Акція

Скарбниця Саксонії: Ганновер, Ляйпциґ, Дрезден

Загальний рейтинг:
Базується на:
Наявність місць
9+
Дата виїзду:
06.03.2024
Тривалість туру:
5 днів
Вид туру:
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Covid info:
Вартість:
145 €
Обов’язкові доплати:
6 €
Переглянути маршрут
(Львів)
Краків
Краків
Ганновер
Ганновер
Гослар
Гослар
Лейпциг
Лейпциг
Вернігероде
Вернігероде
Дрезден
Дрезден
Майсен
Майсен
(Львів)

Прев'ю туру:

Натисніть щоб подивитись

У нашій скарбниці – найколоритніші міста колись могутньої держави-герцогства Саксонії! Змінюючи епохи та стилі, немов машиною часу, перенесемо тебе в середньовічні мережива вузьких мощених бруківкою вулиць казкових Ґослара і Верніґероде, від сотень фахверкових кольорових будиночків – до контрастів сучасної архітектури гамірного Ганновера, у місто музики та ярмарків – життєлюбний Ляйпциґ, до дбайливо відбудованого з попелища війни Дрездена з його неоціненною мистецькою колекцією в Галереї старих майстрів та коштовностями музею "Зелене склепіння", у порцеляновий королівський Майсен, а на десерт – у мальовничу панораму національного парку "Саксонська Швейцарія" з арковим мостом Бастай над тихоплинною Ельбою... 

День 1
06/03/2024
День 2
07/03/2024
День 3
08/03/2024
День 4
09/03/2024
День 5
10/03/2024

10:00 - збір групи на пл.Двірцевій, м.Львів.
10:30 - виїзд зі Львова. Перетин українсько-польського кордону.

По дорозі факультативно пропонуємо 

відвідати Краків 15€ трансфер + екскурсія / 10€ - трансфер

Оглядова екскурсія у Кракові

Розташований на півдні Польщі Краків є одним із найдавніших міст Європи і перлиною національної культурної спадщини. Він з гідністю роками слугував столицею і резиденцією королів. Це надзвичайне місто, що лежить над рікою Віслою – найбільшою з польських рік, приваблює туристів із усього світу. Тут на невеликій площі старого міста розташувався знаменитий Вавель - королівська резиденція, де відбувалися церемонії коронації польських монархів, Флоріанські ворота з барбаканом та залишками оборонних мурів, Маріацький костьол з унікальним шафковим вівтарем роботи нюрнберзького майстра Віта Стоша та щогодинною незавершеною мелодією "хейнал" від трубача, центральна площа Ринок – найбільша площа середньовічної Європи з торговими сувенірними рядами Сукєнніц і безліччю затишних колоритних кав'ярень та ресторанів. Незважаючи на пору року і час доби, Краків прекрасний і гостинний до мандрівників. Тривалість екскурсії – орієнтовно 1, 5 год.

Туристам, які не бажають відвідати екскурсію, пропонуємо трансфер до центральної частини міста (10€), для решти туристів – вільний час у торговому центрі на околиці Кракова.

Нічний переїзд у Ганновер.

Прибуття в Ганновер.

Оглядова екскурсія

Оглядова екскурсія в Ганновері

Запрошуємо на екскурсію "У гості до барона Мюнхгаузена" - в Ганновер, "місто на високму березі", серце Нижньої Саксонії, яке б'ється біля узбережжя ріки Лайн. Крок за кроком, ми розпутаємо клубок «червоної нитки», відвідавши найцікавіші об’єкти поки невідомого міста. Ганновер - батьківщина композитора Генделя, математика Ляйбніца, рок-гурту Scorpions і музиканта Ріка Джордана. Розростаючись від XII ст., знищений війною, сьогодні Ганновер чарує гостей дивним поєднанням середньовіччя та сучасної архітектури: Стара і Нова ратуші, Оперний театр, найбільший у Європі пішохідний міст Експонале, музеї, храми, сади, парки і мальовниче озеро Машзе... Від краси навколо туристи часто втрачають голову і мимохіть піддаються "синдрому Мюнхгаузена", адже саме в Ганновері вперше побачили світ улюблені побрехеньки малечі про барона-фантазера під назвою «Sonderling» (Дивак). Можливо, і тебе не омине спокуса "прикрасити" свою захопливу розповідь про чарівний Ганновер! Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Вільний час. Факультативно пронуємо:

Відвідати містечко Целле 30€

Середньовічна розкіш міста Целле

Поринь у казку середньовічного містечка Целле, де серед півтисячі фахверкових пряничних будиночків легко можна забути, що надворі вже 21 століття! Компактне, затишне, мальовниче містечко зі Старою ратушею, храмом Діви Марії, герцогським замком ХІІІ сторіччя, пастельні кольори декорованих фасадів, що відбиваються у тихоплинних каналах річки Аллер. Поговори із п'ятьма балакучими ліхтарями, скуштуй смачної місцевої кухні й обов'язково кинь монетку у воду, бо ти точно захочеш ще сюди повернутися! Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Збір групи. Переїзд у готель на території Німеччини. Поселення, Ночівля.

Сніданок.  Виселення з готелю.

Факультативно пропонуємо:

Гослар і Верніґероде 35€

Саксонські перлини - Гослар і Верніґероде

Гослар і Верніґероде –  маленькі перлини гір Гарц та справжня скарбниця Нижньої Саксонії. У X-XII ст. з Гослара тимчасово управляли своїми володіннями імператори Священної Римської імперії, а сьогодні історичний центр Гослара заслужено внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: тут на площі менше 1 км, уникнувши руйнувань ІІ Світової війни,  збереглося близько 1000 (!) дерев'яних фахверкових будинків із XV-XIX ст., імператорський палац із XI ст., ратуша XV ст. з чудовим Залом присяги, кірха Нойверк з XII ст., Широкі ворота  фортеці з XVI ст., яка оточувала середньовічне місто. Верніґероде - ще одне щасливе місто кольорових фехверкових будиночків, з відреставрованим замком ХІІ ст. на горі, а ратуша і сусідні з нею вулички були знімальними майданчиками у фільмі «Той самий Мюнхгаузен»... Гослар і Верніґероде - міста з багатою історією, архітектура яких перенесе тебе в справжню казку, адже все справді виглядає як декорації до історичного фільму, саме тут відчувєш гармонію та спокій, тут, гуляючи затишними вуличками з фахверковими будинками, дихаючи повітрям Середньовіччя, згадаєш фразу «нехай весь світ зачекає».  Тривалість екскурсії – орієнтовно 2 год.

Місто музики і ярмарків - Ляйпциґ 20/15€

Місто музики і ярмарків - Ляйпциґ

Прогуляйся симпатичними вуличками Ляйпциґа - тисячолітнього "міста лип", найбільшого у землі Саксонія, побратима Києва із синьо-жовтим прапором міста. Бах, Ваґнер, Шуберт, Ґріґ, Мендельсон тут творили свою геніальну музику, тут в університеті вчився Ґете, а в консерваторії - наш Микола Лисенко. Ренесансна Стара і Нова ратуші, Томаскірхе і модерні корпуси Ляйпцизького університету, найстаріший в Німеччині Баварський вокзал майстерно поєднані із сучасною архітектурою. Сьогодні Ляйпциґ - місто музичних, готичних, альтернативних фестивалів та книжкових ярмарків, яке захопить тебе своїм життєлюбством, гостинністю і комфортом. Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Збір групи. Переїзд у готель на території Німеччини. Поселення. Ночівля.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Дрезден.

Оглядова екскурсія у Дрездені 15€

Оглядова екскурсія у Дрездені

Факультативно пропонуємо "колиску німецької Саксонії" –  Дрезден, який з давніх-давен заворожує своїх гостей блискучим і захопливим поєднанням традицій та сучасності. Це місто палаців, храмів, високих шпилів і просторих площ, яке пережило безжальне бомбардування і відродилося з попелу, щоби вражати любов'ю до життя і витонченим смаком у поєднанні різних епох. Жителі Дрездена, як ніхто інший, знають ціну мистецтва. Прогулюючись центром міста з його колишньою резиденцією саксонських курфюрстів та королів, ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» – міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім'ям.

Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Факультативно пропонуємо:

Бастай 23/18€

Бастай

Запрошуємо на прогулянку до Саксонської Швейцарії, де на висоті 40 метрів над долиною річки Ельби відкривається неймовірна панорама казкової місцевості. У перекладі з німецької бастай означає "бастіон" - це справжня природна фортеця посеред чудового недоторканого лісу в німецькій землі Саксонії. Скупчення вертикальних скель, що утворена в процесі ерозії більше мільйона років тому, підносяться майже на 200 метрів над річкою Ельбою, немов застигле в часі і просторі кількатисячне військо. У першій половині ХІХ століття Бастай був настільки популярним, що тут побудували унікальний міст між крутими скелями, який і досі залишається дивом інженерії. Слова тут точно зайві – це просто треба побачити!

Тривалість екскурсії – орієнтовно 3,5 год.

Екскурсія в Майсен 25/20€

Екскурсія в Майсен

Пропонуємо відвідати Майсен – одне із найстаріших міст Саксонії, яке відоме на всю Європу своєю порцеляною, старовинним величним замком Альбрехтсбург, що був заснований у 10 ст., а також смачним вином. Саме тут була розташована перша німецька резиденція. Середньовічні вулички, готичні собори, сповнені життям площі та будинки, магазинчики та кафе — все це чарівний Майсен, який запрошує тебе в гості на келих вина на своїх мальовничих та затишних вуличках. 

Тривалість екскурсії – орієнтовно 3 год.

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

Прибуття у Львів близько 12:00

Маршрут:

Натисніть щоб подивитись

Вартість туру:

Натисніть щоб подивитись
Вартість
Вартість туру
145 €
Аудіогід
6 €
Разом з доплатами
151 €

Вартість
Вартість туру для дітей до 12 років
110 €
Аудіогід
6 €
Разом з доплатами
116 €

У вартість туру входить:

Натисніть щоб подивитись
 • проїзд автобусом єврокласу.
 • проживання в готелі категорії 3* 
 • харчування - сніданки в готелях
 • екскурсії за програмою
 • багаж - валіза та ручна поклажа
 • супровід керівника групи
 • страхування

У вартість туру не входить:

Натисніть щоб подивитись
 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
 • особисті витрати
 • аудіогід - 6€
 • курортний збір в готелях - від 1 до 3€ (оплата на місці)
 • при груповому бронюванні (акція "9+1") - обов'язкова оплата екскурсії в Ляйпцигу

Додаткові послуги:

Натисніть щоб подивитись
Додаткові послуги за бажанням
Вартість (€)
Місце від 1до12
15
Доплата за страхівку дор 66-80р.
18

Знижки

Натисніть щоб подивитись

1. ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ З ТАНГО ТРЕВЕЛ
Бери в подорож ще 5 друзів та їдь безкоштовно в тур. Також, отримуй в турі сувенір та подарунковий сертифікат від 5€ до 10€ який ти зможеш використати на будь-яку екскурсію або ж на наступну поїздку з Танго Тревел.

 

2. АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ 9+1

Всі послуги «Танго Тревел», для 10-го туриста – безкоштовно. При груповому бронюванні, дитяча вартість туру не враховується. Деталі акції.

 

3. АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ 5+

Для груп туристів від п’яти осіб передбачена знижка. Ваучер на 5€/особа на факультативну екскурсію в турі.

Важлива інформація

Натисніть щоб подивитись
 • програму, вартість туру і наявність місць просимо уточнювати при замовленні 
 • оплата туру здійснюється в гривнях згідно з фіксованим комерційним курсом (прохання при кожному замовленні курс уточнювати)
 • Туристи, які подорожують самостійно, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
 • мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб
 • автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
 • Туроператор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг
 • Туроператор не відповідає за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови
 • закордонний паспорт дійсний не менш ніж 90 днів після повернення з туру
 • публічна пропозиція про укладення договору на туристичне обслуговування за цим посиланням

Корисно знати

Натисніть щоб подивитись

Як анулювати тур?

Натисніть щоб подивитись

Як анулювати тур?

Ми не штрафуємо туристів, якщо вони не можуть здійснити тур з причини:

 • документально підтвердженого стаціонарного лікування,
 • смерть.

Для підтвердження причини ануляції туру без штрафів необхідно надати лікарняний лист/довідку з лікарні, з підтвердженням стаціонарного лікування/свідоцтво про смерть. 

Рішення про повернення коштів, ануляцію туру без витрат приймаються у кожному випадку індивідуально. Запити про ануляцію просимо направляти на електронну скриньку office@tangotravel.com.ua

Відгуки (0):
Натисніть щоб подивитись
.