Акція

Автобусний чартер в Болгарію (9 ночей)

Загальний рейтинг:
Базується на:
Наявність місць
9+
Дата виїзду:
09.06.2022
Тривалість туру:
12 днів
Вид туру:
2 нічний переїзди Автобусний тур Індивідуальний тур
Covid info:
Вартість:
60 €
Переглянути маршрут
(Львів)
(Івано-Франківськ)
(Чернівці)
Сонячний Берег
Сонячний Берег
(Чернівці)
(Івано-Франківськ)
(Львів)
День 1
09/06/2022
День 2
10/06/2022
День 3
11/06/2022
День 4
12/06/2022
День 5
13/06/2022
День 6
14/06/2022
День 7
15/06/2022
День 8
16/06/2022
День 9
17/06/2022
День 10
18/06/2022
День 11
19/06/2022
День 12
20/06/2022

9:30 - збір групи  м Львів. пл Двірцева. Головний залізничний вокзал

10:00 - виїзд зі Львова.

13:00 - зупинка в Івано-Франківську.

14:00 - зупинка в Коломиї.

16:00 - зупинка в Чернівцях.

Перетин україно-румунського кордону.

 

Нічний переїзд в Болгарію.

Прибуття на курорти Болгарії в передобідню пору:

08:00 - зупинка в Балчику (готель "White Rock Castle").

08:15 - зупинка в Албені (при в'їзді на курорт).

08:20 - зупинка в Кранево (біля ринку).

08:30 - зупинка в Золотих Пісках (готель "Zora").

08:45 - зупинка в Святому Костянтині і Олені (при в'їзді на курорт).

09:15 - зупинка у Варні (поряд центрального собору міста).

10:00 - зупинка в Обзорі (автовокзал).

10:30 - зупинка в Святому Власі (при в'їзді на курорт).

10:40 - зупинка в Єленіте (при в'їзді у відпочинковий комплекс).

10:50 - зупинка в Сонячному Березі (готель "Sunny Day Club").

11:15 - зупинка в Сонячному Березі (готель "Diamant Residence").

Відпочинок на морі.

Відпочинок на морі.

Відпочинок на морі.

Відпочинок на морі.

Відпочинок на морі.

Відпочинок на морі.

Відпочинок на морі.

Відпочинок на морі.

Відпочинок на морі.

Відпочинок на морі.

12:00 - виїзд з Сонячного Берега (готель "Diamant Residence") до Львова.

12:30 - зупинка в Сонячному Березі (готель "Sunny Day Club").

12:40 - зупинка в Єленіте (при в'їзді у відпочинковий комплекс).

12:50 - зупинка в Святому Власі (при в'їзді на курорт).

13:15 - зупинка в Обзорі (автовокзал).

14:00 - зупинка у Варні (поряд центрального собору міста).

14:30 - зупинка в Святому Костянтині і Олені (при в'їзді на курорт).

14:45 - зупинка в Золотих Пісках (готель "Zora").

15:00 - зупинка в Кранево (біля ринку).

15:10 - зупинка в Албені (при в'їзді на курорт).

15:30 - зупинка в Балчику (готель "White Rock Castle").

Нічний Переїзд.

Прибуття у Львів в передобідній час.

Маршрут:

Натисніть щоб подивитись

Вартість туру:

Натисніть щоб подивитись
Вартість
Проїзд у дві сторони
60 €

У вартість туру входить:

Натисніть щоб подивитись
  • проїзд автобусом єврокласу; 
  • супровід керівника групи

У вартість туру не входить:

Натисніть щоб подивитись
  • медичне страхування 

Додаткові послуги:

Натисніть щоб подивитись
Додаткові послуги за бажанням
Вартість (€)
Місце від 1до12
12
Медичне страхування
14

Знижки

Натисніть щоб подивитись

АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ 9+1

Всі послуги «Танго Тревел», для 10-го туриста – безкоштовно. Деталі акції.

Важлива інформація

Натисніть щоб подивитись

Корисно знати

Натисніть щоб подивитись

Як анулювати тур?

Натисніть щоб подивитись

Як анулювати тур?

Страхування від невиїзду, або що потрібно знати щоб анулювати тур.

Ми не штрафуємо туристів, якщо вони не можуть здійснити тур з причини:

  • позитивний тест на Covid-19;
  • хвороби, що потребують стаціонарного лікування, травми;
  • смерть родичів.
     

Для підтвердження причини ануляції туру без штрафів необхідно надати лікарняний лист/довідку з лікарні, з підтвердженням стаціонарного лікування/свідоцтво про смерть. 

Довідки про захворювання на коронавірус приймаються лише якщо запис на ПЛР тест був через Туроператора (вартість 700 грн). 

Рішення про повернення коштів, ануляцію туру без витрат приймаються у кожному випадку індивідуально. Запити про ануляцію просимо направляти на електронну скриньку office@tangotravel.com.ua

Для туристів, які бажають анулювати тур без пояснення причин пропонуємо послугу "Страхування від невиїзду". Вартість послуги - 20 євро.
Замовити можна при бронюванні туру. Скористатись послугою можна за 72 години до виїзду.

Послуга "Страхування від невиїзду" не дійсна для турів в США, Україною та для авіатурів.

Відгуки (0):
Натисніть щоб подивитись
Пов'язані тури

Сортування:

Де купити тур?