Акційний
Тур

Скандинавія. Вся правда про Вікінгів

16.08.2020

Вибрати іншу дату

Загальний рейтинг:

Базується на

0 відгуках
Переглянути маршрут
Львів
Рига
Рига
Юрмала
Юрмала
Таллін
Таллін
Гельсінкі
Гельсінкі
Стокгольм
Стокгольм
Осло
Осло
Копенгаген
Копенгаген
Тури в Берлін
Тури в Берлін
Львів

Прев'ю туру:

Натисніть щоб подивитись

Напиши свою сагу про незабутню подорож до володінь легендарних вікінгів, у країни з фотогенічними пейзажами, колоритними традиціями, незрівнянно смачною кухнею та гостинними людьми! Сьогодні нащадки цих високих мужніх красенів настільки вміло господарюють у своїх державах, що тут справді екологічний рай у добу новітніх технологій! Рига, Таллінн, Гельсінкі, Стокгольм, Осло, Копенгаген і Берлін – унікальні скандинавсько-балтійські сюжети поєднуються в красиву історію про білі ночі з мільйонами зірок над палубою порому в безмежних водах моря, захопливі легенди про справжні героїв свого часу і щирі емоції від реальної казки навколо!

День 1
День 2
День 3
День 4
День 5
День 6
День 7
День 8
День 9

8:00 - збір групи на автостоянці старого терміналу Міжнародного аеропорту "Львів". 

8:30 - виїзд зі Львова.

Переїзд по території Польщі. Ночівля в транзитному готелі на території Польщі / Литви.

 

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Ригу.

Оглядова екскурсія в Ризі

Оглядова екскурсія у Ризі

Запрошуємо на пішохідну екскурсію Старою Ригою - класичним європейським містом, однак це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому немає місця для нудьги. Перед нами - чудовий центр початку двадцятого сторіччя і, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом: старовинні будиночки, шпилі церковних веж, кам'яні маски, півні та котики, які пильним оком озирають місто, стара бруківка, на якій залишився слід століть, вузькі вулички середньовічного ганзейського міста... Архітектура Риги просто вражає, а фотографії нагадують листівки чи кадри із фільму-казки. Тут побачиш дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти.

Факультативно пропонуємо:

Рига - столиця югендстиля 5 €

Рига - столиця югендстилю

Рига - столиця югендстилю. Арт нуво, тіффані, югендстиль… Як би в різних країнах світу цей стиль не називали – відірватись від творів мистецтва, створених у ньому, неможливо. Такі відомі митці, як Врубель, Мунк, Муха, Гауді вписали свої імена в історію неповторними творіннями. Місцеві змагання між архітекторами початку ХХ ст. перетворили історичну частину Риги в архітектурний шедевр, який сьогодні внесено до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Жоден будинок не мав бути подібним на інший, а навпаки кращим, оригінальнішим та екстравагантнішим. Світла гама тонів, тварини, рослини, образи жінок, маски, неймовірні звивисті лінії екстер’єрів… Захопливий архітектурий парад запрошує тебе!

Екскурсія в Юрмалу 20/15 €

Екскурсія в Юрмалу

Запрошуємо на екскурсію в Юрмалу  - латвійське місто-курорт, де, незважаючи на пору року, приємно прогулятися вздовж моря, відчути, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих думок. Юрмала - справжня "перлина" Латвії і найбільший курорт Балтики, розташований на березі Ризької затоки всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шепіт моря заспокоює і пестить... Додай до цього унікальні джерела з цілющою мінеральною водою, якою заповнюють навіть басейни, лікувальні грязі, помірний приморський клімат та сторічні традиції оздоровлення й лікування в юрмальських курортних готелях, гостинність і європейський сервіс, добре збережену традиційну дерев'яну архітектуру - чудові вілли і барвисті квітники, і ти зрозумієш, наскільки влучною є ця назва. Крім того, Юрмала - центр гумору і музики, місто святкувань та фестивалів, яке гостинно приймає кожного мандрівника!

Переїзд в Естонію. Поселення в готель. Ночівля.

Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія в Таллінні Vanna Tallinn

Екскурсія в Таллінні Vanna Tallinn

Екскурсія в  Таллінн - "Vanna Tallinn".  Старе місто Таллінна врізається в небо майже 124-метровим шпилем церкви Олевісте, на яку неодмінно варто піднятись, щоб з п'яти оглядових майданчиків як на долоні побачити весь Таллінн: вулиці Пікк Ялг та Люхіке Ялг, де кожна будівля має свою історію, а ще величні масивні вежі середньовічних фортифікацій, гордий прапор держави на замку Тоомпеа - парламенті Естонії. Ти переживеш незабутній екскурс в історію давньої Європи в сучасному освітленні, адже Таллінн - це і перша у світі традиційна різдвяна міська ялинка з 1441 року, і батьківщина всім відомого Skype! Дивовижно, як похмурі будинки XIV-XVII століть можуть стояти поряд із сучасною інфраструктурою європейського рівня. Тут потрібно гуляти самостійно, заглядати у старі брами, заблукати посеред вуличок Старого міста і знайти свій Vanna Tallinn. 

Факультативно пропонуємо:

Талліннська телевежа 15 €

Талліннська телевежа

Рекомендуємо відвідати Талліннську телевежу, яка є найвищою спорудою не лише в Таллінні, а й у всій Естонії: її висота становить 314 метрів. Талліннська телевежа - це вражаючий центр туризму, культури і вільного проведення часу, вид з її оглядового майданчика - унікальний у всій Північній Європі: перед тобою простягаються величні ліси, прекрасне Старе місто і бурхливе Балтійське море у всій своїй красі. Ще тут маєш змогу відвідати експозицію з футуристичним дизайном, де розумні роботи-грибочки розказують про історію досягнень, завдяки яким естонці стали відомі всьому світові; тут можна перевтілитися у телеведучого однієї з передач і надіслати привітання друзям чи переглянути 3D-фільм про телевежу - символ вільнолюбного естонського народу.

Ночівля.

 

Сніданок. Виселення з готелю. Поромна переправа в столицю Фінляндії - Гельсінкі.

Сьогодні ми пливемо ... пливемо в країну тисячі озер, країну північного сяйва, країну, де живе Санта Клаус або Йоулупуккі, ми пливемо в столицю

Фінляндії - Гельсінкі. Тут нас зустрінуть: Сенатська площа, пам'ятник композитору Яну Сибелиусу, Кафедральний Собор, Успенський Кафедральний

Собор ... та ін. «Біла столиця Півночі» сьогодні запрошує Тебе до себе в гості.

Оглядова по Гельсінкі

Оглядова екскурсія у Гельсінкі

Сьогодні ми пливемо в країну тисячі озер, країну північного сяйва, на батьківщину Санта Клауса або Йоулупуккі - Фінляндію. Її столиця Гельсінкі зустріне тебе безліччю сувенірів з оленями - це майже священні корови для фінів, здивує примхливою погодою, адже це одна з найпівнічніших столиць у світі, вишуканими білосніжними яхтами, що пришвартовані поблизу 300 островів фінської столиці, мереживом із мостами і невеличкими мостиками, запам'ятається смачними рибними стравами. Сенатська площа з Кафедральним Собором та університетом, а поряд - Міст кохання, пам'ятник композитору Янові Сібеліусу - грандіозна споруда із сотень мідних органних труб та інші історичні й сучасні будівлі - «Біла столиця Півночі» сьогодні гостинно запрошує до себе в гості. 

 Вільний час. Факультативно пропонуємо:

Свеаборг 28 €

Морська фортеця Свеаборґ

Морська фортеця Соуменлінна, або Свеаборґ (30 євро) – перлина Фінляндії, «північний Ґібралтар», який пам’ятає довгі важкі бої фінської, шведської, російської, англо-французької армій. Свеаборґ – 250-річний  культурний скарб, розташована на семи островах складна система бастіонів, потаємних проходів та інженерних тунелів, чудове поєднання природи та архітектури, пам'ятка Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, поєднання Заходу та Сходу та просто величезний комплекс під відкритим небом: тут знайдеш музей іграшок, музей зброї, музей моделей кораблів і картин художника Еліаса Мартіна, і навіть музей митниці! 

Переїзд в порт Турка. Посадка на паром. 20:15 Відправлення в Стокгольм (Швеція). Ночівля на поромі.

Сніданок на поромі (оплачується додатково).

06.10 Прибуття в Стокгольм

Оглядова по Стокгольму

Стокгольм - місто мостів

Оглядова автобусна екскурсія "Стокгольм - місто мостів" - це своєрідний коктейль розкоші, стилю і творчості, гармонія фарб та органічність природи, батьківщина Карлсона, Пеппі Догапанчохи, кумедних мумі-тролів... Цей райський куточок називають «Північною Венецією», хоча шведи іменують свою столицю "красунею на воді", адже таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з'єднані між собою 60 мостами, Стокгольм заворожує навіть досвідчених мандрівників. На вулицях міста завжди надзвичайна чистота, а прекрасні алеї і парки змушують туристів завмирати в захопленні - настільки вони доглянуті та впорядковані. Тобі надовго запам'ятається найбільший у світі Королівський палац на 608 покоїв, струнка Стокгольмська ратуша, панорама з оглядового майданчика на острови та яхти, розкішні вілли послів і дипломатів, вишукана північна архітектура і відблиски у воді цього надзвичайно колоритного міста. 

Вільний час. Факультативно пропонуємо:

Гамла Стан 10 €

Серце Стокгольма - Гамла Стан

Запрошуємо на пішохідну екскурсію у найстарішу частину Стокгольма, його серце - Гамла Стан. На перший погляд - це типове старе місто: вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в готичному стилі, старовинні шпилясті храми... "Все, як і в інших містах", - кажуть ті, хто бачив Стокгольм лише на фотографіях. Проте це місто варто відчути, тут потрібно прогулятися, і не самостійно, а з гідом, який розкриє секрети старих будинків, підкаже, куди повернутися, щоб побачити найгарніші панорами, розповість цікаві факти про шведських королів, Альфреда Нобеля та про палац, у якому вручають всесвітньо відому Нобелівську премію і, звичайно ж, заведе в найцікавіші місця найстарішого району Стокгольма. Дивовижний Гамла Стан - це місце, яке побачиш, і хочеться жити, щоб приїхати сюди ще багато разів.

Музей Васа 20/8(діти до 18 років) €

Музей Васа

Пропонуємо відвідати музей корабля "Васа" - музей одного ексєдиного у світі збереженого до наших днів корабля з XVII ст. Гордість шведського морського флоту, корабель "Васа" був створений прекрасним і пафосним, збудований із тисячі дубів, із величезною кількістю декору, зброї і золота, тому не зовсім точний розрахунок призвів до того, що він перекинувся і затонув у Стокгольмській гавані у серпні 1628 року, щойно вирушивши у своє перше плавання. Після декількох років підготовчих робіт корабель був піднятий з морського дна у 1961 р. Корабель демонструють у спеціально збудованому навколо нього музеї, де також представлено дев'ять тематичних виставок, магазин із багатим вибором сувенірів та висококласний ресторан. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції, а також сотні різьблених скульптур, ти матимеш змогу детально роздивитися корабель із семи палуб-поверхів музею. У вітринах - справжні речі ХVII століття: взуття, одяг, посуд, бочки для зберігання провіанту (вони підвішувалися до стелі для захисту від щурів), котел, у якому готували їжу на 500 осіб, медичне приладдя лікаря-цирульника,  схожу на сучасні нарди гру, перші сигари та єдину золоту річ, виявлену ​​на кораблі, - перстень, та ще кілька монет в кишені одного з загиблих. Врятовани світ морської романтики чекає на тебе!

Екскурсія до Стокгольмської ратуші 18 €

Екскурсія у Стокгольмську ратушу

Запрошуємо відвідати Стокгольмську ратушу - одну з найголовніших туристичних пам'яток Стокгольма і його впізнаваний символ. Струнка квадратна 100-метрова вежа увінчана трьома позолоченими коронами, які є символом Швеції, а троє святих, розставлених по периметру нижче, вже майже сто років оберігають від усього злого чарівну шведську столицю. У ратуші в Золотому і Синьому залах щорічно влаштвують урочистий бенкет після вручення Нобелівських премій, а в ресторані ратуші можна скуштувати страви, якими частують Нобелівських лауреатів. Тут відбуваються засідання міської влади, проводять важливі політичні переговори, а стеля залу для засідань має вигляд перевернутого човна вікінгів, адже за переказами, саме під кораблями вікінги влаштовували свої наради. Ти завітаєш у Золотий зал, який прикрашає мозаїка з більш ніж 18 млн позолочених плиток, що зображає сцени історії Швеції з королевою озера Малар у центрі панно. А з розповіді екскурсовда довідаєшся, що варто зробити, щоб потрапити до Стокгольмської ратуші на банкет Нобелівських лауреатів!

Королівський палац у Стокгольмі 18 €

Королівський палац у Стокгольмі

Якщо ви хочете побачити один з найбільших палаців у світі, обов'язково відвідайте Королівський палац у Стокгольмі. Найстаріший зі збережених палаців у Швеції, він упродовж тисячі років і досі служить резиденцією главі держави, королю Карлу Густаву XVI, та апартаментами для його родини. Багато видатних пам'яткок Стокгольма розміщені саме в 608 кімнатах цієї будівлі: лицарські обладунки, арсенал, античний музей короля Густава III, тронний зал для прийомів, скарбниця і, звичайно ж, апартаменти короля. Як і в багатьох інших європейських королівських резиденціях, у Королівському палаці можна побачити урочисту церемонію зміни варти. Величність барокових фасадів, багатий декор інтер'єрів, безліч коштовних королівських експонатів - все це зробить відвідування палацу незабутнім!

Переїзд по Швеції. Ночівля в готелі.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Осло.

Оглядова екскурсія в Осло

Оглядова екскурсія в Осло

Осло - столицю Норвегії, країни, в якій є безліч цікавих міст, музеїв, пам'яток, але її гордість - це природа: норвезькі фіорди - одні з найкрасивіших місць на планеті. Розкинувшись на обох берегах однойменного фіорду, Осло зачарує кожного своєю оригінальністю. Утримуючи по праву статус найзеленішого міста Європи, Осло і сьогодні дбає про енергозберігаюче житло, якнайменшу кількість авто на вулицях (громадський транспорт опустили під землю в тунелі) і заохочує розводити бжіл у вуликах на дахах! Сьогодні ти почуєш про тролів і норгів, побачиш ратушу, Оперний театр, фортецю на узбережжі з чудовим садом, Парламент-Стортинг - все найцікавіше у величній столиці вікінгів - Осло. 

Вільний час. Факультативно пропонуємо:

Музеї Кон-Тікі і Фрам 30 €

Музеї Кон-Тікі і Фрам

Музеї "Кон-Тікі" та  "Фрам". "Кон-тікі" - один з найвідоміших музеїв Норвегії, данина відвазі людини, яка наважилася переплисти цілий океан на крихкому плоту. Всі експонати тут - це предмети і знахідки з експедицій Тура Хеєрдала, легендарного "вікінга" Норвегії. Тут є кам'яні скульптури з острова Пасхи, папірусний човен "Ра", археологічні знахідки з Перу і Полінезії, 10-метрова китова акула і, звичайно ж, пліт "Кон-Тікі", на якому наш герой переплив 8 тисяч кілометрів через Тихий океан, щоб довести свою теорію. Музей "Фрам", присвячений історії норвезьких полярних Арктичних та Антарктичних експедицій, розташований безпосередньо на березі Ослофьорда. Будівля музею - це своєрідний скляний намет, зведений за наказом короля Норвегії для збереження наступним поколінням диво-корабля. Окрім експозицій з білими ведмедиками і волохатими яками, основним експонатом є красень "Фрам"  полярного дослідника Фритьофа Нансена - найміцніший і найвитриваліший деревяний корабель з металевою обшивкою, паровим двигуном і вітряком, що виробляють електрику. На вході в музеї - велика кількість сувенірів: книги, тролі, светри з норвезькими візерунками і, звичайно ж, моделі кораблів.

Переїзд в Копенгаген з ночівлею в транзитному готелі на території Швеції.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд через Ересуннський міст в Копенгаген.

Прибуття в Копенгаген.

Оглядова по Копенгагені

Оглядова екскурсія в Копенгагені

Прибуття у Копенгаген - столицю Данії, країни вікінгів і туманів, старовинних замків і добрих привидів, країни казкової, колоритної, незрозуміла... Данія  вражає весь світ своїми шедеврами, своєю сердечністю і невеликими, проте дуже акуратними і комфортними містечками. Серце Данії, її столиця - місто Копенгаген, в перекладі з португальської мови - «гавань торговців», адже саме сюди, в Копенгаген, в стародавні часи доставлялися звідусіль найрізноманітніші товари, саме тут жваві купці з заморських країн укладали свої перші угоди з данцями. Копенгаген - саме та чарівна гавань спокою і краси, в яку хочеться повертатися і повертатися ... Пішохідні квартали старого міста, які зберігають вигляд Копенгагена часів великого казкаря Андерсена, Тіволі - містечко казок і розваг, чудові парки міста, прекрасна набережна - місце зустрічей в затишних ресторанчиках, замріяна Русалонька, яка досі виглядає свого Принца... Копенгаген змушує усміхатися і цінувати маленькі радощі життя...

 

Вільний час. Факультативно пропонуємо:

Прогулянка каналами Копенгагена 18 €

Прогулянка каналами Копенгагена

Прогулянка каналами Копенгагена - унікальна можливість побачити красу столиці Данії, не ступаючи жодного кроку по землі, а подорожуючи в Копенгагені його водними артеріями на затишному кораблику. Насолодися видатними пам'ятками архітектури з нового ракурсу: королівський палац Крістіансборґ, музей Торвальдсена, церква Св. Миколая, оперний театр, штучні острови та пірс Мідтермолен постануть перед тобою у всій красі данського колориту. Поряд пропливають красиві, ніби з листівок, картинки з різнокольоровими будинками і палацами, з пришвартованими симпатичними яхтами і човниками, невисокими мостиками, заквітчаними набережними, у відкритих кафе яких смакують каву,  вино чи пиво усміхнені люди. Відчуй себе частинкою однієї з найщасливіших націй світу! 

Казна данських королів Розенборг 30 €

Скарбниця данських королів Розенборґ

Запрошуємо в Розенборґ - скарбницю данських королів, один із найвідоміших замків країни, побудований у 1606 році як літня резиденція королівської сім'ї Християна IV,  оточений розкішними Королівськими садами, які є найвідвідуванішими в Данії. Саме тут, в затінку квітучого парку Ганс Християн Андерсен вигадував свої чарівні казки. Замок вражає дивовижним поєднанням розкоші та стилю. Сьогодні - це музей, експонати якого пов'язані з данськими монархами протягом останніх 400 років!  Тут ти відвідаєш Зелений кабінет з предметами приватної колекції королів, простору Бальну залу, а також скарбницю, де представлені унікальні роботи зі слонової кістки і бурштину, які були власністю членів королівської сім'ї.

Переїзд до порому, переправа до Німеччини. Поселення в готель. Ночівля.

Сніданок. Виселення з готелю.

Оглядова екскурсія в Берліні

Оглядова екскурсія в Берліні

Переїзд у Берлін - місто з незвичайною історичною долею, яке за час свого існування пережило багато злетів і падінь. Саме тут ти побачиш всесвітньо відомий Рейстаг, де неодноразово вершилася доля Європи в буремному ХХ столітті, Бранденбурзькі ворота і Паризьку площу, "Єлисейські поля" Берліна - Курфюрстендамм, церкву кайзера Вільгельма, найкрасивішу площу німецької столиці Жандарменмаркт, проспект в обрамленні сотень лип Унтер-дер-Лінден та простору Фрідріхштрассе, прогуляєшся над річкою Шпрее до Музейного острова - одного із найдорожчих і найцінніших у світі... І це ще не все, що чекає на тебе у колоритному і яскравому Берліні.

Вільний час. Факультативно пропонуємо:

Пивна екскурсія в Берліні 25 €

Пивна екскурсія в Берліні

Запрошуємо на пивну екскурсію в Берліні - в атмосферу крафтових пивоварень, де бережуть тисячолітні традиції виготовлення цього бурштинового хмільного напою. Тут ти ознайомишся з німецьким законом "Про чистоту пива", зрозумієш значення молитви-гасла місцевих пивоварів "Збережи, Господи, хміль і солод!" та оціниш уміння німців вигадувати унікальні рецепти, наприклад берлінське пшеничне біле, у яке зазвичай додають малиновий сироп, есенцію маренки чи навіть індивідуальні суміші з шампанським або лікерами. Твій міні-Oktoberfest у Берліні - це п’ять сортів пива, баварська рулька хансе та цікаві розповіді екскурсовода про користь і лікувальні властивості пива... Відчуй смак справжнього хмільного життя!

Чарівний Берлін 17 €

Чарівний Берлін

Запрошуємо на ескурсію “Чарівний Берлін”, маршрут якої пролягає повз Брандербурзькі ворота і пам’ятник Голокосту до Потсдамер Платц - площі, яка є втіленням сучасного, вільного і колоритного Берліну. Саме тут ти побачиш унікальне поєднання історії, мистецтва, розваг, крамниць і кафе з кулінарними шедеврами, які демонструють стиль нової столиці. У тебе буде можливість побувати на Бульварі зірок, побачити театр — місце  проведення знаменитого кінофестивалю "Берлінале", на який з'їжджаються з усього світу актори та шанувальники кіно. Зробити фото біля фрагментів Берлінської стіни, почути дивовижні історії любові та порятунку - обов'язковий фінал цієї екскурсії.

Автобусна екскурсія по Берліну 20 €

Автобусна екскурсія в Берліні

Під час автобусної екскурсії в Берліні з цікавими розповідями екскурсовода комфортно розглядати будівлі, розташовані по всьому місту далеко одна від одної. Ти почуєш багато цікавих фактів і побачиш Музейний острів, всесвітньо відому лікарню "Шаріте", будинок Рейхстагу, "Вагітну устрицю" - Будинок культур світу, набережну річки Шпрее з будинками німецьких парламентарів, Шарлоттенбурзький палац та президентський палац Бельвю, колону перемоги, новий Центральний вокзал - найбільший у Європі, клондайк промтоварів періоду радянського правління - універмаг "КаДеВе", пам'ятник "вареним макаронам", стіну графіті з "Поцілунком вождів"... і переконаєшся, що Берлін - це сучасне місто молодих, вільнодумних і креативних, місто зелене, чудернацьке, непередбачуване... і щасливе!

Вільний час. Переїзд по території Польщі. Ночівля в готелі.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Львова.
Прибуття близько 17:00.

Маршрут:

Натисніть щоб подивитись

Вартість туру:

Натисніть щоб подивитись
Вартість туру
375 € *

*При оплаті депозиту на факультативні екскурсії 33€

У вартість туру входить:

Натисніть щоб подивитись

• оглядові екскурсії по містах Рига, Таллінн, Гельсінкі, Стокгольм, Осло, Копенгаген, Берлін

• проїзд автобусом єврокласу

• проживання в готелі категорії 3 *, сніданки

• проїзд на поромах в 4-місній каюті нижніх палуб БЕЗ ВІКНА (в каюті душ, туалет).

• супровід керівника групи

• медична страховка (*якщо вік туриста перевищує 64р.,- передбачена доплата 3€/день)

У вартість туру не входить:

Натисніть щоб подивитись

• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки

• особисті витрати

• депозит на факультативні екскурсії - 33 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються.

• курортний збір в готелях від 1 до 3 євро (оплата на місці)

• при груповому бронюванні дітей / студентів: тури в чотирьох днів (включно) - обов'язкова факультативна екскурсія (якщо вона є) / депозит + 1 факультатив за своїм вибором тури від п'яти днів - обов'язкове факультативна екскурсія або депозит + 1 факультатив за своїм вибором

Додаткові послуги:

Натисніть щоб подивитись

• одномісне розміщення передбачена доплата - 180 €

• місце в атобусі з 5-12 - 9 €

• пошук втрачених речей (доставку оплачує замовник) 10 €

• За двомісне розміщення в каюті без вікна на поромах за програмою передбачена доплата - 60 євро / чол

Доплата (ЗА БАЖАННЯМ!) За сніданок на поромі (лінія Турку-Стокгольм) для дорослих 11.5 євро; діти (12-17 років) - 7 євро
Доплата (ЗА БАЖАННЯМ!) За вечерю на поромі (лінія Турку-Стокгольм) для дорослих 35 євро (шведський стіл); діти (12-17 років) - 16,5 євро (шведський стіл).

Важлива інформація

Натисніть щоб подивитись

• програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати при замовленні

• оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу (прохання при кожному замовленні курс уточнювати)

• туристи, які подорожують самостійно, можуть бути розміщені в тримісних номерах

• мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб

• автобусне обслуговування у вільний час не передбачено

• туроператор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг

• туроператор не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови

• закордонний паспорт дійсний не менш ніж 90 днів після повернення з туру

• публічна пропозиція про укладення договору на туристичне обслуговування за цим посиланням

Замовити цей тур

Скандинавія. Вся правда про Вікінгівдата: 16.08.2020

×

Замовити тур може тільки зареєстрований користувач. Зареєструватися

Відгуки (0):
Натисніть щоб подивитись
Tango map
Де купити тур?
ШукатиПо всій Україні
.