Тури в Боснію і Герцеговину

Відображати:

Акція
Балканський круїз
Наявність місць:
9+
Боснія і Герцеговина Чорногорія Албанія Північна Македонія
Дата виїзду
02.05.2021
Тривалість
8 днів
Вартість
169
Акція
Незвіданий край - Боснія і Герцеґовина
Наявність місць:
9+
Боснія і Герцеговина
Дата виїзду
24.03.2021
Тривалість
5 днів
Вартість
107

Опис країни:

Натисніть щоб подивитись

Боснія і Герцеговина

Боснія і Герцеговина – симпатична країна з колоритними традиціями у поєднанні Сходу і Заходу, мусульманства і християнства, живописною природою, бальнеологічними курортами, гірськими та морськими рекреаційними зонами, різноманітними національними виробами і сувенірами. Боснія і Герцеговина – край фанатичної любові до кави, неквапливості у всіх справах та щирої гостинності. 
Боснія і Герцеговина – федеративна балканська держава із багатонаціональним населенням 4,5 млн. осіб, серед яких переважно мусульмани-боснійці, серби та хорвати, територією , трьома рівноправними областями і їхніми почерговими президентами країни на 4 роки. 
Боснія і Герцеговина – європейська, однак екзотична для досвідчених туристів країна, мало досліджена і від того ще більш захоплива. Боснія і Герцеговина – країна, що довгий час перебувала під окупацією великих імперій – Османської та Австро-Угорської – сьогодні вдало поєднує у щоденних звичках і вікових традиціях непоєднувані контрасти східної та західної культур. Боснія і Герцеговина – країна дивовижних легенд і переказів, казок і міфів, вірувань і обрядів, які впродовж століть народжувалися в унікальному багатонаціональному середовищі.
Боснія і Герцеговина пишається і охороняє свою унікальну природу: у Національному парку Сутьєска з територією 17 тис. га є один з чотирьох збережених в Європі доісторичних лісів, найвища гора країни, зелені долини з різнотрав'ям, скелі, озера, річки.
Боснія і Герцеговина дбайливо береже історичну спадщину: залишки іллірійського укріплення Даорсон і римських поселень, замки та житлові вежі «кули», мечеті та середньовічні церкви, особливо оберігають мости-візитівки країни – міст із 11 кам'яних арок на річці Дрині в місті Вишеград, збудований у ХVІ ст. Мехмедом-пашею Соколовичем, та його ровесник – Старий міст у Мостарі над річкою Неретвою, внесений 2005 року до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. 
Відвідай Сараєво–відновлене після війни місто, поділене на дві зони (мусульманську та сербську), багате скульптурами, пам'ятниками, спеціальними питними фонтанчиками себілями, мечетями і церквами, музеями та галереями, славиться районом Башчаршія і вулицею ювелірів Куюнджілук, своїми ресторанами з вишуканими стравами та напоями. Боснія і Герцеговина обрала своєю столицею місто,  де сталося вбивство ерцгерцога Франца Фердинанда 1914 року, що призвело до початку Першої світової війни.  Завітай у музей, який розкаже тобі все про цю важливу в історії Європи подію. Прогуляйся старими кварталами, де відчутний дух Стамбула, можна скуштувати справжню турецьку каву з джезви і рахат-лукум. 
Піднімися на найвищий балканський хмарочос Avaz («голос» по-турецьки) та оціни, яку красиву столицю має Боснія і Герцеговина.
Прогуляйся вуличками Баня-Луки – одним із найкрасивіших міст країни, столицею Сербської республіки, оглянь давньоримську фортецю, середньовічні вілли, старовинні храми, монастирі і мечеті, відновися у спа-центрах із цілющими сірчаними джерелами, скористайся можливістю сплави по річці, трекінгу чи скелелазіння. 
Поїдь до 25-метрового водоспаду Кравіц, химерної печери Ветреніце чи могутні скелі Блаґаї – дивовижні куточки балканської природи із водоспадами, зелено-блакитними відтінками води, величними горами і широкими рівнинами.
Скуштуй піту, чевалі, бурек із листового тіста круглої форми з різними начинками і запий їх особливим йогуртом, у спеціальних закладах чевапницях тобі запропонують ковбаски із хлібом із тандиру чевап.
Поторгуйся, купуючи традиційний кавовий посуд, ковдри, картини, одяг, сумки – Боснія і Герцеговина гарантує тобі колоритний шопінг. 

 

Tango map
Де купити тур?
ШукатиПо всій Україні
.