Акція

Австрійські панорами: Відень та Гальштат

Загальний рейтинг:
Базується на:
Наявність місць
9+
Дата виїзду:
07.03.2024
Тривалість туру:
5 днів
Вид туру:
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Covid info:
Вартість:
182 €
Обов’язкові доплати:
44 €
Переглянути маршрут
(Львів)
(Ужгород)
Відень
Відень
Зальцкаммергут
Зальцкаммергут
Мельк
Мельк
Будапешт
Будапешт
(Ужгород)
(Львів)

Прев'ю туру:

Натисніть щоб подивитись

Із мелодій вишуканого Відня розпочнемо нашу подорож до країни найщасливіших людей у світі! Розкішні палаци Гофбург, Шенбрунн і Бельведер, химерний будинок Гундертвассера, захопливі історії музею красуні Сісі чи безцінної скарбниці Габсбургів – ми покажемо вам все найкраще в австрійській столиці. А далі вас чекає справжня казка: містечко Гальштатт на березі однойменного озера, яке, мов магніт, вабить до себе мільйони туристів із усього світу; чарівний Зальцбург із легендами про геніального Моцарта і пишними бароковими ансамблями; долина Вахау з її гостинними містечками й мальовничими панорамами гір та озер. Країна-мрія Австрія надовго залишиться у вашому сердечку!

День 1
07/03/2024
День 2
08/03/2024
День 3
09/03/2024
День 4
10/03/2024
День 5
11/03/2024

11:30 збір групи  м Львів. пл Двірцева. Головний залізничний вокзал

12:00 виїзд зі Львова. Перетин українcько-угорського кордону.

Нічний переїзд у Відень.

Прибуття в Австрію

Оглядова екскурсія у Відні

Оглядова екскурсія у Відні

Оглядова екскурсія у Відні - розкішному місті музики, вальсів, парків, випічки і вина. Європейський мегаполіс із фантастичною імперською архітектурою, подивитися на яку щодня з'їжджаються тисячі туристів з усього світу.  Стиль австрійської столиці дуже пишний: білі коні, що танцюють під елегантну музику; багаті декорації пам'ятника імператриці Марії Терези; чуттєві вальси Ріхарда Штрауса; геометрична мозаїка орнаментальних полотен Густава Клімта; повільна розмірена мелодія механічного годинника. Як елегантна пані з чудовими манерами, Відень нікуди не квапиться, тому, гуляючи його вулицями і милуючись палацами в стилі бароко, не поспішай і ти. 

Тривалість екскурсії – орієнтовно 1, 5 год.

Факультативно пропонуємо:

Скарбниця Габсбургів 15€/10€ + вхідний квиток

Екскурсія у Скарбницю Габсбургів

Рекомендуємо відвідати Скарбницю Габсбургів, що вражає своєю колекцією коштовностей та реліквій, які монархи Австро-Угорщини передавали з покоління в покоління. Лише тут можна побачити на власні очі колиску сина Наполеона, один із найбільших смарагдів світу, відзнаки найпочеснішого Ордену Святого Руна, унікальну восьмикутну корону Священної Римської імперії, пізньоантичну агатову чашу - легендарну Чашу Грааля, що дає безсмертя, а також Спис Долі, з яким Карл Великий не програв жодної зі своїх 47 битв, і саме тому його також прагнув отримати Гітлер під час Другої світової війни. У найбільшій та найціннішій скарбниці людства ти почуватимешся володарем світу і, можливо, таємні знаки на цих коштовних артефактах вдасться відчитати саме тобі!

Тривалість екскурсії – орієнтовно 1 год.

Відень неперевершений 18€/13€

Відень неперевершений

 Автобусна екскурсія - "Відень неперевершений” - запрошуємо на Рінгштрассе! Коли в повітрі витав запах свята, хвої та ароматних свічок, імператор Франц Йосиф I підписав указ про знесення оборонних міських стін, що оточували в той час Відень. На їхньому місці утворилася Рінгштрассе, де кожен будинок повинен був показувати велич Габсбургів та Австрійської імперії: Віденський оперний театр, Парламент, Ратуша — від помпезності цих будівель просто перехоплює подих! Також ми обов'язково потрапимо до будинку Гундертвассера, адже це не просто будинок, а спектакль, витвір геніальної творчої уяви майстра, з розкресленим різнокольоровими асиметричними чотирикутниками фасадом, керамічною плиткою як головним елементом декору, з вікнами абсолютно різних форм і розмірів, з підлогою, що нагадує лісову стежку, нерівними стінами в обрамленні розкішної зелені всіх відтінків. 

Тривалість екскурсії – орієнтовно 2 год.

Трансфер до Палацу Шенбруннів 15€/10€

Трансфер до палацу Шенбрунн

Запрошуємо у палац Шенбрунн, який разом із довколишніми будівлями та величезним парком є однією з найважливіших культурних пам'яток і найбільшим діамантом у архітектурному кольє Австрії. Для династії Габсбургів він служив літньою резиденцією, саме тут відпочивали, прогулювалися та пошепки передавали таємниці вінценосні особи. Придбавши вхідний квиток, ти матимеш нагоду побачити чудові апартаменти Марії-Терезії, її вітальню, спальню і кабінет, в якому геніальний шестирічний Моцарт грав перед імператрицею, а також покої прекрасної Сісі, Єлизавети Баварської, її портрети та дивовижні дзеркала, в яких вона щоденно милувалася. Поряд з палацом Шенбрунн розкинувся прекрасний парк,  який заклав 1705 року чоловік імператриці Марії-Терезії Франц І. Влітку тут рай для поціновувачів квітів і фонтанів. У парку розташовані обов'язковий для барокових садів того часу заплутаний зелений лабіринт, пальмовий будиночок і найстаріший зоопарк світу, де сьогодні мешкає більше ніж 500 видів тварин. А всередині спеціального павільйону тебе чекає те саме джерело Шенен Бруннен, з якого і почалась історія найкрасивішого палацу Австрії. 

Поселення в готель на території Австрії. Ночівля.

 

 

Сніданок. Вільний день у Відні (пересування на громадському транспорті за власний рахунок).

Факультативно пропонуємо:

Поїздку в озерний край Зальцкаммергут 48€/43€

Озерний край Зальцкаммергут

Рекомендуємо фантастичну поїздку до озерного краю - Зальцкаммерґут. Якщо існує рай на землі, то він повинен бути саме тут - у серці Альп, де найчистіші озера, що відображають хмари і гірські вершини, густі ліси і колоритні будиночки довколишніх австрійських сіл - таким постане перед тобою мальовничий озерний край Зальцкаммерґут із кількома десятками озер. Сьогодні ти побуваєш в чарівному австрійському селищі Гальштат, що розташоване на березі однойменного озера посеред високих гір. Навесні тут все у яскравій зелені та барвистих квітах, влітку тобі забезпечене комфортне купання в кришталево чистих альпійських водах, восени приємна прохолода і помітно менша кількість туристів дозволить сповна насолодитися життям місцевих мешканців, взимку в Зальцкаммерґут знову з'їжджаються з усього світу шанувальники зимових видів спорту. Незважаючи на пору року, саме тут ти відчуєш справжню Австрію!

та

Оглядова екскурсія у Зальцбурзі 12€/10€

Оглядова екскурсія у Зальцбурзі

Запрошуємо у Зальцбург - "соляну фортецю" з давньою історією, одне з найкрасивіших міст Європи, батьківщину великого Моцарта, місто, яке вмить зачарує тебе своєю красою, а прогулянка його зеленими парками, вуличками з вишуканими будівлями, величними площами принесе тобі масу незабутніх вражень. Відшукай на вулиці Getreidegasse будинок з номером 9, де 27 січня 1756 року народився і провів дитячі роки Вольфганг Амадей Моцарт, а на Макартплац - будинок під номером 8, де юний геній писав свої музичні твори, насолодися його незрівнянною музикою, придбай цукерки «Моцарт» - ті самі легендарні кульки моцарткугель у синій обгортці, які виготовляють тільки в Зальцбурзі. Пройшовши через ворота Старого міста, ти побачиш міську ратушу, торгову вуличку Гетрайдегассе, прикрашену, наче у давні часи, кованими вивісками майстрів та торговців, затишні кафе, атмосфера яких назавжди залишиться у твоєму серці!  Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Повернення в готель.

 

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день у Відні (пересування на громадському транспорті за власний рахунок).

Факультативно пропонуємо:

Долина Вахау и Абатство Мелька 33€/28€

Долина Вахау і абатство Мелька

Долина Вахау (28 €) – перлина Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, гордість і туристичний магніт Нижньої Австрії – тягнеться приблизно на 30 кілометрів уздовж Дунаю на відрізку від Мелька до Кремса. Тихоплинна ріка, захищені горами від вітру розкішні виноградники, затишні містечка серед неймовірної природи зі своєю атмосферою – умиротвореною, спокійною і доброзичливою, де здається, ніби час завмирає і зникають всі проблеми. Долина Вахау береже таємниці Річарда Лев’яче Серце та Умберто Еко, вабить романтиків і митців з усього світу. Відвідай затишне місто-фортецю Дюрнштайн з його казковим замком на скелястій вершині, а також абатство Мелька – помпезне австрійське бароко у всій його красі, один з найбільших та найкрасивіших європейських ансамблів, з терас і балконів якого відкриваються приголомшливі краєвиди долини Дунаю і міста Мельк. Тривалість екскурсії – орієнтовно 3 год.

Казки Віденського лісу 30€/25€

Казки Віденського лісу

Запрошуємо вас на прогулянку до «зелених легень» австрійської столиці – Віденського лісу в Альпійському передгірʼї, з його красивими містечками й термальними курортами. Тут зможемо перенестися на тисячу років назад і відчути атмосферу та побут Середньовіччя у єдиному в Австрії романському замку Ліхтенштейн – «світлий камінь» князівської сім’ї Ліхтенштейнів, що зараз править однією з найменших країн світу. Відвідаємо мисливський будиночок Маєрлінґ, у якому двоє закоханих – ерцгерцог і кронпринц Рудольф, єдиний син і спадкоємець Єлизавети Баварської та Франца Йосифа, і його кохана баронеса Марія Вечера – покінчили життя самогубством. А також прогуляємося надзвичайно затишним курортним містечком Баден, яке приймало для відпочинку імператорську родину і великих композиторів Австрії, а сьогодні славиться своїми сірчачними термальними купальнями. Тривалість екскурсії – 4 години.

Як козаки Відень врятували 20€/15€

Як козаки Відень врятували

Більш ніж 340 років тому на північ від центру Відня відбулася велика битва, що врятувала Європу і після якої щасливі віденці почали пити турецьку каву! Ми поїдемо повз розкішні вілли австрійської знаті на зелений пагорб Каленберг-Леопольдсберг, що пам’ятає ще молодшого сина короля Данила – Романа, який ледь не став австрійським володарем, якби не історія кохання і зради. А сьогодні тут застигли у бронзі три красені-козаки як символ тих українських козацьких загонів, що у складі обєднаного європейського війська визволили Відень від османської облоги. З оглядового майданчика нам відкриється найкрасивіший широкоформатний вигляд на Дунай і Відень, а кава в панорамному кафе смакуватиме надзвичайно!

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

По дорозі пропонуємо факультативно:

Прогулянка на кораблику по Дунаю 33€/28€

Прогулянка на кораблику по Дунаю

Рекомендуємо прогулянку на кораблику по Дунаю. З келихом іскристого шампанського в руці, забувши про щоденні клопоти і метушню, ти вдосталь насолоджуватимешся найкрасивішою панорамою Будапешта. Тут немає нічого зайвого: кожна будівля, кожен міст, кожна вуличка гармонійно вписані творцями в цій галереї на картинах, що змінюють одна одну. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, загадати бажання, пропливаючи під мостами, якими так пишається Будапешт. Незабутні емоції, свято для тіла і душі та фантастичні фото на згадку про чарівну "перлину Дунаю" гарантовані! 

Тривалість екскурсії – орієнтовно 1 год.

Прибуття у Львів близько 12:00.

Маршрут:

Натисніть щоб подивитись

Вартість туру:

Натисніть щоб подивитись
Вартість
Вартість туру
182 €
Аудіогід
6 €
Депозит на екскурсії
38 €
Разом з доплатами
226 €

Вартість
Вартість туру для дітей до 12 років
138 €
Аудіогід
6 €
Депозит на екскурсії
38 €
Разом з доплатами
182 €

У вартість туру входить:

Натисніть щоб подивитись
 • проїзд автобусом єврокласу.
 • проживання в готелі категорії 3*
 • харчування - сніданок в готелі
 • багаж - валіза та ручна поклажа
 • оглядова екскурсія за програмою
 • супровід керівника групи
 • страхування 

У вартість туру не входить:

Натисніть щоб подивитись
 • факультативні екскурсії, вхідні квитки;
 • особисті витрати;
 • курортний збір в готелях від 1 до 3€/ніч (оплата на місці);
 • оренда аудиогіда 6€ (оплата з туром)
 • при груповому бронюванні (акція "9+1") - обов'язкова оплата екскурсії "Відень неперевершений"

Додаткові послуги:

Натисніть щоб подивитись
Додаткові послуги за бажанням
Вартість (€)
Місце від 1до12
15
Доплата за страхівку дор 66-80р.
16

Знижки

Натисніть щоб подивитись

1. ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ З ТАНГО ТРЕВЕЛ
Бери в подорож ще 5 друзів та їдь безкоштовно в тур. Також, отримуй в турі сувенір та подарунковий сертифікат від 5€ до 10€ який ти зможеш використати на будь-яку екскурсію або ж на наступну поїздку з Танго Тревел.

 

2. АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ 9+1

Всі послуги «Танго Тревел», для 10-го туриста – безкоштовно. При груповому бронюванні, дитяча вартість туру не враховується. Деталі акції.

 

3. АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ 5+

Для груп туристів від п’яти осіб передбачена знижка. Ваучер на 5€/особа на факультативну екскурсію в турі.

Важлива інформація

Натисніть щоб подивитись
 • Туристи, що подорожують самостійно можуть бути розміщені у тримісних номерах, на додатковому ліжку;
 • Туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
 • Туроператор не несе відповідальності за рішення, та пов'язані з ними наслідки, урядів та державних організацій іноземних держав, що обмежують в'їзд/транзит територією їх країни в умовах пандемії Covid-19
 • туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови. 
 • мінімальна кількість Туристів на факультативи - 20 осіб;
 • під час вільного часу автобусне обслуговування не передбачено;
 • Туроператор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • депозит можна використовувати на факультативні екскурсії. На розважальні програми депозит на зараховується
 • закордонний паспорт дійсний не менш ніж 90 днів після повернення з туру
 • публічна пропозиція про укладення договору на туристичне обслуговування за цим посиланням 

Корисно знати

Натисніть щоб подивитись

Як анулювати тур?

Натисніть щоб подивитись

Як анулювати тур?

Ми не штрафуємо туристів, якщо вони не можуть здійснити тур з причини:

 • документально підтвердженого стаціонарного лікування,
 • смерть.

Для підтвердження причини ануляції туру без штрафів необхідно надати лікарняний лист/довідку з лікарні, з підтвердженням стаціонарного лікування/свідоцтво про смерть. 

Рішення про повернення коштів, ануляцію туру без витрат приймаються у кожному випадку індивідуально. Запити про ануляцію просимо направляти на електронну скриньку office@tangotravel.com.ua

Відгуки (0):
Натисніть щоб подивитись
Пов'язані тури

Сортування:

.