Тури в Македонию

Відображати:

Акція
Албанія - морська пригода
Наявність місць:
9+
Албанія Північна Македонія
calendar
25.06.2022
clock
8 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Акція
Найкраща мандрівка літа - Хорватія
Наявність місць:
9+
Хорватія Чорногорія Албанія Північна Македонія
calendar
25.06.2022
clock
9 днів
1 нічний переїзд Автобусний тур Груповий тур
Тест
Акція
Літо на Балканах: Чорногорія, Албанія, Македонія
Наявність місць:
9+
Чорногорія Албанія Північна Македонія
calendar
01.05.2022
clock
7 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Акція
Балканський круїз
Наявність місць:
9+
Боснія і Герцеговина Чорногорія Албанія Північна Македонія
calendar
27.04.2022
clock
8 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Сертифікат про вакцинацію
Акція
У пошуках дива - Македонія!
Наявність місць:
0
Північна Македонія
calendar
28.10.2021
clock
4 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Тест
Акція
Серце Македонії – Охрид
Наявність місць:
9+
Північна Македонія
calendar
04.03.2022
clock
5 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур

Опис країни:

Натисніть щоб подивитись

Північна Македонія

Північна Македонія – самобутня держава з тисячолітніми традиціями, райськими куточками недоторканної природи, численними археологічними пам’ятками давніх цивілізацій, красивими містами й курортами, а ще країна смачної кухні та якісного сервісу. Подорож у Північну Македонію – це нові відкриття, руйнування стереотипів і приємні спогади!

Республіка Північна Македонія утворилася після розпаду Югославії  - єдина із союзних республік, якій вдалося уникнути кровопролиття. Територія Північної Македонії оточена гірськими масивами-двотисячниками з найвищою точкою – вершиною Кораб (2753 метри над рівнем моря), а долини річок Вардар і Струміца, які протікають по території всієї країни, створюють зручне розташування для міст і сіл. Великі озера Охридське, Дойранське і Преспа компенсують відсутність моря і додають Північній Македонії неповторного шарму. 

Історія країни охоплює кілька періодів, які нам залишили надзвичайно цікаві пам’ятки: сьогоднішня Північна Македонія зберегла сліди культури Древньої Македонії (провінції Римської імперії) у залишках кругових поселень, кам'яних і глинобитних будинків, укріплень, викладених насухо з необтесаного каменю у Гераклеї поблизу Бітоли), у руїнах палаців, базилік, мозаїк і фресок. До VI — початку VII ст. належать художні пам'ятки давніх слов'ян, що заселили територію Північної Македонії: оборонні стіни столиці Скоп'є і Великого замку болгарського царя Самуїла поблизу Охрида. Зважаючи на доволі довгу історію Македонії на її території збереглася велика кількість стародавніх та середньовічних храмів: церкви св. Климента в Охриді, 1295 р., мечеть Єні та мечеть султана Мурада.

Унікальна недоторканна природа Північної Македонії – величні гори, мінеральні джерела, чисті озера – дала можливість країні стати європейським центром екотуризму. Найвибагливіші туристи захоплено фотографують мальовничі панорами навколо озера Охрид, у каньйоні Матка та неймовірно красивих національних парках. У містечках Північної Македонії площі і двори будинків часто викладені мармуром, адже тут знаходяться його родовища.

Північна Македонія пишається своїми відомими особистостями: в столиці Скоп’є народилася гордість Македонії  – Агнес Ґо́ндже Бояджі́у, відома всьому світові Мати Тереза. Місто Охрид колись було центром слов'янської писемності та культури, саме звідти родом був святий Климент Охридський, що створив класичний варіант кирилиці, яка є основою для багатьох словянських мов.

Наші тури у Північну Македонію  ознайомлять із гордим і патріотичним народом, що свято шанує і вважає найкращим все, що пов'язане з його країною: музика, танці, футбольна команда і смачна кухня, яка за п’ять століть панування Османської імперії створила в поєднанні з середземноморськими стравами стільки делікатесів із баранини, свинини, риби і овочів, що годі відірватися! 

Північна Македонія пропонує безліч сувенірів на добру згадку про себе: охридські перли - унікальний продукт, який не має аналогів в світі; якісне взуття, виробництвом якої Македонія славиться не один десяток років; македонська національна вишивка, ікони, місцеве вино чи ракію.

 

Тури в Північну Македонію зі Львова

 

У кожній подорожі до балканських країн виникає спокуса хоч на день чи на кілька годин затриматися в такій красивій і багатій на дива природи й архітектурні пам’ятки Північній Македонії. Тури від компанії «Танго Тревел»:

«У пошуках дива – Македонія»
«Загадкові Балкани: Белград, Скоп’є»
«Балканський круїз»
«Албанія – морська пригода»

 

Екскурсії в Північній Македонії

 

Оглядова екскурсія в Скоп'є – знайомство з древнім містом у короні гір, на одній із яких височить Хрест тисячоліття, що встановлений на честь прийняття країною і світом християнства. Нові центральні квартали, що розбудовуються в межах проекту “Скоп’є-2014”, поглинають старі будинки, що побудовані ще за  часів соціалістичної Югославії, творять нову туристично привабливу столицю Північної Македонії.
Музей боротьби за Македонію - один із найстаріших музеїв, що об'єднав три музеї: археологічний, історичний і етнографічний і таким чином перетворився на головне сховище національної культури і багатовікової історії з величезною цікава і пізнавальна колекцією. 

Каньйон Матка, який з'явився завдяки річці Трісці, що пробила собі шлях через Балканські гори мільйони років тому, штучно утворений 1938 року величезною дамбою для роботи гідроелектростанції. На той момент ніхто з македонців подумати не міг, що в майбутньому озеро Матка і каньйон стануть головними визначними пам'ятками їхньої країни, заради яких туристи приїжджатимуть з усього світу. Каньйон Матка ще має неофіційну назву –  "Каньйон метеликів": тут нарахували близько 400 різних видів цих комах.

Відпочинь на лоні природи в райському куточку, яким є Охридське озеро – одна з найвідоміших визначних пам'яток Північної Македонії. Озеро перебуває під захистом ЮНЕСКО. Туристів тут чекають чисті пляжі, а також все необхідне для активного відпочинку на воді. Монастир Святого Наума – один із найстаріших храмів країни. Він розташований за 30 кілометрів від Охрида в тихій місцевості на березі озера. Іконостас, внутрішні стіни і стеля монастиря вражають уяву пишністю свого оздоблення. Ченці цієї обителі традиційно пригощають своїх гостей національними стравами і чудовим вином власного виробництва.

Прогулянка на кораблику в Охриді – це можливість провести відпустку подалі від заїжджених і переповнених курортів. Охридське озеро по праву вважають національним надбанням Македонії, адже це найдавніше озеро на Балканах, вік якого, на думку вчених, не менше 5 млн років. Свого часу на його берегах розташовувалися близько 365 церков і наразі зберігається найбільша колекція з 800 унікальних візантійських ікон. Охрид також мав неприступну фортецю, побудовану ще в 10 сторіччі царем Самуїлом. Реставровану Охридську фортецю можна відвідати і зараз, як і історичну стару частину міста, де на звивистих вузьких вуличках компактно розташовано більшість пам’яток. Охридська форель вважається гордістю македонської кухні, хоч вилов тут заборонений, проте скуштувати рибні стави можна в кожному ресторані. Далеко за межами Північної Македонії відомий фестивалі пісні і танцю балканських народів «Музичне Охридське літо» - концертний сезон липня-серпня, що відбувається поблизу  стародавнього храму Святої Софії.

 

Придбати тур до Північної Македонії


На нашому сайті детально розписані всі тури та екскурсії згідно з програмою певного туру, тож можна вивчити і порівняти маршрути подорожі до Північної Македонії, дізнатися, на які дати заплановані тури, підібрати найбільш відповідний варіант за ціною, тривалістю, програмою відпочинку. На сторінках із описами турів в Північну Македонію наведена інформація про додаткові послуги, акції та знижки, інші відомості. Придбати тур в Північну Македонію можна, зареєструвавшись на сайті, вибрати опцію «Замовити тур» і дотримуватися поетапної інструкції. Також за потреби можна зв'язатися з менеджерами туристичної компанії «Танго Тревел» в онлайн-чаті, скориставшись одним із месенджерів.

 

Північна Македонія гостинно запрошує!

 

Північна Македонія – це неповторні природні ландшафти, смачна їжа, фотогенічні міста, синтез візантійської та азіатської архітектури, стародавні храми й монастирі – впевнено гарантують задоволення від подорожі. Ми організовуємо захопливі автобусні тури в Північну Македонію – молоду державу з давньою історією. Доступна ціна турів поєднується з гнучкою і насиченою програмою, комфортабельними умовами проїзду та проживання. Ви можете вибрати найбільш цікаві, привабливі для вас факультативні екскурсії або провести вільний час на свій розсуд. 

 

Де купити тур?
Шукатипо всій Україні
.