Тури в Данію 2022

Відображати:

Акція
Нові горизонти: Рига, Стокгольм, Копенгаген, Амстердам
Наявність місць:
9+
Латвія Швеція Данія Нідерланди Німеччина Польща
calendar
28.04.2023
clock
8 днів
Без нічних переїздів Автобусний тур Груповий тур
Сертифікат про вакцинацію
Акція
Копенгаген - мандруй у мрію!
Наявність місць:
9+
Німеччина Данія Польща
calendar
24.06.2022
clock
5 днів
1 нічний переїзд Автобусний тур Груповий тур
Тест
Акція
Скандинавія. Вся правда про Вікінгів
Наявність місць:
9+
Латвія Естонія Фінляндія Швеція Норвегія Данія Німеччина
calendar
20.06.2022
clock
9 днів
calendar-link
Без нічних переїздів Автобусний тур Груповий тур
Тест
Акція
Казки Північного моря: Гамбург, Бремен, Копенгаген
Наявність місць:
9+
Німеччина Данія
calendar
19.07.2022
clock
6 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Сертифікат про вакцинацію

Опис країни:

Натисніть щоб подивитись

Данія

Така знайома зі шкільної географії і водночас несправедливо забута українськими туристами Данія – справжнє королівство, перлина Скандинавського півострова. Безпечна і гостинна країна площею 43 тис. км кв. і населенням 5,4 млн осіб, які вважають себе найбільш щасливими і заможними у світі! Запрошуємо тебе в наші автобусні тури в Данію, щоб особисто познайомитися з цією яскравою державою, зручною, красивою, екологічною, з ідеальним почуттям гумору та здорового глузду.

автобусні тури в данію
Тури в Данію
копенгаген фото
дания фото
автобусні тури в данію
Тури в Данію
копенгаген фото
дания фото

Що подивитися в Данії?

Натисніть щоб подивитись

Данія – країна сучасного дизайну й старовинної архітектури, де дбайливо зберігають історичні пам'ятки, шанують національні традиції і з ентузіазмом підтримують все, що нове, корисне й цікаве. Це країна вишуканого домашнього затишку hygge, де надзвичайно вдало поєднані зручність і краса. Саме такими комфортними і неймовірно красивими є наші автобусні тури в Данію:

Тож розпочнімо знайомство зі столиці – Копенгагена:

  • відвідай Амалієнборг – резиденцію данської королівської сім'ї і одну з найкрасивіших будівель Данії;
  • піднімися на вежу палацу Християнборг, де розміщений Парламент Данії, офіс прем'єр-міністра і засідає Верховний суд. Тут ти побачиш весь Копенгаген як на долоні;
  • оглянь колекції найцінніших королівських коштовностей у замку Розенборг;
  • прогуляйся найдовшою пішохідною вулицею світу Строгет (Stroget), яка стала першою в світі пішохідною зоною;
  • поїдь під час автобусного туру на побачення до Русалочки – це одна з найбільш відвідуваних визначних пам'яток Копенгагена на березі гавані.

І це лише в столиці конституційної монархії, де королівська сім'я – найстаріша серед європейських із безперервним правлінням упродовж 11 століть. Тож замків і палаців в країні більше 600! Лише за кілька десятків кілометрів від Копенгагена розташувалися архітектурні та природні дива, які ти зможеш оглянути під час наших автобусних турів у Данію:

  1. Мости. Тут їх величезна кількість, але варто побачити хоча б Ересуннський міст, що поєднує Данію зі Швецією. Обидві країни витратили на його будівництво близько 2.6 млрд євро, щоб втілити новітні технології та ідею про захист навколишнього середовища.
  2. Міста і містечка. Данію часто називають країною “старої Європи” за її мальовничі портові міста Нюборг, Фоборг і Свенборг з неймовірно атмосферними фахверковими будиночками. За старовинну столицю Роскілле – засноване вікінгами місто на сході острова Зеландія, де поховано більшість  данських королів. За симпатичні містечка на кордоні з Німеччиною – Теннер і Рібе, вони ніби декорації для фільмів про Середньовіччя! За дивовижне місто Оденсе в Південній Данії, де народився Ганс Христиан Андерсен.
  3. Замки і палаци. Абсолютно заслужено Данію називають “країною замків”. Окрім королівських резиденцій у столиці, по всій країні видніються бірюзові дахи, стрункі шпилі та вежі фортець і замків. Деякі з них стали готелями, де можна провести незабутні вихідні у старовинній атмосфері. Інші – музеями з неоціненними колекціями зброї, гобеленів, порцеляни і меблів. Замок Гамлета Кронборг у найвужчому місці протоки Ересунн, чарівний замок Фредеріксборг в оточенні зграй білих лебедів, замок Егесков із розкішною колекцією ретромобілів, королівський замок Фреденсборг – лише невеликий список того, що ти зможеш побачити, обравши тури в Данію.
  4. Парки розваг. Поринь у дитинство в "Тіволі" – найстарішому парку атракціонів у всьому світі. Одного разу Уолт Дісней відвідав "Тіволі" і в результаті з'явився знаменитий парк "Діснейленд"! А як без відвідин містечка Біллунд із його парком розваг “Legoland”! Тут цілий всесвіт із 50 мільйонів кубиків “Lego”!

 

Поширені запитання:

Натисніть щоб подивитись

Сувеніри які варто купити в Данії❓

Солодкі подарунки − завжди гарний вибір, тому придбай палеґшоколад − пластини чорного і білого шоколаду, продукцію «Антона Берга» з апельсином, марципаном, малиною. Унікальними ласощами є вироби з лакрицею через їхній незвичний солонуватий смак. Данія славиться твердими і напівтвердими сирами, а також смачними блакитними сирами. З алкогольних напоїв варто вибрати «Gammel dansk», пиво «Carlsberg», «Tuborg», «Faxe»; виготовлений з картоплі або зерна міцний «Аквавіт».  Данія − батьківщина таких відомих брендів, як «Hummel International» і «Ecco», «Bodum» і «LEGO». Однак безпрограшним варіантом завжди буде сувенір із зображенням милої Русалочки.

Де купити тур?
Шукатипо всій Україні
.