандрівників, незважаючи на пору року. А Великий мол - найдовший дерев'яний пірс у Європі - заведе тебе на 516 метрів у море! Проте це ще не все, попереду на тебе чекає елегантна Ґдиня. Хоча місто не є значним центром культури в Польщі, проте тут знайдеш на що подивитись! Численні музеї, кам’яні гори з оглядовим майданчиком, піднявшись на який можна помилуватися чудовим видом на місто, порт з кораблями та яхтами і морську затоку. Тривалість екскурсії – орієнтовно 2,5 год.

Збір групи переїзд в транзитний готель. Ночівля

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Ригу 

Оглядова екскурсія у Ризі

Оглядова екскурсія у Ризі

Запрошуємо на пішохідну екскурсію Старою Ригою - класичним європейським містом, однак це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому немає місця для нудьги. Перед нами - чудовий центр початку двадцятого сторіччя і, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом: старовинні будиночки, шпилі церковних веж, кам'яні маски, півні та котики, які пильним оком озирають місто, стара бруківка, на якій залишився слід століть, вузькі вулички середньовічного ганзейського міста... Архітектура Риги просто вражає, а фотографії нагадують листівки чи кадри із фільму-казки. Тут побачиш дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти. 

Факультативно пропонуємо:

Рига - столиця югендстилю 8€

Рига - столиця югендстилю

Рига - столиця югендстилю. Арт нуво, тіффані, югендстиль… Як би в різних країнах світу цей стиль не називали – відірватись від творів мистецтва, створених у ньому, неможливо. Такі відомі митці, як Врубель, Мунк, Муха, Гауді вписали свої імена в історію неповторними творіннями. Місцеві змагання між архітекторами початку ХХ ст. перетворили історичну частину Риги в архітектурний шедевр, який сьогодні внесено до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Жоден будинок не мав бути подібним на інший, а навпаки кращим, оригінальнішим та екстравагантнішим. Світла гама тонів, тварини, рослини, образи жінок, маски, неймовірні звивисті лінії екстер’єрів… Захопливий архітектурий парад запрошує тебе! Тривалість екскурсії – орієнтовно 1 год.

17:30 - Відправлення з Риги до Стокгольму на паромі.
По дорозі до Стокгольму - дискотека, караоке, розважальні ігри.
Ніч на паромі.

 

Сніданок на паромі (оплачується додатково)
10:30 - прибуття до Стокгольму.

Стокгольм - місто мостів 20€

Стокгольм - місто мостів

Оглядова автобусна екскурсія "Стокгольм - місто мостів" - це своєрідний коктейль розкоші, стилю і творчості, гармонія фарб та органічність природи, батьківщина Карлсона, Пеппі Догапанчохи, кумедних мумі-тролів... Цей райський куточок називають «Північною Венецією», хоча шведи іменують свою столицю "красунею на воді", адже таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з'єднані між собою 60 мостами, Стокгольм заворожує навіть досвідчених мандрівників. На вулицях міста завжди надзвичайна чистота, а прекрасні алеї і парки змушують туристів завмирати в захопленні - настільки вони доглянуті та впорядковані. Тобі надовго запам'ятається найбільший у світі Королівський палац на 608 покоїв, струнка Стокгольмська ратуша, панорама з оглядового майданчика на острови та яхти, розкішні вілли послів і дипломатів, вишукана північна архітектура і відблиски у воді цього надзвичайно колоритного міста.  Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.


Рекомендуємо:
Музей Васа 20/8€

Музей Васа

Пропонуємо відвідати музей корабля "Васа" - музей одного ексєдиного у світі збереженого до наших днів корабля з XVII ст. Гордість шведського морського флоту, корабель "Васа" був створений прекрасним і пафосним, збудований із тисячі дубів, із величезною кількістю декору, зброї і золота, тому не зовсім точний розрахунок призвів до того, що він перекинувся і затонув у Стокгольмській гавані у серпні 1628 року, щойно вирушивши у своє перше плавання. Після декількох років підготовчих робіт корабель був піднятий з морського дна у 1961 р. Корабель демонструють у спеціально збудованому навколо нього музеї, де також представлено дев'ять тематичних виставок, магазин із багатим вибором сувенірів та висококласний ресторан. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції, а також сотні різьблених скульптур, ти матимеш змогу детально роздивитися корабель із семи палуб-поверхів музею. У вітринах - справжні речі ХVII століття: взуття, одяг, посуд, бочки для зберігання провіанту (вони підвішувалися до стелі для захисту від щурів), котел, у якому готували їжу на 500 осіб, медичне приладдя лікаря-цирульника,  схожу на сучасні нарди гру, перші сигари та єдину золоту річ, виявлену ​​на кораблі, - перстень, та ще кілька монет в кишені одного з загиблих. Врятовани світ морської романтики чекає на тебе! Тривалість екскурсії – орієнтовно 1 год.


Серце Стокгольма - Гамла Стан 12/10€ 

Серце Стокгольма - Гамла Стан

Запрошуємо на пішохідну екскурсію у найстарішу частину Стокгольма, його серце - Гамла Стан. На перший погляд - це типове старе місто: вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в готичному стилі, старовинні шпилясті храми... "Все, як і в інших містах", - кажуть ті, хто бачив Стокгольм лише на фотографіях. Проте це місто варто відчути, тут потрібно прогулятися, і не самостійно, а з гідом, який розкриє секрети старих будинків, підкаже, куди повернутися, щоб побачити найгарніші панорами, розповість цікаві факти про шведських королів, Альфреда Нобеля та про палац, у якому вручають всесвітньо відому Нобелівську премію і, звичайно ж, заведе в найцікавіші місця найстарішого району Стокгольма. Дивовижний Гамла Стан - це місце, яке побачиш, і хочеться жити, щоб приїхати сюди ще багато разів. Тривалість екскурсії – орієнтовно 1 год.


Екскурсія у Стокгольмську ратушу 20/15€

Екскурсія у Стокгольмську ратушу

Запрошуємо відвідати Стокгольмську ратушу - одну з найголовніших туристичних пам'яток Стокгольма і його впізнаваний символ. Струнка квадратна 100-метрова вежа увінчана трьома позолоченими коронами, які є символом Швеції, а троє святих, розставлених по периметру нижче, вже майже сто років оберігають від усього злого чарівну шведську столицю. У ратуші в Золотому і Синьому залах щорічно влаштвують урочистий бенкет після вручення Нобелівських премій, а в ресторані ратуші можна скуштувати страви, якими частують Нобелівських лауреатів. Тут відбуваються засідання міської влади, проводять важливі політичні переговори, а стеля залу для засідань має вигляд перевернутого човна вікінгів, адже за переказами, саме під кораблями вікінги влаштовували свої наради. Ти завітаєш у Золотий зал, який прикрашає мозаїка з більш ніж 18 млн позолочених плиток, що зображає сцени історії Швеції з королевою озера Малар у центрі панно. А з розповіді екскурсовда довідаєшся, що варто зробити, щоб потрапити до Стокгольмської ратуші на банкет Нобелівських лауреатів! Тривалість екскурсії – орієнтовно 1 год.


17:00 - Відправлення зі Стокгольму у Ригу.
Ніч на паромі.

 

Сніданок (оплачується додатково). 11.00 прибуття в Ригу. Переїзд до Львова.
По дорозі факультативно пропонєумо 

Екскурсію в Юрмалу 18€

Екскурсія в Юрмалу

Запрошуємо на екскурсію в Юрмалу  - латвійське місто-курорт, де, незважаючи на пору року, приємно прогулятися вздовж моря, відчути, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих думок. Юрмала - справжня "перлина" Латвії і найбільший курорт Балтики, розташований на березі Ризької затоки всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шепіт моря заспокоює і пестить... Додай до цього унікальні джерела з цілющою мінеральною водою, якою заповнюють навіть басейни, лікувальні грязі, помірний приморський клімат та сторічні традиції оздоровлення й лікування в юрмальських курортних готелях, гостинність і європейський сервіс, добре збережену традиційну дерев'яну архітектуру - чудові вілли і барвисті квітники, і ти зрозумієш, наскільки влучною є ця назва. Крім того, Юрмала - центр гумору і музики, місто святкувань та фестивалів, яке гостинно приймає кожного мандрівника! Тривалість екскурсії – орієнтовно 2,5 год.


Нічний переїзд у Львів.

 

Прибуття у Львів близько 11:00

Маршрут:

Натисніть щоб подивитись

Вартість туру:

Натисніть щоб подивитись
Вартість туру
115 € *

*При оплаті депозиту на факультативні екскурсії 33€

У вартість туру входить:

Натисніть щоб подивитись

• проїзд автобусом єврокласу 

• проживання в готелі категорії 2-3*, сніданки (шведський стіл)

• проїзд на паромі Рига-Стокгольм-Рига у 4-місній каюті категорії С (B на паромі Romantika) (без вікна, душ та туалет в каюті).

• екскурсії по програмі

• супровід керівника групи

• страхування (*якщо вік туриста перевищує 64р.,- передбачена доплата 3€/день)

 

 

У вартість туру не входить:

Натисніть щоб подивитись

• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки

• особисті витрати

• депозит на факультативні екскурсії - 33 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти під час туру не повертаються.

• при груповому бронюванні дітей/студентів:

- тури до чотирьох днів (включно) - обов'язкова факультативна екскурсія або депозит + 1 факультатив на власний вибір

- тури від п'яти днів - обов'язкова факультативна екскурсія або депозит + 1 факультатив на власний вибір

Додаткові послуги:

Натисніть щоб подивитись

Увага!

Доплата (ЗА БАЖАННЯМ!) за сніданки на паромі для дорослих 24 євро (2 сніданки); діти (6-11 років) — 10 євро (2 сніданки); діти (12-17 років) - 15 євро (2

сніданки)

Доплата (ЗА БАЖАННЯМ!) за вечері на паромі для дорослих 70 євро (шведський стіл); діти (6-11 років) - 22 євро (шведський стіл); діти (12-17 років) - 33 євро

(шведський стіл).

• За одномісне розміщення в готелі передбачена доплата - 30 євро/тур

• За двомісне розміщення на паромі в каюті категорії С2 (B2 на паромі Romantika) передбачена доплата - 60 євро/ос

• Доплати за розміщення в каютах інших категорій - під запит!

Важлива інформація

Натисніть щоб подивитись

• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти 

• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.

• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері

• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 20 чоловік

• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено

• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг

• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови

• Закордонний паспорт дійсний не менш ніж 90 днів після повернення з туру 

• публічна пропозиція про укладення договору на туристичне обслуговування за цим посиланням

Замовити цей тур

Магія Балтійського морядата: 22.10.2020

×

Замовити тур може тільки зареєстрований користувач. Зареєструватися

Відгуки (0):
Натисніть щоб подивитись
Tango map
Де купити тур?
ШукатиПо всій Україні
.