Тур в Норвегію

Відображати:

Акція
Скандинавія. Вся правда про Вікінгів
Наявність місць:
9+
Латвія Естонія Фінляндія Швеція Норвегія Данія Німеччина
calendar
20.06.2022
clock
9 днів
calendar-link
Без нічних переїздів Автобусний тур Груповий тур
Тест

Опис країни:

Натисніть щоб подивитись

Норвегія

Норвегія – скандинавська держава нащадків вікінгів, конституційна монархія з площею 385 тис. км кв. та населенням 5,32 млн осіб . Норвегія – найкращий приклад мудрого державного правління: після розвідання нафтових родовищ за 50 років вартість активів норвезького «нафтового» фонду перевищила 1 трлн доларів – із бідної країни Норвегія перетворилася у  найбільшого добувача нафти і природного газу за межами Середнього Сходу. Сьогодні Норвегія – країна достатку і безпеки, очолює список країн за індексом процвітання вже п'ять років поспіль,посідає четверте місце у світі в переліку країн за розміром доходу на душу населення, має найвищий індекс людського розвитку – є першою у світі державою за рівнем життя, грамотності, освіченості і довголіття мешканців.

Норвегія – батьківщина унікального народу саамів у Лапландії, з тисячолітніми традиціями і надзвичайно цікавою культурою, мелодійно-ритмічним співом йойк, казками та легендами, у яких живуть непосидючі гноми - чахклі, вампіри - равки, веселка – це лук бога-чарівника, Сонце їде щоранку на ведмеді, а кров відважних воїнів виблискує на небі Північним сяйвом.

Норвегія – країна мальовничих фіордів і величних льодовиків, потужних високих водоспадів та глибоких повноводих рік, холодного  північного клімату, пом’якшеного теплим повітрям Гольфстріму, який перетворює її у фантастичний оазис, тому навіть за полярним колом ростуть полуниця, абрикоси і черешня. Норвегія не розуміє фрази «погана погода», тут можуть казати лише про «поганий одяг». 

Норвегія – країна неймовірно спортивного народу, а про дітей норвежців кажуть, що вони народилися із лижами на ногах. Тут люблять активно відпочивати на природі: їздити на велосипедах, взимку – на лижах чи сновбордах, ходити в гори, плавати на човнах чи каяках. Норвегія дбає про здоров’я своїх громадян через різні програми і державну підтримку медицини, тому середня тривалість життя тут 81 рік, а курці, як вимираючий вид, становлять лише 11% населення.
Норвегія – країна мальовничих пейзажів, безлічі місцин із неповторними ландшафтами і відтінками води,  44 національних парки та й загалом більшість території є незаселеною і недоторканою людьми.

Норвегія – дуже зручна країна для мандрівників, тут навіть невеликі містечка у всіх п’яти регіонах мають свій аеропорт. Норвегія – це затишні дерев’яні будиночки, акуратно вписані у неймовірні пейзажі, якими Норвегія заманює гостей з усього світу. 

Відвідай Осло - стародавнє торгове місто норвезьких вікінгів, центр туризму Норвегії: головна вулиця Карла Юхана, монументальний вокзал і Королівська резиденція, Національний театр та університет, Національна галерея та музей всесвітньо відомого художника-експресіоніста Едварда Мунка.
Заглянь у музеї човнів «Кон-Тікі» і «Фрам», присвячені океанській експедиції, з човном «Кон-Тікі» та найбільшого очеретяного човна в світі «Тігрис», та історії норвезьких полярних експедицій – корабель Ф. Нансена «Фрам», на борт і у внутрішні приміщення якого можна піднятися. Норвегія до сьогодні є закоханою в море нацією, тут 80% населення мають власні човни.

Прогуляйся місцями, що повʼязані з іменами казкових істот - тролів: гора Троллхетта, або Ковпак  Троля у гірсьому масиві Трольхеймен із маркованими туристичними маршрутами і гарними можливостями для риболовлі, Стіна Тролів – найвища в Європі вертикальна нависаюча скельна стіна висотою 1000 метрів, всіяна складними маршрутами, як улітку, так і взимку приваблює до себе альпіністів з усього світу, Сходи Тролів з мостом через водоспад Стігфоссенє, які є частиною норвезької національної дороги RV63 з 11 різких поворотів, кут підйому іноді становить 9%.  
Вирушай у круїз до фіордів, якими «порізана» Норвегія, - це скелі на морському узбережжі природного походження, з водоспадами, стрімкими неприступними скелями, що вражають пейзажами. Найдовший фіорд у Європі - це Соґнефьорд, що простягається на 204 км у середину країни, а його глибина становить 1308 м. 

Скуштуй кухню, яку гостинно пропонує своїм гостям Норвегія - сушена тріска і улсе - національний суп з неї «бакалао», коричневий сир “бруност”, солоний, маринований, з додаванням оцту і різних пряностей оселедець, хрустке вафельне печиво крумкаке.

Придбай на добру згадку про цю дивовижну країну фігурки тролів чи вікінгів, вироби з оленячої шкіри, речі з норвезького трикотажу, теплі шкарпетки та рукавички, вовняні светри, вироби зі срібла, столове приладдя та прикраси, фарфор чи вироби з дерева.

Поширені запитання:

Натисніть щоб подивитись

Сувеніри які варто купити в Норвегії❓

Популярним і неймовірно смачним гастрономічним сувеніром будуть різні рибні консерви, ікра тріски в невеликих тюбиках, консервоване крабове м'ясо, змочена в лужному розчині в'ялена тріска лютефіск. Теплим подарунком стануть вовняні речі, особливо знаменитих светри з оленями, пов'язки на голову, шапки, шарфи чи рукавиці. Традиційними сувенірами є магніти, горнятка, блокноти із зображенням тролів чи вікінгів, вироби із норвезьким розписом трояндами − дерев'яне кухонне начиння чи предмети побуту. Як справжні норвежці, придбай речі з переробленої сировини: бамбукову блузку, пояс із вінілу, черевики чи сумку з переробленої гуми автомобільних шин. 

Де купити тур?
Шукатипо всій Україні
.