Зірки півночі: Рига та Норвезькі фіорди!

Вибрати іншу дату

Загальний рейтинг:

Базується на

0 відгуках
Переглянути маршрут
Львів
Рига
Рига
Юрмала
Юрмала
Стокгольм
Стокгольм
Осло
Осло
Флом
Флом
Стокгольм
Стокгольм
Рига
Рига
Львів
День 1
День 2
День 3
День 4
День 5
День 6
День 7
День 8

Програма туру:

8:00 - збір групи на автостоянці старого терміналу Міжнародного аеропорту "Львів". 

8:30 - виїзд зі Львова. Переїзд по території Польщі і Литви.

Прибуття в Ригу. Ночівля в готелі.

Сніданок. Виселення з готелю.

Оглядова екскурсія в Ризі

Оглядова екскурсія у Ризі

Запрошуємо на пішохідну екскурсію Старою Ригою - класичним європейським містом, однак це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому немає місця для нудьги. Перед нами - чудовий центр початку двадцятого сторіччя і, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом: старовинні будиночки, шпилі церковних веж, кам'яні маски, півні та котики, які пильним оком озирають місто, стара бруківка, на якій залишився слід століть, вузькі вулички середньовічного ганзейського міста... Архітектура Риги просто вражає, а фотографії нагадують листівки чи кадри із фільму-казки. Тут побачиш дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти.

. Вільний час. Факультативно пропонуємо:

Рига - столиця югендстіля 8€

Рига - столиця югендстилю

Рига - столиця югендстилю. Арт нуво, тіффані, югендстиль… Як би в різних країнах світу цей стиль не називали – відірватись від творів мистецтва, створених у ньому, неможливо. Такі відомі митці, як Врубель, Мунк, Муха, Гауді вписали свої імена в історію неповторними творіннями. Місцеві змагання між архітекторами початку ХХ ст. перетворили історичну частину Риги в архітектурний шедевр, який сьогодні внесено до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Жоден будинок не мав бути подібним на інший, а навпаки кращим, оригінальнішим та екстравагантнішим. Світла гама тонів, тварини, рослини, образи жінок, маски, неймовірні звивисті лінії екстер’єрів… Захопливий архітектурий парад запрошує тебе!

Екскурсія в Юрмалу 18€

Екскурсія в Юрмалу

Запрошуємо на екскурсію в Юрмалу  - латвійське місто-курорт, де, незважаючи на пору року, приємно прогулятися вздовж моря, відчути, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих думок. Юрмала - справжня "перлина" Латвії і найбільший курорт Балтики, розташований на березі Ризької затоки всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шепіт моря заспокоює і пестить... Додай до цього унікальні джерела з цілющою мінеральною водою, якою заповнюють навіть басейни, лікувальні грязі, помірний приморський клімат та сторічні традиції оздоровлення й лікування в юрмальських курортних готелях, гостинність і європейський сервіс, добре збережену традиційну дерев'яну архітектуру - чудові вілли і барвисті квітники, і ти зрозумієш, наскільки влучною є ця назва. Крім того, Юрмала - центр гумору і музики, місто святкувань та фестивалів, яке гостинно приймає кожного мандрівника!

17:30 - Відправлення з Риги до Стокгольму на поромі Isabelle / Romantika. По дорозі до Стокгольму - дискотека, караоке, розважальні ігри.
Ніч на поромі.

Сніданок на поромі 11 € (оплачується обов'язково)

10:30 - прибуття в Стокгольм.

Стокгольм - місто мостів

Стокгольм - місто мостів

Оглядова автобусна екскурсія "Стокгольм - місто мостів" - це своєрідний коктейль розкоші, стилю і творчості, гармонія фарб та органічність природи, батьківщина Карлсона, Пеппі Догапанчохи, кумедних мумі-тролів... Цей райський куточок називають «Північною Венецією», хоча шведи іменують свою столицю "красунею на воді", адже таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з'єднані між собою 60 мостами, Стокгольм заворожує навіть досвідчених мандрівників. На вулицях міста завжди надзвичайна чистота, а прекрасні алеї і парки змушують туристів завмирати в захопленні - настільки вони доглянуті та впорядковані. Тобі надовго запам'ятається найбільший у світі Королівський палац на 608 покоїв, струнка Стокгольмська ратуша, панорама з оглядового майданчика на острови та яхти, розкішні вілли послів і дипломатів, вишукана північна архітектура і відблиски у воді цього надзвичайно колоритного міста. 

Вільний час. Факультативно пропонуємо:

Серце Стокгольма - Гамла Стан 12€

Серце Стокгольма - Гамла Стан

Запрошуємо на пішохідну екскурсію у найстарішу частину Стокгольма, його серце - Гамла Стан. На перший погляд - це типове старе місто: вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в готичному стилі, старовинні шпилясті храми... "Все, як і в інших містах", - кажуть ті, хто бачив Стокгольм лише на фотографіях. Проте це місто варто відчути, тут потрібно прогулятися, і не самостійно, а з гідом, який розкриє секрети старих будинків, підкаже, куди повернутися, щоб побачити найгарніші панорами, розповість цікаві факти про шведських королів, Альфреда Нобеля та про палац, у якому вручають всесвітньо відому Нобелівську премію і, звичайно ж, заведе в найцікавіші місця найстарішого району Стокгольма. Дивовижний Гамла Стан - це місце, яке побачиш, і хочеться жити, щоб приїхати сюди ще багато разів.

Екскурсія до Стокгольмської ратуші 18€

Екскурсія у Стокгольмську ратушу

Запрошуємо відвідати Стокгольмську ратушу - одну з найголовніших туристичних пам'яток Стокгольма і його впізнаваний символ. Струнка квадратна 100-метрова вежа увінчана трьома позолоченими коронами, які є символом Швеції, а троє святих, розставлених по периметру нижче, вже майже сто років оберігають від усього злого чарівну шведську столицю. У ратуші в Золотому і Синьому залах щорічно влаштвують урочистий бенкет після вручення Нобелівських премій, а в ресторані ратуші можна скуштувати страви, якими частують Нобелівських лауреатів. Тут відбуваються засідання міської влади, проводять важливі політичні переговори, а стеля залу для засідань має вигляд перевернутого човна вікінгів, адже за переказами, саме під кораблями вікінги влаштовували свої наради. Ти завітаєш у Золотий зал, який прикрашає мозаїка з більш ніж 18 млн позолочених плиток, що зображає сцени історії Швеції з королевою озера Малар у центрі панно. А з розповіді екскурсовда довідаєшся, що варто зробити, щоб потрапити до Стокгольмської ратуші на банкет Нобелівських лауреатів!

Переїзд в Норвегії. Поселення в готель. Ночівля.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Осло.

Оглядова екскурсія в Осло

Оглядова екскурсія в Осло

Осло - столицю Норвегії, країни, в якій є безліч цікавих міст, музеїв, пам'яток, але її гордість - це природа: норвезькі фіорди - одні з найкрасивіших місць на планеті. Розкинувшись на обох берегах однойменного фіорду, Осло зачарує кожного своєю оригінальністю. Утримуючи по праву статус найзеленішого міста Європи, Осло і сьогодні дбає про енергозберігаюче житло, якнайменшу кількість авто на вулицях (громадський транспорт опустили під землю в тунелі) і заохочує розводити бжіл у вуликах на дахах! Сьогодні ти почуєш про тролів і норгів, побачиш ратушу, Оперний театр, фортецю на узбережжі з чудовим садом, Парламент-Стортинг - все найцікавіше у величній столиці вікінгів - Осло. 

Вільний час. Факультативно пропонуємо:

Музеї Кон-Тікі і Фрам 30€

Музеї Кон-Тікі і Фрам

Музеї "Кон-Тікі" та  "Фрам". "Кон-тікі" - один з найвідоміших музеїв Норвегії, данина відвазі людини, яка наважилася переплисти цілий океан на крихкому плоту. Всі експонати тут - це предмети і знахідки з експедицій Тура Хеєрдала, легендарного "вікінга" Норвегії. Тут є кам'яні скульптури з острова Пасхи, папірусний човен "Ра", археологічні знахідки з Перу і Полінезії, 10-метрова китова акула і, звичайно ж, пліт "Кон-Тікі", на якому наш герой переплив 8 тисяч кілометрів через Тихий океан, щоб довести свою теорію. Музей "Фрам", присвячений історії норвезьких полярних Арктичних та Антарктичних експедицій, розташований безпосередньо на березі Ослофьорда. Будівля музею - це своєрідний скляний намет, зведений за наказом короля Норвегії для збереження наступним поколінням диво-корабля. Окрім експозицій з білими ведмедиками і волохатими яками, основним експонатом є красень "Фрам"  полярного дослідника Фритьофа Нансена - найміцніший і найвитриваліший деревяний корабель з металевою обшивкою, паровим двигуном і вітряком, що виробляють електрику. На вході в музеї - велика кількість сувенірів: книги, тролі, светри з норвезькими візерунками і, звичайно ж, моделі кораблів.

Переїзд в готель. Поселення. Ночівля.

Сніданок. Виселення з готелю.

Сьогодні наш шлях лежить в одине з найкрасивіших місць на Землі - у казку Норвезького Королівства, яку створила її Величність

природа. Так, це саме він - найбільший і найглибший фіорд Європи - Согнефіорд - «Король фіордів».

Вільний час. Факультативно пропонуємо:

Нічний переїзд до Стокгольма.

Увага! Бронювання і оплата вхідних квитків (кораблик по фіорду і / або Фломська залізниця) здійснюється заздалегідь, під час замовлення

туру.

Прибуття в Стокгольм.

Вільний час. Факультативно пропонуємо:

Музей Васа 23/12 €

Музей Васа

Пропонуємо відвідати музей корабля "Васа" - музей одного ексєдиного у світі збереженого до наших днів корабля з XVII ст. Гордість шведського морського флоту, корабель "Васа" був створений прекрасним і пафосним, збудований із тисячі дубів, із величезною кількістю декору, зброї і золота, тому не зовсім точний розрахунок призвів до того, що він перекинувся і затонув у Стокгольмській гавані у серпні 1628 року, щойно вирушивши у своє перше плавання. Після декількох років підготовчих робіт корабель був піднятий з морського дна у 1961 р. Корабель демонструють у спеціально збудованому навколо нього музеї, де також представлено дев'ять тематичних виставок, магазин із багатим вибором сувенірів та висококласний ресторан. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції, а також сотні різьблених скульптур, ти матимеш змогу детально роздивитися корабель із семи палуб-поверхів музею. У вітринах - справжні речі ХVII століття: взуття, одяг, посуд, бочки для зберігання провіанту (вони підвішувалися до стелі для захисту від щурів), котел, у якому готували їжу на 500 осіб, медичне приладдя лікаря-цирульника,  схожу на сучасні нарди гру, перші сигари та єдину золоту річ, виявлену ​​на кораблі, - перстень, та ще кілька монет в кишені одного з загиблих. Врятовани світ морської романтики чекає на тебе!

17:00 - Відправлення зі Стокгольму до Риги.

Ніч на поромі.

Прибуття в Ригу 11.00. Виїзд до Львова. Нічний переїзд

Прибуття у Львів близько 09:00

Вартість туру:

Натисніть щоб подивитись

У вартість туру входить:

Натисніть щоб подивитись

• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі категорії 2-3 *, сніданки (шведський стіл)
• проїзд на паромі Рига - Стокгольм - Рига в 4-місній каюті категорії С (без вікна, душ і туалет в каюті)
• екскурсії за програмою
• супровід керівника групи
• страхування

У вартість туру не входить:

Натисніть щоб подивитись

• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки

• сніданки і вечері на паромі

• депозит на факультативні екскурсії - 33 € (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються

 

Додаткові послуги:

Натисніть щоб подивитись

• за двомісне розміщення на паромі в каюті категорії С2 / B2 передбачена доплата - 50 євро / чол

• за одномісне розміщення в готелі передбачена доплата - 80 євро / тур.

• за одномісне розміщення передбачена доплата - 50 €

• місце в атобусі з 5 до 12 - 9 €

• пошук втрачених речей (доставку оплачує замовник) - 10 €

• доплата (ЗА БАЖАННЯМ!) за 2 вечері на паромах для дорослих - 70 € (шведський стіл), діти (6-17 років) - 33 € (шведський стіл)

Важлива інформація

Натисніть щоб подивитись

• прохання уточнювати програму, вартість туру і наявність місць під час замовлення

• оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом

• туристи, які подорожують самостійно, можуть бути розміщені в тримісних номерах

• доплати за розміщення в каютах інших категорій - під запит

• мінімальна к-ть для виконання факультативної програми - 20 осіб

• автобусне обслуговування у вільний час не передбачено

• туристична фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг

• туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови

• закордонний паспорт дійсний не менш ніж 90 днів після повернення з туру

Відгуки (0):
Натисніть щоб подивитись
Tango map
Де купити тур?
ШукатиПо всій Україні
.