Акційна пропозиція "5+":

Для мінігруп туристів від п’яти осіб передбачена знижка: ваучер на 5€/особа на факультативну екскурсію в турі.

Умови:

- пропозиція дійсна для одного бронювання на 5 і більше осіб

 

Акційна пропозиція "9+1"

Група це - 10 туристів.

Бонуси для групи:

- кожен 10-й безкоштовний.

Умови:

- бронювання обов'язкової екскурсії для усієї групи

- оплата курортного збору в готелях оплачується при бронюванні туру

- при групі 30 і більше Туристів - під запит на електронну пошту

 

Індивідуальний тур

Для прорахунку індивідуального туру просимо писати запит на електронну скриньку office@tangotravel.com.ua.

 

Премія - виплачується після завершення туру та після підписання "Договору на супровід туристичної групи". Договір для підписання надається орагнізатору перед туром. 

ВАЖЛИВО. Туристичний оператор залишає за собою право не виплачувати премію після завершення туру у випадку не дотримання умов "Договору на супровід туристичних груп" 

Кожна група для нас особлива! Туристичний оператор Танго Тревел готовий здійснити прорахунок на будь-який тур при будь-яких умовах замовника. Також під індивідуальні групи під запит, можемо організувати виїзд з будь-якого міста України з урахуванням всіх побажань 

Звертаємо Вашу увагу, що замовити та оплатити тур ви можете лише у наших партнерів за даним посиланням "Де купити тур?"

ВАЖЛИВО! При бронюванні групи дітей віком до 18 років в готелях оплачується депозит з особи в розмір 20/25 євро/ніч. Після виселення з готелю депозит буде повернутий при умові дотримання всіх правил перебування в готелі.

 

Дитячі канікули разом з Танго Тревел!    

Шкільні канікули — очікуваний період для дітей, який дає можливість відпочити, оздоровитись та отримати натхнення для продуктивного навчання. Дитячі канікули найкраще провести з користю, відкривши нові горизонти та активно відпочити з дітьми у мандрівці.

Екскурсійні тури — це прекрасна можливість отримати нові знання для дітей та незабутні враження, відвідати нові країни, познайомитись з культурою та звичаями місцевих жителів, побачивши те, що описують шкільні підручники, на власні очі.

Танго Тревел пропонує для любих діточок як і тури до країн-сусідів, так і тури в Італію, Францію, Голландію та Скандинавію.

Звичайно, найбільш популярною та найбажанішою поїздкою на шкільні канікули буде подорож у Діснейленд. Це не просто парк, а ціла країна розваг та веселощів, казка для дітей та для дорослих, на мультфільмах Волта Діснея виросло не одне покоління дітей, кожен бажає поринути в світ улюблених героїв. Сам парк створений не тільки для дітей, а й для дорослих, для сімейного відпочинку у неперевершеному світі казок.

Оптимальний час для відвідування Діснейленду — це весняні та осінні дитячі канікули, саме в цей період зазвичай комфортна погода та невеликі черги на атракціони.  Літні та зимові канікули — є найпопулярніший період відвідування, влітку шоу завершуються неймовірними феєрверками, а у різдвяний період — неперевершена  святкова  атмосфера, кожен гість поринає у світ магії Різдва.

Тури на дитячі канікули розроблені з максимальним врахуванням потреб дітей та супроводжуючих дитячих груп. Підібрані цікаві атракції та міста які здивують як і дітей, так і батьків: зоопарки в Берліні та Будапешті, океанаріум, ігрові комплекси, парки розваг. Кожна країна здивує своєю архітектурою, історією та культурою, тому кожен екскурсійний тур принесе море позитиву, нових знань та вражень.

Щасливе дитинство — це запорука успіху в майбутньому.

Пізнай Європу разом з Танго Тревел, нові враження, розваги та гарний настрій гарантовано!

.