Тур в Польщу

Відображати:

Акція
L'amour en trois: ти, я і Париж!
Наявність місць:
9+
calendar
13.08.2024
clock
6 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Акція
Париж на десерт
Наявність місць:
9+
calendar
10.08.2024
clock
8 днів
Без нічних переїздів Автобусний тур Груповий тур
Нідерланди. I♥Аmsterdam
Наявність місць:
9+
Акція
Скарбниця Саксонії: Ганновер, Ляйпциґ, Дрезден
Наявність місць:
9+
calendar
29.08.2024
clock
5 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Акція
Блиск трьох столиць: Варшава, Рига, Вільнюс
Наявність місць:
9+
calendar
08.08.2024
clock
5 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур

Опис країни:

Натисніть щоб подивитись

Польща

Відпочинок у Польщі запам'ятається тобі спілкуванням з чудовою природою, а також знайомством із цікавими історичними пам'ятками. Польща має туристичні місця, багаті своєю різноманітністю, пейзажі від Балтійського моря й до високих Татр, міста з історичними традиціями та архітектурою, що засвідчують велич Польської держави, відомі у всій Європі гірськолижні, морські та лікувальні курорти... І це ще далеко не все, чим Польща може пишатися!

Польща – це батьківщина Міколая Коперника, Фредерика Шопена і ще 17 нобелівських лауреатів. Польща – країна моноетнічна, на площі близько 312 тис. км із 38 млн населення 98% - поляки, проте багато історичних пам’яток українського, єврейського та німецького народів. Зважаючи на довгу і складну історію, Польща має три історичні столиці: затишне Ґнєзно з легендою про Лєха, Чеха і Руса, величний Краків з королівським Вавелем, і красуню Варшаву з гордою Сиренкою. Польща стрімко розвивається після вступу до ЄС 2004 році, і сьогодні це четверта у світі та друга в Європі країна за темпами розвитку економіки. Польща має єдине метро – у Варшаві, найбільший хмародер країни – варшавський Палац культури і науки з найвищим  світі баштовим годинником.

Польща називає «зимовою столицю» – Закопане, і літньою – Труймясто з Ґданська, Сопота і Ґдині, Польща – це гірськолижні курорти Бялка Татшанська, Зеленець, Щирк чи Вісла і морські балтійські узбережжя із сосновими лісами Хельської коси, Криниці Морської, Цетнево, Мржежіно чи Леби. Польща посідає сьоме місце в Європі за кількістю курортів. Більшість з них розташовані на територіях, що пропонують унікальні в європейському масштабі лікувальні послуги.

- Подихай цілющим соляним повітрям, яке дарує Вєлічка – занесена до списку Всесвітньої спадщини людства одна з найстаріших соляних шахт, де сьогодні на глибині 135 м працює санаторій із лікувальними камерами. Погрійся в термальних водах Буковіни і Бялки Татшанської, Хохолова, Познаня та Унеюва.

- Скуштуй запєканкі на будь-який смак, біґос із капустою, грибами і шматками м’яса, суп на житньому борошні  журек чи пєрóґі з різними начинками, унікальне тепле піво ґжане з малиновим сиропом, а Краків точно тобі запам’ятається сирником із глазурним мереживом і цукатами – Польща вміє задовольнити гурманів.

- Прогуляйся романтичним містом королів і легендарного змія Смочка – Краків зачарує тебе аристократичним шармом, витонченим смаком і студентською безтурботністю.

- Зроби найкращі селфі та інстаграмні фото в одному з найкольоровіших міст світу – Вроцлаві – місті ста мостів і кумедних громинків-краснолюдок.

- Згадай безтурботне дитинство у парку атракціонів Energilandia чи в парку динозаврів Dinozatorland поблизу Затора. А Краків запрошує тебе в один із найстаріших у Європі зоопарк і чудовий сучасний аквапарк.

- Привези на пам’ять вироби з бурштину, якими Польща славиться  світі, косметику найбільшого виробника Evelin, яблучне вино, шкарпетки із вовни чи вишивку.

- Спіймай свою золоту рибку в «краї тисячі озер і білих вітрил» на Мазурах, поплавай на яхтах чи каяках, поїздь верхи на польських тарпанах – диких кониках – Польща вміє здивувати найвибагливішого мандрівника.

Поширені запитання:

Натисніть щоб подивитись

Що подивитися в турі в Польщу?

У Польщі можна поїхати у:

  • Варшаву (Палац культури й науки з найвищим у світі баштовим годинником);
  • мальовничі міста Краків та Вроцлав;
  • Закопане та Бялку Татшанську –  популярні гірськолижні курорти;
  • Труймясто (Гданськ, Сопот, Гдиня).

Які ціни на тури в Польщу у 2024 році?

Ціни на тури в Польщу у 2024 році стартують від 65€ (Прага та Дрезден #нашілюдивсюди»). За ці кошти можна відвідати не лише Польщу, але й Чехію та Німеччину. З автобусним туром «Мої голландські тюльпанчики» (від 155€) мандрівники мають унікальну можливість побачити Польщу, Німеччину, Нідерланди та Чехію.

Яка ціна найдешевшого туру в Польщу?

Вартість найдешевшого туру в Польщу від 65€ («Прага та Дрезден #нашілюдивсюди»). Суто польська дводенна мандрівка «Вихідні у Кракові» вартує від 86€.

Яка вартість відпочинку в Польщі?

Польща – доволі дешева країна, тому семиденне перебування там вартуватиме від 365€, якщо ви плануєте подорож без туроператора. Мінімальний  денний бюджет складає від 40€. Громадський транспорт – майже 1€ за одну поїздку.

Діапазон цін: вода – від 0,50€, чашка кави – від 1,5€. Середній чек за одну особу у недорогому ресторані – від 5,5€, а ціна фастфуду – від 4,5€.

Вартість однієї доби в хостелі у Польщі – від 27€, у тризірковому готелі – від 46€. «Люксові» апартаменти на добу коштують від 61€.

Які правила в'їзду у Польщу у 2024 році?

Для перетину польського кордону потрібен лише біометричний закордонний паспорт. Країна спростила умови в’їзду для мандрівників з України. Крім того, з кінця березня у Польщі скасовано обов’язковий масковий режим.

.