Тур в Сербію

Відображати:

Акція
Сербські мотиви
Наявність місць:
9+
Сербія
calendar
25.06.2022
clock
4 днів
calendar-link
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур

Опис країни:

Натисніть щоб подивитись

Сербія

Сербія – балканська країна з мальовничою природою, численними заповідниками, красивими горами, річками і озерами. Близько третини від 88 тисяч квадратних кілометрів території Сербії зайнято лісами, надмірну вирубку яких законодавчо заборонили ще в 14 столітті. Недоторканий світ живої природи щороку манить до Сербії мільйони туристів як в теплу пору року, так і на активний зимовий відпочинок. М’який клімат, який сприяє зціленню від багатьох хвороб, створює близькість Егейського, Чорного і Адріатичного морів, хоч прямого виходу до моря Сербія не має. Ще з часів Римської імперії на цих землях були відомі понад 50 термальних джерел, а сьогодні гарячі купелі «лазні» та лікувальні грязі зміцнюють здоров’я численних гостей. Сербія також славиться гірськолижними курортами, один із найпопулярніших – Копаоник. Це найбільший лижний центр в Сербії, тут щороку 200 сонячних днів і приблизно 160 днів зі сніговим покривом. У Копаонику 67 км обладнаних трас різної складності, а також і сновборд-парк із лижною трасою загальною протяжністю 450 м.

Сербія відома далеко за межами Європи завдяки своїй старовинній архітектурі й історичним пам’яткам, в долі яких переплелися події різних імперій та епох від давніх римлян,  османів до австро-угорського періоду. Тури в Сербію – це нагода відвідати столицю Белград, квітучий Нові Сад, численні малі містечка, що захоплюють красою збережених пам’яток, унікальними фресками старовинних церков і вдалим поєднанням історії та модерну. А ще – щирими та привітними людьми, адже серби радо розкажуть про своє життя і традиції, пригостять смачними національними стравами.

Сербія славиться ситною і багатою місцевою кухнею, яка сформувалася під впливом різних кулінарних традицій (слов'янських, угорських, німецьких, турецьких і середземноморських) і стала самобутнім явищем. Це насамперед страви з овочів, м'яса баранини і свинини і різноманітних спецій. Традиційними сербськими стравами вважають знамениті в'ялені окости пршут, смажена на вугіллі величезна котлета з грубо порубаного м'яса плескавица, відбивні з начинкою зі спецій – вешаліца, знамениті ковбаски з рубаного м'яса – чевапчичи, смажене на рожні м'ясо – печиво, невеликі шашлики зі свинини і телятини – ражничі. Зазвичай до таких страв подають овочі, зелень і кукурудзяний хліб проя. Варто спробувати місцеву бринзу з коров'ячого та овечого молока і спеціальну страву з хліба, молока і сиру попара, а на десерт – слаткіші.

 

Тури в Сербію зі Львова

Сербія – відносно новий напрям для автобусних турів у Європу, однак за кількістю і красою своїх туристичних принад не поступається іншим популярним країнам. Компанія «Танго Тревел» пропонує тури в Сербію, під час яких заплановані екскурсії в найцікавіших локаціях, ознайомлення з основними архітектурними і природними пам’ятками і вдосталь вільного часу для відпочинку на особистий смак.  Регулярні автобусні тури в Сербію: 
- «Сербські мотиви» – це чотириденний тур, який дає змогу відвідати столицю країни Белград, містечко Нові-Сад
- «Загадкові Балкани: Белград, Скоп’є»  – тур на шість днів для знайомства з двома балканськими країнами – Сербією і Македонією.  Поєднані спільним югославським періодом, вони, однак, відрізняються колоритом і утвердженням історичної спадщини. 
 

Екскурсії в Сербії в турах від «Танго Тревел»:

- Під час оглядової екскурсії в Белграді професійний ліцензований гід ознайомить із столицею Сербії, її унікальним розташуванням та історичними періодами, розкаже історію побудови найбільшого православного храму на Балканах – церкви Святого Сави, покаже Белградську фортецю, що була неодноразово зруйнована і остаточно відновлена вже в XX столітті.
- Музей Ніколи Тесли жителі Сербії вважають найкращим пам’ятником своєму відомому на весь світ землякові. Сербія та її науковці-винахідники подарували світові змінний струм, гідролітак, гідрогенератор, апарат для буріння глибоких свердловин, гальмо для поїздів, машинку для стрижки волосся, найточніший календар із відхиленням всього на 2,75 секунди за астрономічний рік.  Однак найвідомішим генієм-винахідником, який однозначно випередив свій час, є Нікола Тесла, музей імені якого відкрився в Белграді в 1952 році.  
- Земун - місто в місті, колишній австро-угорський прикордонний форпост. Романтичні старовинні квартали з акуратними будиночками, вузенькі вулички зі старовинною бруківкою і кам’яними стінами-огорожами, затишні кафе і сувенірні крамниці – таким є район Земун.
- Прогулянка на кораблику в Белграді – це можливість насолодитися живописними панорамами величного міста з палуби кораблика. Белград розташувався в місці злиття річок Сави та Дунаю і буквально оточений річковими шляхами з трьох боків, через це з давніх часів Белград вважають “воротами Балкан” або дверима в Центральну Європу.
- Прогулянка в романтичному містечку Нові-Сад із добре збереженою Петроварадинською фортецею подарує незабутні спогади і чудові фото, адже це нагода відчути себе героєм із Середньовіччня, мешканцем замку з товстими стінами, вежами, терасами, прихованими бійницями, підземними таємними ходами і галереями, численними укриттями, що були споруджені заради захисту фортеці. 
 

Придбати тур до Сербії

На нашому сайті зареєстровані користувачі «Tango Travel» можуть замовити онлайн обраний тур в Сербії, А також ознайомитися і порівняти програми різних турів до Сербії, дізнатися, на які дати заплановані тури, підібрати найбільш відповідний варіант за ціною, тривалістю, програмою відпочинку. Вартість додаткових послуг та ціни на факультативні екскурсії наведені в описі турів.
На сторінках із описами турів в Сербію наведена інформація про додаткові послуги, акції та знижки, інші важливі і корисні відомості.
 

У Сербію з «Танго Тревел»!

Сербія – це країна, яка має чим здивувати і зачарувати найвибагливішого туриста. Тут надзвичайно багато чудових можливостей для оздоровлення, активного відпочинку в будь-яку пору року, смачна кухня і дивовижні стародавні міста. 
Компанія «Танго Тревел» організовує захопливі автобусні тури в Сербію, а доступна ціна подорожі поєднується з гнучкою і насиченою програмою, комфортабельними умовами проїзду та проживання. Ви можете вибрати найбільш цікаві, привабливі для вас факультативні екскурсії або провести вільний час на свій розсуд. 
Де купити тур?
Шукатипо всій Україні
.