Тури в Боснію і Герцеговину

Відображати:

Акція
Балканський круїз
Наявність місць:
9+
Боснія і Герцеговина Чорногорія Албанія Північна Македонія
22.08.2021
8 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Тест
Акція
Незвіданий край - Боснія і Герцеґовина
Наявність місць:
9+
Боснія і Герцеговина
11.08.2021
5 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Тест

Опис країни:

Натисніть щоб подивитись

Боснія і Герцеговина

Боснія і Герцеговина – симпатична країна з колоритними традиціями у поєднанні Сходу і Заходу, мусульманства і християнства, живописною природою, бальнеологічними курортами, гірськими та морськими рекреаційними зонами, різноманітними національними виробами і сувенірами. Боснія і Герцеговина – край фанатичної любові до кави, неквапливості у всіх справах та щирої гостинності. 

Боснія і Герцеговина – федеративна балканська держава із багатонаціональним населенням 4,5 млн. осіб, серед яких переважно мусульмани-боснійці, серби та хорвати, територією 51 км кв., трьома рівноправними областями і їхніми почерговими президентами країни на 4 роки. 

Боснія і Герцеговина – європейська, однак екзотична для досвідчених туристів країна, мало досліджена і від того ще більш захоплива. Країна, що довгий час перебувала під окупацією великих імперій – Османської та Австро-Угорської – сьогодні вдало поєднує у щоденних звичках і вікових традиціях непоєднувані контрасти східної та західної культур. Боснія і Герцеговина – країна дивовижних легенд і переказів, казок і міфів, вірувань і обрядів, які впродовж століть народжувалися в унікальному багатонаціональному середовищі. 

Боснія і Герцеговина пишається і охороняє свою унікальну природу: у Національному парку Сутьєска з територією 17 тис. га є один з чотирьох збережених в Європі доісторичних лісів, найвища гора країни, зелені долини з різнотрав'ям, скелі, озера, річки. 

Боснія і Герцеговина дбайливо береже історичну спадщину: залишки іллірійського укріплення Даорсон і римських поселень, замки та житлові вежі «кули», мечеті та середньовічні церкви, особливо оберігають мости-візитівки країни – міст із 11 кам'яних арок на річці Дрині в місті Вишеград, збудований у ХVІ ст. Мехмедом-пашею Соколовичем, та його ровесник – Старий міст у Мостарі над річкою Неретвою, внесений 2005 року до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. 

Відвідай Сараєво – відновлене після війни місто, поділене на дві зони (мусульманську та сербську), багате скульптурами, пам'ятниками, спеціальними питними фонтанчиками себілями, мечетями і церквами, музеями та галереями, славиться районом Башчаршія і вулицею ювелірів Куюнджілук, своїми ресторанами з вишуканими стравами та напоями. Боснія і Герцеговина обрала своєю столицею місто,  де сталося вбивство ерцгерцога Франца Фердинанда 1914 року, що призвело до початку Першої світової війни.  Завітай у музей, який розкаже тобі все про цю важливу в історії Європи подію. Прогуляйся старими кварталами, де відчутний дух Стамбула, можна скуштувати справжню турецьку каву з джезви і рахат-лукум. Піднімися на найвищий балканський хмарочос Avaz («голос» по-турецьки) та оціни, яку красиву столицю має Боснія і Герцеговина.

У намоленій атмосфері Меджугор'я  послухай неймовірні історії зцілення і щасливого завершення життєвих негараздів чи проблем, відчуй спокій, умиротворення і незриму присутність добрих вищих сил у своєму житті.

Прогуляйся вуличками Баня-Луки – одним із найкрасивіших міст країни, столицею Сербської республіки, оглянь давньоримську фортецю, середньовічні вілли, старовинні храми, монастирі і мечеті, відновися у спа-центрах із цілющими сірчаними джерелами, скористайся можливістю сплави по річці, трекінгу чи скелелазіння. 

Поїдь до 25-метрового водоспаду Кравіц, химерної печери Ветреніце чи могутні скелі Блаґаї – дивовижні куточки балканської природи із водоспадами, зелено-блакитними відтінками води, величними горами і широкими рівнинами.

Скуштуй піту, чевалі, бурек із листового тіста круглої форми з різними начинками і запий їх особливим йогуртом, у спеціальних закладах чевапницях тобі запропонують ковбаски із хлібом із тандиру чевап.

Поторгуйся, купуючи традиційний кавовий посуд, ковдри, картини, одяг, сумки – Боснія і Герцеговина гарантує тобі колоритний шопінг.

 

Де купити тур?
ШукатиПо всій Україні
.