Тури в Грецію

Відображати:

Акція
Греція. Між небом та землею
Наявність місць:
9+
Греція
Дата виїзду
03.07.2021
Тривалість
8 днів
Вартість
255
Акція
Греція в мініатюрі
Наявність місць:
0
Греція
Дата виїзду
24.06.2021
Тривалість
5 днів
Вартість
165

Опис країни:

Натисніть щоб подивитись

Греція

Греція – сонячна країна з давньою історією, незрівнянною архітектурою, смачною та поживною кухнею, мальовничими пейзажами, смарагдовими хвилями п’яти морів та безліччю курортних зон. Греція – це земний рай на площі 132 тис. км кв. для майже 11 мільйонів осіб.
Греція славиться цілющими мінеральними водами, красивою природою і унікальними кліматичними умовами Афінська Рів'єра смуга розкішних пляжів та одні з найкращих грецьких ресторанів, кондитерських і кафе в містечках Фаліро, Гліфада, Вура, Варкіза, Кавур і Вуліагмені та відомих курортах Аттики - Маті, Марафонас, Враврона, Лагонісі, Неа-Макрі, Лутракі
Греція – це священна гора Олімп, де згідно з уявленнями давніх греків жили 12 олімпійських богів. Тут відкривається магічна краса Олімпійської гірської гряди і прекрасний вигляд на Егейське море. Греція – це біломармуровий стадіон, де у 1896 році пройшли перші Олімпійські ігри сучасності, а також батьківщина багатьох видів спорту. 

Греція – це єдиний в Європі острів вулканічного походження – острів Санторіні. Сувора, похмура краса навколишнього ландшафту зі скелями з чорної застиглої лави відображає велич природи і дрімаючого вулкана й нагадує про могутність сил в надрах планети. Греція – це маленькі білосніжні містечка острова Санторіні з яскравими блакитними куполами церков, які віртуозно збудовані на гострих скелях, вузькі звивисті вулички - все це непомітно переносить вас в далеке минуле, до давно зниклих давніх цивілізацій, чиї шляхи перетнулися саме тут, залишивши свій яскравий слід. 

Відвідай Афіни – тут Греція постає у всій величі та красі – місто дивовижної долі, живе свідчення найвищих досягнень культури, безпосередньо виражене в пам'ятках різних епох: Парфенон, Ерехтейон з його знаменитими каріатидами, Пропілеї, храм Ніки Безкрилої (на Акрополі), музей Акрополя з його багатющою колекцією, храм Зевса Олімпійського, Одеон Геродота Аттичного, на сцені якого й сьогодні даються різні вистави, будівлі Парламенту, Афінського університету і Академії наук.

Поїдь у Салоніки - друге за величиною місто, що по праву вважається одним із найгарніших міст, а Греція називає його «нареченою півночі». Тут акрополь та фортечні стіни, звідки можна милуватися прекрасним видом на місто, «Біла вежа» з 15 ст. і храм Св. Димитрія, покровителя Салонік. Прогуляйся по набережній міста і дізнайся, що відчуваєш, коли до твоїх ніг хлюпається Термічна затока.

Забудь про час і простір у геологічному диві природи – Греція запрошує до християнських монастирів Метеора, яких залишилося тільки шість із двадцяти чотирьох. Збудовані на гігантських уривчастих скелях, вони «витають у повітрі» – велично прямують у небо, викликають незабутнє відчуття, яке поєднує в собі одночасно страх і захоплення. 
Влаштуй для себе свято, відвідай справжній грецький вечір, де зрозумієш і відчуєш, як приймають гостей у Елладі, станеш учасником веселощів, а гарний настрій та яскраві враження будуть найкращим подарунком. Греція навчить усіх танцювати сиртакі! Гурмани оцінять традиційну грецьку кухню з її ласощами і надзвичайно смачним вином, виготовленим із винограду сонячного півострова Халкідікі. Греція гарантує чудовий настрій, а мелодійні звуки бузуки занурять тебе в атмосферу гармонії і відпочинку!

 

Де купити тур?
ШукатиПо всій Україні
.