Тур в Угорщину

Відображати:

Акція
Країна мрій - Швейцарія!
Наявність місць:
9+
Угорщина Швейцарія
calendar
08.06.2022
clock
6 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Акція
Італійські канікули
Наявність місць:
9+
Угорщина Італія
calendar
13.07.2022
clock
5 днів
calendar-link
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Акція
В цьому році в моді лазурний:  Ніцца, Монако, Портофіно
Наявність місць:
9+
Угорщина Італія Франція Монако
calendar
26.06.2022
clock
7 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Сертифікат про вакцинацію
Акція
Мій літній Прованс
Наявність місць:
9+
Угорщина Франція Монако
calendar
31.07.2022
clock
8 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Сертифікат про вакцинацію
Акція
За горизонтом Альп: Цюрих, Ліон, Женева
Наявність місць:
9+
Угорщина Австрія Швейцарія Франція Італія
calendar
10.07.2022
clock
8 днів
1 нічний переїзд Автобусний тур Груповий тур

Опис країни:

Натисніть щоб подивитись

Угорщина

Країна сонця і вина, голубого Дунаю, безкрайнього Балатону, мальовничого теплого Хевізу та цілющих термальних джерел – Угорщина манить до себе туристів з усього світу. Угорщина – це тисячолітня історія вільного і життєлюбного народу, який від найшовши Батьківщину на Середньому Дунаї, став добрим і гостинним сусідом. 

Угорщина – це захоплива мандрівка від розкішного Будапешта до крихітних середньовічних містечок і сіл, де досі бережуть традиції виготовлення керамічних виробів, барвистого вишиття і пряникових фігурок. Угорщина – це батьківщина звичної нам кулькової ручки, головоломки кубика Рубика і голограми. 

Угорщина – це найстаріше на європейському континенті метро із симпатичними, майже іграшковими вагончиками, найдовший трамвай у Європі – без 10 см становить 54 м, а ще дивовижний автобус-амфібія, який їздить не лише просторими вулицями Будапешта, а й легко плаває по Дунаю.

Угорщина – це найбільший бальнеологічний курорт Європи: Будапешт з початку ХХ ст. оголошено Міжнародною столицею лікувального купання, а самі угорці кажуть, що гаряча вода забʼє з-під землі, навіть якщо просто встромити в неї палицю, адже загалом Угорщина має більше 500 термальних цілющих джерел.  

Угорщина – край чудового вина, яке виготовляють у 22 регіонах країни, веселої музики і запальних танців, етнічних фестивалів і квіткових карнавалів.

Прогуляйся проспектом Андраші з Площі Героїв, помилуйся Королівським палацом і Будайською фортецею, заглянь у знаменитий костел Святого Матяша, зроби найкращі фото з Рибацького бастіону, що заворожує прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег із Парламентом та собором Святого Іштвана, який відкривається з його тераси.

Подивися на побут угорського народу в затишному колоритному містечку Сентендре, де час застиг у Середньовіччі, де Угорщина справжня, без хай-теку і впливу глобалізації. 

Відпочинь від щоденної метушні у водах купалень Сечені, Геллерт, поплавай в «угорському морі» – Балатоні чи в теплому «озері молодості» Хевізі.

Скуштуй гуляш – гордість Угорщини, головну страву її свободолюбного народу, чи ланґош – угорську піцу, основний місцевий фаст-фуд. Поласуй естеразі – мигдально-шоколадним тортом із коньяком та з шоколадною сіткою з білої глазурі чи марципанами у одному із пʼяти Музеїв марципану в Будапешті, Сентендре, Егері, Печі, Кестхее чи в магазинах-кафе із марципанами.

Забудь про клопоти і проблеми з келихом незрівнянного егерського, токайського чи будь-якого іншого із сотні видів угорського вина. Обовʼязково пригуби «Унікум» - напій, створений для імператора!

Привези додому якийсь гунґарикум: Угорщина славиться паприкою і салямі, фарфором і текстилем, винами, бальзамами і палінкою.

Поширені запитання:

Натисніть щоб подивитись

Сувеніри

Контакти посольства України в Угорщині

Де купити тур?
Шукатипо всій Україні
.