Тури в Хорватію

Відображати:

Акційний
Тур
На море в Хорватію!
Угорщина Хорватія
Дата виїзду
26.06.2020
Тривалість
4 днів
Вартість
90

Опис країни:

Натисніть щоб подивитись

Хорватія

Хорватія – повна життя і сонця невелика південнословʼянська країна з площею 56,6 тис. км кв. і 4,1 млн жителів. Хорватія – це перлина Адріатики з мальовничою природою, чарівними старовинними містами, надзвичайно багатою культурою і унікальними традиціями. Хорватія – батьківщина добрих і гостинних людей із теплою щирою усмішкою, чесних і законослухняних нащадків білих хорватів, які колись заселяли територію Закарпаття і Львівщини.  

Хорватія – справжній рай на землі та живий музей під відкритим небом. Хорватія – рекреаційний центр загальноєвропейського масштабу, щороку тут гостюють не менше 10 млн європейців, насолоджуючись ідеально чистими пляжами з маркуванням «блакитними прапорцями» і абсолютно прозорими водами Істрії та Далмації, більш ніж 1000 островами Хорватської Адріатики, виноградними та оливковими садами на схилах Динарських гір, смарагдовими Плітвіцькими озерами, хвойними і буковими лісами, контрастами архітектури з античної, римської, старослов’янської, венеційської, австрійської та сучасної епох. 

Хорватія – це безліч містечок із величними неприступними фортецями на березі моря, зі своїми захопливими легендами і духами-охоронцями.  Хорватія – це єдиний у світі морський орган на набережній міста Задар, де в сходинах вмонтовані пластикові труби різної довжини, діаметру і нахилу, які в ансамблі з адріатичним вітром і морськими хвилями виконують для своїх гостей найкращі мелодії.

Закохайся з першого погляду в природу, красою якої всіх приваблює Хорватія: 16 великих та безліч маленьких озер на річці Корані, більше 100 природних дамб-водоспадів і фантастичні печери під ними на площі 30 тисяч гектарів Національного парку «Плитвицькі озера» в Північній Далмації. 
Відвідай Дубровник із його масивними міськими мурами, брамою Піле, палацами, соборами і монастирями. Прогуляйся лабіринтами вуличок Спліта і Трогіра, де сучасні технології мирно сусідять із предметами ІІІ ст.,  – Хорватія трепетно оберігає свої тисячолітні міста.

Скуштуй страви національної кухні – Хорватія щедро поєднала найкращі взірці середземноморської (італійської) і східної європейської кухні: супи, гуляші, суміші різних видів м’яса з соусом з червоної паприки, омлет зі спаржею, тушкована риба з полентою або рисом, тушкована свинина з бобами і картоплею, асорті з різних сортів риби з рисом, запечений молодий баранчик, паста з сиром, ґреґада з картоплею, зеленню і страви з трюфелями.

Пригуби келих місцевого вина, яких Хорватія пропонує понад 700 видів. Придбай додому  настоянки на травах «Сливовиця» чи «Траваріца» або знаменитий вишневий лікер «Мораскино». А до вина ідеально смакуватиме головка традиційного овечого пажського сиру, який вимочують в оливковій олії з пряними травами. 

Привези додому солодощі, якими славиться Хорватія: пікантний шоколад із перцем, джем із сухого інжиру, мед з квіток календули чи медові пряники, розписані та декоровані квітами і фігурками.
Придбай дерев'яні іграшки чи національні прикраси: сережки, брошки або кулони у формі голови мавра з білою чалмою, якого Хорватія вважає оберегом моряків і рибалок, а також мережива, виготовлені місцевими майстрами.

Tango map
Де купити тур?
ШукатиПо всій Україні
.