Тури до Естонії

Відображати:

Опис країни:

Натисніть щоб подивитись

Естонія

Естонія - це маленька балтійська держава з площею 45 тисяч кв. км, стародавніми містами і старовинними віллами, середньовічними фортецями і лицарськими замками, мальовничими сільськими пейзажами і досі діючими вітряками. Естонія – це країна із північною природою: незаймані ліси і чисті води озер, комфортабельні готелі і популярні курорти, піщані пляжі і скелясті морські береги.  Естонія – це затишні кафе і ресторани, висока європейська кухня і неймовірно смачні місцеві страви.  Естонія – горда держава з унікальною історичною спадщиною, багатою культурою і напрочуд гостинними мешканцями, яких тут лише 1, 3 млн осіб.   

Естонія – північноєвропейська країна, яка розвивається найшвидшими темпами, підтримує стартапи й залучає інноваційні технології – тут 4G працює навіть у непрохідному лісі. Естонія – країна безкоштовного столичного громадського транспорту, яким можуть користуватися ті талліннці, в чиїй сім’ї бодай одна людина працевлаштована офіційно і сплачує податки. 

Естонія – країна веж і флюгерів, які створюють неповторний міський колорит – відомий талліннський флюгер Вана Тоомас (Старий Томас) на міській раді уже кілька століть височить над містом.

Відвідай Таллінн - одне з середньовічних міст Європи, яке Естонія найкраще зберегла. Старе місто складається з розташованого на пагорбі Тоомпеа стародавнього Вишгорода з численними соборами, фортечними стінами замку хрестоносців і середньовічними вежами, та Нижнього міста, внесеного до списку культурної спадщини ЮНЕСКО. 

Поїдь у Тарту – місто, повне контрастів: це колиска естонської національної культури, центр духовного і культурного життя Естонії. Тут було покладено початок естонської літератури і періодичної преси, тут відбулося перше Співоче свято (1869) і зародився професійний театр (1870). Ще Тарту відоме у світі своїм лижним марафоном, який входить в серію Wordloppet. велосипедними ралі, осінній забіг і сучасний водний центр "Aura". Відпочинь у Пярну – це, популярний курорт за 130 км на південь від столиці з 1838 р., коли була закладена перша купальня, набуває слави чудового курорту, "літньої столиці Естонії". 

Скуштуй пиво естонських марок, наприклад "Saku", "AleCoq", а в пивних підвалах знайдеш дуже смачну пивну закуску. Спробуй десерти: естонський шоколад і цукерки фабрики "Kalev". 

Придбай додому собі пляшку, а краще дві, лікеру "Vana Tallinn" – Естонія пишається своїм «Старим Таллінном»! Потім довгими вечорами будете розпивати каву, додаючи в неї трошки лікеру. Привези друзям естонських сувенірів: тут великий вибір виробів зі скла, шкіри чи доломіту. 

 

Поширені запитання:

Натисніть щоб подивитись

Сувеніри які варто купити в Естонії❓

З-поміж їстівних подарунків варто вибрати марципанові батончики або смачний шоколад в оригінальній упаковці, який виробляє естонська фабрика «Kalev». Лікер «Vana Tallin» («Старий Таллінн») − традиційний естонський лікер, символ Талліна.  Лікер «Kännu Kukk» («Півень на пеньку») − це елітний лікер, приготований за старовинними рецептами зі смаком кмину. Теплим подарунком стануть в'язані вироби з натуральної вовни різноманітних кольорів і стилів, які прикрашають національні орнаменти. Останнім часом в Естонії набули популярності стильні дерев'яні аксесуари. Кумедні маски для сну у вигляді симпатичного звірятка теж неодмінно сподобаються новому власнику.

Де купити тур?
Шукатипо всій Україні
.