Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.uaЗакарпаття - край сонця та розваг (Дитячий)

Україна  

Львів - Чинадійво - Мукачево - Берегово - Ужгород - Косино - Львів
Виїзд 28.10.17
1 день
 

7.30 збір групи на залізничному вокзалі. 8.00 Виїзд зі Львова.
Переїзд в Мукачево.

По дорозі ми відвідаємо Чинадійово. Через вхід з написом Санаторій "Карпати" ви попадаєте у розкішний парк з його більш як 40 видами жителів, серед яких самшит, катальпа, канадська ялина, японська вишня, рожевий бук та маса інших ботанічних перлин. Ще трохи - і вже за кронами дерев видно високу башту, прикрашену годинником та родинними гербами. І тут перед нами відкривається панорама з діснеївських мультиків. Сірий палац з гостроверхими, шпилястими вежичками вкритими червоною черепицею. Ввійти у нього можна через 12 входів, прогулятися 52 кімнатами, оглянути навколишні пейзажі крізь 365 вікон.....Це мисливський палац графів Шенборнів.

Також на території санаторію міститься джерело “Краси та Молодості”. Його дію ви зможете випробувати на собі.

MukachevoMukachevoChynad

Відвідування замку “Паланок”- древній замок видно, з якого б ви боку не наближалися до Мукачева. Овіяний легендами і бойовою славою, він увінчує своїми могутніми фортечними спорудами одиноку гостроверху сопку на довколишній рівнині. Мукачівський замок - визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя - був збудований для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів, що схрещувалися тут. Один із цих шляхів проходив через Верецький перевал і в сиву давнину називався Великими руськими воротами...

Факультативно: 

- Долина нарцисів  (на виїзд 02.04) розкинулась в урочищі Кіреші. Це єдине місце у СНД, де зустрічаються природні зарослі нарциса вузьколистого! За легендою, саме у дзеркальних водах Хустеця, син річкового божества Кефісса і німфи Ліріопи - Нарцис побачив своє відображення, закохався і помер від туги. А на березі річки з'явилася ніжна квітка з холодною красою і з ароматом, який одурманює (35 грн)

- Страусина ферма функціонує з 2002 року та з тих пір користується великою цікавістю у туристів, перші страуси були привезені із Словаччини та Намібії. Закарпатський клімат досить добре сприймається "іноземцями". (35 грн)
- ми відвідаємо столицю лозоплетіння - село Іза. Проїжджаючи по центральній вулиці села майже біля кожного будинку можна побачити справжні витвори мистецтва із лози: столи, стільці, крісла-гойдалки, етажерки, тумбочки, вази, шкатулки, кошики, різні сувеніри та багато інших незвичайних речей! Торгівля тут завжди йде жваво! І ми теж до неї приєднаємося!

Поселення у готель. Ночівля.

2 день

Сніданок (оплачується додатково). Переїзд в Ужгород.

Екскурсія містом Ужгород. Сучасна назва «Ужгород» говорить сама за себе: місто-град над рікою Уж. Сучасне місто приваблює своєю різноплановою архітектурою, багатою історією, цікавими вуличками та мистецьким настроєм, який панує в кожному закутку цього міста.

Рекомендуємо:

- відвідати музей народної архітектури та побуту - музей просто неба в місті Ужгород. Тут Ти побачиш архітектурні пам'ятки старовинного закарпатського села, а також зразки найдавніших і найбільш розповсюджених видів народного прикладного мистецтва (25 грн/дор, 15 грн/дит)

Chynad

Переїзд у с. Косонь. Відвідування комплексу "Термальні води Косино". Тут, на території дубового гаю, Ти потрапиш у термальний рай, де кожен неодмінно отримає все, що потрібно для повного релаксу! (вхідний квиток)

Повернення до Львова орієнтовно о 22:00.Вартість туру

Валюта

Вартість туру при оплаті Дорослі
Дорослі/Діти 17
18+1 18
9+1 19
5+1 20

У вартість входить:
- екскурсійне обслуговування по програмі
- проїзд автобусом
- проживання в готелі (вигоди на поверсі)
- страхування
 
У вартість не входить:
- харчування (сніданок - 35 грн)
- вхідні квитки:
палац Шенборна (10 грн/дор, 7 грн/дит)
Мукачівський замок (15 грн/дор, 5 грн/дит)
термальний басейн в Берегово (100 грн/год дорослий і 50 грн/дит)

- особисті витрати

 

При бронюванні групи 5+1 чи 9+1 супроводжуючий отримує БЕЗКОШТОВНО:

- тур

- факультативні програми, заброньовані всіма учасниками групи, оплачує лише вхідні квитки при їх наявності

- додаткове харчування, заброньоване всіма учасниками групи

Версія для друку

HTML

Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Новини


Розсилка новин
Підписатися на новини
.