Тури в Данію 2024

Відображати:

Опис країни:

Натисніть щоб подивитись

Данія

Така знайома зі шкільної географії і водночас несправедливо забута українськими туристами Данія – справжнє королівство, перлина Скандинавського півострова. Безпечна і гостинна країна площею 43 тис. км кв. і населенням 5,4 млн осіб, які вважають себе найбільш щасливими і заможними у світі! Запрошуємо тебе в наші автобусні тури в Данію, щоб особисто познайомитися з цією яскравою державою, зручною, красивою, екологічною, з ідеальним почуттям гумору та здорового глузду.

Що подивитися в Данії?

Натисніть щоб подивитись

Данія – країна сучасного дизайну й старовинної архітектури, де дбайливо зберігають історичні пам'ятки, шанують національні традиції і з ентузіазмом підтримують все, що нове, корисне й цікаве. Це країна вишуканого домашнього затишку hygge, де надзвичайно вдало поєднані зручність і краса. Саме такими комфортними і неймовірно красивими є наші автобусні тури в Данію:

Тож розпочнімо знайомство зі столиці – Копенгагена:

 • відвідай Амалієнборг – резиденцію данської королівської сім'ї і одну з найкрасивіших будівель Данії;
 • піднімися на вежу палацу Християнборг, де розміщений Парламент Данії, офіс прем'єр-міністра і засідає Верховний суд. Тут ти побачиш весь Копенгаген як на долоні;
 • оглянь колекції найцінніших королівських коштовностей у замку Розенборг;
 • прогуляйся найдовшою пішохідною вулицею світу Строгет (Stroget), яка стала першою в світі пішохідною зоною;
 • поїдь під час автобусного туру на побачення до Русалочки – це одна з найбільш відвідуваних визначних пам'яток Копенгагена на березі гавані.

І це лише в столиці конституційної монархії, де королівська сім'я – найстаріша серед європейських із безперервним правлінням упродовж 11 століть. Тож замків і палаців в країні більше 600! Лише за кілька десятків кілометрів від Копенгагена розташувалися архітектурні та природні дива, які ти зможеш оглянути під час наших автобусних турів у Данію:

 1. Мости. Тут їх величезна кількість, але варто побачити хоча б Ересуннський міст, що поєднує Данію зі Швецією. Обидві країни витратили на його будівництво близько 2.6 млрд євро, щоб втілити новітні технології та ідею про захист навколишнього середовища.
 2. Міста і містечка. Данію часто називають країною “старої Європи” за її мальовничі портові міста Нюборг, Фоборг і Свенборг з неймовірно атмосферними фахверковими будиночками. За старовинну столицю Роскілле – засноване вікінгами місто на сході острова Зеландія, де поховано більшість  данських королів. За симпатичні містечка на кордоні з Німеччиною – Теннер і Рібе, вони ніби декорації для фільмів про Середньовіччя! За дивовижне місто Оденсе в Південній Данії, де народився Ганс Христиан Андерсен.
 3. Замки і палаци. Абсолютно заслужено Данію називають “країною замків”. Окрім королівських резиденцій у столиці, по всій країні видніються бірюзові дахи, стрункі шпилі та вежі фортець і замків. Деякі з них стали готелями, де можна провести незабутні вихідні у старовинній атмосфері. Інші – музеями з неоціненними колекціями зброї, гобеленів, порцеляни і меблів. Замок Гамлета Кронборг у найвужчому місці протоки Ересунн, чарівний замок Фредеріксборг в оточенні зграй білих лебедів, замок Егесков із розкішною колекцією ретромобілів, королівський замок Фреденсборг – лише невеликий список того, що ти зможеш побачити, обравши тури в Данію.
 4. Парки розваг. Поринь у дитинство в "Тіволі" – найстарішому парку атракціонів у всьому світі. Одного разу Уолт Дісней відвідав "Тіволі" і в результаті з'явився знаменитий парк "Діснейленд"! А як без відвідин містечка Біллунд із його парком розваг “Legoland”! Тут цілий всесвіт із 50 мільйонів кубиків “Lego”!

 

Поширені запитання:

Натисніть щоб подивитись

Що подивитися в турі в Данію?

У колоритній Данії варто відвідати:

 • Копенгаген (резиденція королівської сім’ї Амалієнборг, палац Христянборг, замок Розенборг, Ересуннський, міст найдовша пішохідна вулиця світу Строгет, пам’ятник Русалочці на березі гавані);
 • мальовничі містечка Нюборг, Фоборг і Свенборг з фахверковими будиночками;
 • Замок Гамлета Кронборг та замок Фредеріксборг;
 • Парки розваг Тіволі та Legoland.

Які є тури в Данію у 2024 році?

Тур на 5 днів «Копенгаген – мандруй у мрію» познайомить з колоритним Копенгагеном, а також з Берліном, Вроцлавом і Краковом. Крім того, «Танго Тревел» пропонує шестиденну поїздку «Казки Північного моря: Гамбург, Бремен, Копенгаген» – яскраву подорож Німеччиною та Данією і «Нові горизонти: Рига, Стокгольм, Копенгаген, Амстердам» – можливість пізнати не лише данійські місцини, але й відвідати Латвію, Швецію та Нідерланди.

Скільки коштує найдешевший тур в Данію?

Вартість найдешевшого туру в Данію – «Казки Північного моря: Гамбург, Бремен, Копенгаген» – від 170€. Унікальна можливість за 6 днів відвідати 6 міст у 2х країнах – Німеччині та Данії.

Яка ціна відпочинку в Данії?

Для бюджетного тижневого відпочинку в Данії потрібно від 950€.  З путівками від туроператора витрати будуть удвічі меншими.  Мінімальний денний бюджет –  від 90€. Проїзд у громадському транспорті – від 3€.

Діапазон цін: вода – до 2€, еспресо – від 3,30€ за чашку.  Майже у 30€ обійдеться харчування у місцевих недорогих ресторанах на одного.

Ціни на проживання в  хостелі та тризірковому готелі в Данії практично однакові – від 65€ за добу. «Люксові» апартаменти в готелі – від 110€.

 

Які правила в'їзду у Данію у 2024 році?

Для подорожі в Данію потрібно мати лише закордонний паспорт. Країна спростила умови в’їзду для іноземних туристів. Крім того, у лютому 2023 року влада Данії скасувала обов’язкове носіння масок, COVID-сертифікати та дозволила повноцінну роботу барів і ресторанів. Задля власної безпеки варто дотримуватися соціальної дистанції у місцях великого скупчення людей і використовувати антисептик.

.