Тури до Естонії

Відображати:

Опис країни:

Натисніть щоб подивитись

Естонія

Естонія - це маленька балтійська держава з площею 45 тисяч кв. км, стародавніми містами і старовинними віллами, середньовічними фортецями і лицарськими замками, мальовничими сільськими пейзажами і досі діючими вітряками. Естонія – це країна із північною природою: незаймані ліси і чисті води озер, комфортабельні готелі і популярні курорти, піщані пляжі і скелясті морські береги.  Естонія – це затишні кафе і ресторани, висока європейська кухня і неймовірно смачні місцеві страви.  Естонія – горда держава з унікальною історичною спадщиною, багатою культурою і напрочуд гостинними мешканцями, яких тут лише 1, 3 млн осіб.   

Естонія – північноєвропейська країна, яка розвивається найшвидшими темпами, підтримує стартапи й залучає інноваційні технології – тут 4G працює навіть у непрохідному лісі. Естонія – країна безкоштовного столичного громадського транспорту, яким можуть користуватися ті талліннці, в чиїй сім’ї бодай одна людина працевлаштована офіційно і сплачує податки. 

Естонія – країна веж і флюгерів, які створюють неповторний міський колорит – відомий талліннський флюгер Вана Тоомас (Старий Томас) на міській раді уже кілька століть височить над містом.

Відвідай Таллінн - одне з середньовічних міст Європи, яке Естонія найкраще зберегла. Старе місто складається з розташованого на пагорбі Тоомпеа стародавнього Вишгорода з численними соборами, фортечними стінами замку хрестоносців і середньовічними вежами, та Нижнього міста, внесеного до списку культурної спадщини ЮНЕСКО. 

Поїдь у Тарту – місто, повне контрастів: це колиска естонської національної культури, центр духовного і культурного життя Естонії. Тут було покладено початок естонської літератури і періодичної преси, тут відбулося перше Співоче свято (1869) і зародився професійний театр (1870). Ще Тарту відоме у світі своїм лижним марафоном, який входить в серію Wordloppet. велосипедними ралі, осінній забіг і сучасний водний центр "Aura". Відпочинь у Пярну – це, популярний курорт за 130 км на південь від столиці з 1838 р., коли була закладена перша купальня, набуває слави чудового курорту, "літньої столиці Естонії". 

Скуштуй пиво естонських марок, наприклад "Saku", "AleCoq", а в пивних підвалах знайдеш дуже смачну пивну закуску. Спробуй десерти: естонський шоколад і цукерки фабрики "Kalev". 

Придбай додому собі пляшку, а краще дві, лікеру "Vana Tallinn" – Естонія пишається своїм «Старим Таллінном»! Потім довгими вечорами будете розпивати каву, додаючи в неї трошки лікеру. Привези друзям естонських сувенірів: тут великий вибір виробів зі скла, шкіри чи доломіту. 

 

Поширені запитання:

Натисніть щоб подивитись

Що подивитися в турі в Естонію?

Естонія – країна веж, флюгерів, озер, лісів і курортів. Варто відвідати:

  • Таллінн – столиця країни (собори, фортечні стіни замку хрестоносців, середньовічні вежі, флюгер Вана Тоомас);
  • місто Тарту (сучасний водний центр «Aura»);
  • курорт Пярну з купальнею, закладеною в 1838 році.

Скільки коштує тур в Естонію?

Ціни на тури в Естонію – від 115€ і більше, залежно від тривалості поїздки та обраного маршруту. З туром «Скандинавія. Вся правда про Вікінгів» можна побачити ще й Латвію, Фінляндію, Швецію, Норвегію, Данію, Німеччину.

Яка ціна найдешевшого туру в Естонію у 2024 році?

Вартість найдешевшого туру в Естонію у 2024 році («Стихія моря: Таллінн, Стокгольм, Рига») на сайті «Танго Тревел» – від 115€. За ці кошти туристи мають змогу додатково відвідати Швецію та Латвію. Ціна може змінюватися залежно від курсу іноземної валюти.

Яка вартість відпочинку в Естонії?

Ціни в Естонії трохи вищі, ніж в Україні, але разом із турами від «Танго Тревел» можна суттєво заощадити. Якщо ви плануєте маршрут самостійно, то семиденне проживання там вартуватиме від 480€. Мінімальний денний бюджет на особу –  від 50€. Проїзд у громадському транспорті – від 1,20€ в один бік.

Діапазон цін: вода – майже 1€, кава – від 2-3€ за чашку.  Їжа у McDonald’s – від 9€, а середній чек у недорогому ресторані – від 8€ на одну особу.

Від 32€ за добу слід віддати за проживання у хостелі. Бюджетний номер у тризірковому готелі вартуватиме від 50€, а «люкс» – від 120€.

 

Які правила в'їзду до Естонії у 2024 році?

Для поїздки в Естонію українському туристові потрібен лише закордонний паспорт. Тепер країна приймає всіх туристів – навіть тих, у кого нема паспорта вакцинації. В Естонії скасували обов’язковий масковий режим. У магазинах та місцях відпочинку (кіно, театр тощо) можна перебувати без маски.

.