Новорічна скарбниця Саксонії

Загальний рейтинг:
Базується на:
Дата виїзду:
Не заплановано
Тривалість туру:
5 днів
Вид туру:
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Переглянути маршрут
(Львів)
Краків
Краків
Ганновер
Ганновер
Гослар
Гослар
Лейпциг
Лейпциг
Вернігероде
Вернігероде
Дрезден
Дрезден
Майсен
Майсен
(Львів)

Прев'ю туру:

Натисніть щоб подивитись

Запашні пряникові будиночки, ароматний глінтвейн, атмосфера зимової казки, добра, новорічний настрій та дух Різдва — все чекає на тебе в цьому турі. Познайомся з Краковом - одним із найдавніших міст Польщі, з його казковим замком Вавелем, який з гідністю роками слугував столицею і резиденцією королів. Ганновер - серце Нижньої Саксонії, що б'ється біля узбережжя ріки Лайн, та  маленькі перлини гір Харц містечка Гослар і Вернігероде – мов із казки “Снігова королева”. Гуляючи затишними вуличками з фахверковими будинками, дихаючи повітрям XV ст. згадаєш фразу «нехай весь світ зачекає». Новорічний Дрезден запрошує на один із найкрасивіших різдвяних ярмарків, а золотим намистом із скарбниці Саксонії стане кам'яний бастіон — Бастай.

День 1
День 2
День 3
День 4
День 5

 

09:00 - збір групи  м Львів. пл Двірцева. Головний залізничний вокзал

09:30 - виїзд зі Львова. Перетин українсько-польського кордону. Нічний переїзд у Ганновер.

 

По дорозі пропонуємо факультативно ​

Оглядова екскурсія у Кракові 15€

Оглядова екскурсія у Кракові

Розташований на півдні Польщі Краків є одним із найдавніших міст Європи і перлиною національної культурної спадщини. Він з гідністю роками слугував столицею і резиденцією королів. Це надзвичайне місто, що лежить над рікою Віслою – найбільшою з польських рік, приваблює туристів із усього світу. Тут на невеликій площі старого міста розташувався знаменитий Вавель - королівська резиденція, де відбувалися церемонії коронації польських монархів, Флоріанські ворота з барбаканом та залишками оборонних мурів, Маріацький костьол з унікальним шафковим вівтарем роботи нюрнберзького майстра Віта Стоша та щогодинною незавершеною мелодією "хейнал" від трубача, центральна площа Ринок – найбільша площа середньовічної Європи з торговими сувенірними рядами Сукєнніц і безліччю затишних колоритних кав'ярень та ресторанів. Незважаючи на пору року і час доби, Краків прекрасний і гостинний до мандрівників. Тривалість екскурсії – орієнтовно 1, 5 год.

Туристам, які не бажають відвідати екскурсію, пропонуємо трансфер до центральної частини міста (10€), для решти туристів – вільний час у торговому центрі на околиці Кракова.

Для туристів, які не бажають відвідати екскурсію в

Кракові, пропонуємо трансфер до центральної частини міста (10€). Для решти туристів - вільний час у торговому центрі.

Прибуття в Ганновер.

Оглядова екскурсія

Оглядова екскурсія в Ганновері

Запрошуємо на екскурсію "У гості до барона Мюнхгаузена" - в Ганновер, "місто на високму березі", серце Нижньої Саксонії, яке б'ється біля узбережжя ріки Лайн. Крок за кроком, ми розпутаємо клубок «червоної нитки», відвідавши найцікавіші об’єкти поки невідомого міста. Ганновер - батьківщина композитора Генделя, математика Ляйбніца, рок-гурту Scorpions і музиканта Ріка Джордана. Розростаючись від XII ст., знищений війною, сьогодні Ганновер чарує гостей дивним поєднанням середньовіччя та сучасної архітектури: Стара і Нова ратуші, Оперний театр, найбільший у Європі пішохідний міст Експонале, музеї, храми, сади, парки і мальовниче озеро Машзе... Від краси навколо туристи часто втрачають голову і мимохіть піддаються "синдрому Мюнхгаузена", адже саме в Ганновері вперше побачили світ улюблені побрехеньки малечі про барона-фантазера під назвою «Sonderling» (Дивак). Можливо, і тебе не омине спокуса "прикрасити" свою захопливу розповідь про чарівний Ганновер! Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Вільний час. Факультативно пронуємо:

Відвідати містечко Целле 33€, діти до 12р -28€

Середньовічна розкіш міста Целле

Поринь у казку середньовічного містечка Целле, де серед півтисячі фахверкових пряничних будиночків легко можна забути, що надворі вже 21 століття! Компактне, затишне, мальовниче містечко зі Старою ратушею, храмом Діви Марії, герцогським замком ХІІІ сторіччя, пастельні кольори декорованих фасадів, що відбиваються у тихоплинних каналах річки Аллер. Поговори із п'ятьма балакучими ліхтарями, скуштуй смачної місцевої кухні й обов'язково кинь монетку у воду, бо ти точно захочеш ще сюди повернутися! Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Збір групи. Переїзд у готель на території Німеччини. Поселення, Ночівля.

Пропонуємо трансфер у центральну частину міста для зустрічі Нового Року (15€).

Зустріч Нового року!

З Новим Роком !

Сніданок.  Виселення з готелю.

Факультативно пропонуємо:

Гослар і Верніґероде 35€, діти до 12р - 30€

Саксонські перлини - Гослар і Верніґероде

Гослар і Верніґероде –  маленькі перлини гір Гарц та справжня скарбниця Нижньої Саксонії. У X-XII ст. з Гослара тимчасово управляли своїми володіннями імператори Священної Римської імперії, а сьогодні історичний центр Гослара заслужено внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: тут на площі менше 1 км, уникнувши руйнувань ІІ Світової війни,  збереглося близько 1000 (!) дерев'яних фахверкових будинків із XV-XIX ст., імператорський палац із XI ст., ратуша XV ст. з чудовим Залом присяги, кірха Нойверк з XII ст., Широкі ворота  фортеці з XVI ст., яка оточувала середньовічне місто. Верніґероде - ще одне щасливе місто кольорових фехверкових будиночків, з відреставрованим замком ХІІ ст. на горі, а ратуша і сусідні з нею вулички були знімальними майданчиками у фільмі «Той самий Мюнхгаузен»... Гослар і Верніґероде - міста з багатою історією, архітектура яких перенесе тебе в справжню казку, адже все справді виглядає як декорації до історичного фільму, саме тут відчувєш гармонію та спокій, тут, гуляючи затишними вуличками з фахверковими будинками, дихаючи повітрям Середньовіччя, згадаєш фразу «нехай весь світ зачекає».  Тривалість екскурсії – орієнтовно 2 год.

Місто музики і ярмарків - Ляйпциґ 23€, діти до 18€

Місто музики і ярмарків - Ляйпциґ

Прогуляйся симпатичними вуличками Ляйпциґа - тисячолітнього "міста лип", найбільшого у землі Саксонія, побратима Києва із синьо-жовтим прапором міста. Бах, Ваґнер, Шуберт, Ґріґ, Мендельсон тут творили свою геніальну музику, тут в університеті вчився Ґете, а в консерваторії - наш Микола Лисенко. Ренесансна Стара і Нова ратуші, Томаскірхе і модерні корпуси Ляйпцизького університету, найстаріший в Німеччині Баварський вокзал майстерно поєднані із сучасною архітектурою. Сьогодні Ляйпциґ - місто музичних, готичних, альтернативних фестивалів та книжкових ярмарків, яке захопить тебе своїм життєлюбством, гостинністю і комфортом. Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Збір групи. Переїзд у готель на території Німеччини. Поселення. Ночівля.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Дрезден.

Оглядова екскурсія у Дрездені 15€, діти до 12р - 10€

Оглядова екскурсія у Дрездені

Факультативно пропонуємо "колиску німецької Саксонії" –  Дрезден, який з давніх-давен заворожує своїх гостей блискучим і захопливим поєднанням традицій та сучасності. Це місто палаців, храмів, високих шпилів і просторих площ, яке пережило безжальне бомбардування і відродилося з попелу, щоби вражати любов'ю до життя і витонченим смаком у поєднанні різних епох. Жителі Дрездена, як ніхто інший, знають ціну мистецтва. Прогулюючись центром міста з його колишньою резиденцією саксонських курфюрстів та королів, ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» – міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім'ям.

Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Факультативно пропонуємо:

Бастай 23€, діти до 12р - 18€

Бастай

Запрошуємо на прогулянку до Саксонської Швейцарії, де на висоті 40 метрів над долиною річки Ельби відкривається неймовірна панорама казкової місцевості. У перекладі з німецької бастай означає "бастіон" - це справжня природна фортеця посеред чудового недоторканого лісу в німецькій землі Саксонії. Скупчення вертикальних скель, що утворена в процесі ерозії більше мільйона років тому, підносяться майже на 200 метрів над річкою Ельбою, немов застигле в часі і просторі кількатисячне військо. У першій половині ХІХ століття Бастай був настільки популярним, що тут побудували унікальний міст між крутими скелями, який і досі залишається дивом інженерії. Слова тут точно зайві – це просто треба побачити!

Тривалість екскурсії – орієнтовно 3,5 год.

Дрезденська галерея 25/20€ (діти до 18р.)

Дрезденська галерея

Відвідай Дрезденську галерею, або Галерею старих майстрів – основний музей палацового комплексу Цвінгер. Галерея увібрала в себе історію європейського живопису ХV-XVIII століття, а серед відомих полотен побачиш тут  «Сплячу Венеру» Джорджоне, «Різдво» Кореджо, «Зцілення сліпого» Ель Греко, вишукані роботи Дюрера, Тіціана, Рубенса, Веласкеса, Рембрандта, Пуссена та багатьох інших всесвітньо відомих митців. Дрезденська галерея, хоч і вважається картинною, також володіє надзвичайною експозицією унікальних виробів з порцеляни, а ще – виставкою стародавніх годинників, механічних, сонячних, розміром у людський зріст чи з маленьку долоню. Придивися до деталей, розгадай приховані символи і послання, згадай про найсокровенніше перед перлиною дрезденської колекції та всіх колекцій світу – «Сикстинською Мадонною» Рафаеля Санті.

Тривалість екскурсії – орієнтовно 1 год.

Екскурсія в Майсен 28€, діти до 12р -23€

Екскурсія в Майсен

Пропонуємо відвідати Майсен – одне із найстаріших міст Саксонії, яке відоме на всю Європу своєю порцеляною, старовинним величним замком Альбрехтсбург, що був заснований у 10 ст., а також смачним вином. Саме тут була розташована перша німецька резиденція. Середньовічні вулички, готичні собори, сповнені життям площі та будинки, магазинчики та кафе — все це чарівний Майсен, який запрошує тебе в гості на келих вина на своїх мальовничих та затишних вуличках. 

Тривалість екскурсії – орієнтовно 3 год.

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

Прибуття у Львів близько 12:00

Маршрут:

Натисніть щоб подивитись

У вартість туру входить:

Натисніть щоб подивитись
 • проїзд автобусом єврокласу; 
 • проживання у готелі 3*; 
 • харчування - сніданок в готелях; 
 • супровід керівника групи; 
 • оглядові екскурсії згідно програми туру; 
 • медична страховка 
 •  

У вартість туру не входить:

Натисніть щоб подивитись
 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
 • особисті витрати
 • депозит на факультативні екскурсії - 38€, невикористані кошти не повертаємо. Новорічний трансфер не є факультативною екскурсією.
 • оренда аудіогіда 5€ (оплата з туром)
 • курортний збір в готелях - від 1 до 3€ (оплата на місці)
 • при груповому бронюванні оплачується депозит + 1 факультатив на власний вибір

Знижки

Натисніть щоб подивитись

1. ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ З ТАНГО ТРЕВЕЛ
Отримуй в турі сувенір та подарунковий сертифікат від 5€ до 10€ який ти зможеш використати на будь-яку екскурсію або ж на наступну поїздку з Танго Тревел.

 

2. АКЦІЯ "СІМЕЙНА" 2+1
Дітям до 12 р, що подорожують з двома батьками даруємо гарантовані подарунки - безкоштовні факультативні екскурсії. Деталі акції. 

 

3. АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ 9+1

Всі послуги «Танго Тревел», для 10-го туриста – безкоштовно. Деталі акції.

 

4. АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ 5+

Для груп туристів від п’яти осіб передбачена знижка. Ваучер на 5€/особа на факультативну екскурсію в турі.

Важлива інформація

Натисніть щоб подивитись
 • Туристи, що подорожують самостійно можуть бути розміщені у тримісних номерах, на додатковому ліжку;
 • Туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
 • Туроператор не несе відповідальності за рішення, та пов'язані з ними наслідки, урядів та державних організацій іноземних держав, що обмежують в'їзд/транзит територією їх країни в умовах пандемії Covid-19 
 • Туроператор  не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови. 
 • мінімальна кількість Туристів на факультативи - 20 осіб;
 • під час вільного часу автобусне обслуговування не передбачено;
 • Туроператор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • депозит можна використовувати на факультативні екскурсії. На розважальні програми депозит на зараховується
 • закордонний паспорт дійсний не менш ніж 150 днів після повернення з туру
 • публічна пропозиція про укладення договору на туристичне обслуговування за цим посиланням 

Корисно знати

Натисніть щоб подивитись

Як анулювати тур?

Натисніть щоб подивитись

Як анулювати тур?

Страхування від невиїзду, або що потрібно знати щоб анулювати тур.

Ми не штрафуємо туристів, якщо вони не можуть здійснити тур з причини:

 • позитивний тест на Covid-19;
 • хвороби, що потребують стаціонарного лікування, травми;
 • смерть родичів.
   

Для підтвердження причини ануляції туру без штрафів необхідно надати лікарняний лист/довідку з лікарні, з підтвердженням стаціонарного лікування/свідоцтво про смерть. 

Довідки про захворювання на коронавірус приймаються лише якщо запис на ПЛР тест був через Туроператора (вартість 700 грн). 

Рішення про повернення коштів, ануляцію туру без витрат приймаються у кожному випадку індивідуально. Запити про ануляцію просимо направляти на електронну скриньку office@tangotravel.com.ua

Для туристів, які бажають анулювати тур без пояснення причин пропонуємо послугу "Страхування від невиїзду". Вартість послуги - 20 євро.
Замовити можна при бронюванні туру. Скористатись послугою можна за 72 години до виїзду.

Послуга "Страхування від невиїзду" не дійсна для турів в США, Україною та для авіатурів.

Відгуки (0):
Натисніть щоб подивитись
Де купити тур?
Шукатипо всій Україні
.