Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua


Форум

Новорічна скарбниця Саксонії

Німеччина  

Львів - Ганновер - Гослар - Вернігероде - Дрезден - Львів

Виїзд - 30.12.2019
зустріч Нового Року в Ганновері 
 
    
 

День 1

30.12

Львів
10:00
 - збір групи на залізничному вокзалі у м. Львові
10:30 - виїзд зі Львова. Перетин україно-польського кордону. Нічний переїзд в Ганновер.

Пропонуємо факультативно екскурсію у Кракові (10€). Для туристів, які не бажають відвідати екскурсію в Кракові, - пропонуємо трансфер до центральної частини міста (5€). Для решти туристів вільний час в торговому центрі. Розташований на півдні Польщі Краків є одним із найдавніших міст і перлиною національної культурної спадщини. Він з гідністю роками слугував столицею і резиденцією королів. Це надзвичайне місто, що лежить над Віслою – найбільшою з польських рік, приваблює туристів із усього світу. Тут розташувався знаменитий Вавель, резиденція, де відбувалися церемонії коронації польських монархів; костьол Діви Марії з унікальним вівтарем роботи нюрнберзького майстра Віта Стоша; центральна площа Ринку – найбільша площа середньовічної Європи. Нічний переїзд в Ганновер.

День 2

31.12

Прибуття в Ганновер. Запрошуємо на екскурсію "У гостях барона Мюнхаузена". Ганновер - серце Нижньої Саксонії б'ється біля узбережжя ріки Лайн.  Крок за кроком, ми розпутаєм клубок «червоної нитки» відвідавши найцікавіші об’єкти поки невідомого міста. Розростаючись з XII ст., знищений війною,  сьогодні Ганновер чарує дивним поєднанням середньовіччя та сучасної архітектури.

Збір групи. Переїзд у готель на території Німеччини. Поселення, Ночівля.
Пропонуємо трансфер в центральну частину міста для зустрічі Нового Року (10 €).

ЗУСТРІЧ НОГОВОГО РОКУ!

День 3

01.01

З НОВИМ 2020 РОКОМ!

Сніданок.  Виселення з готелю.

Перезд у Гослар та Вернігероде –  маленькі перлини гір Харц та справжня скарбниця Нижньої Саксонії.  
Міста з багатою історією, архітектура яких перенесе тебе в справжню казку, адже все справді виглядає як кіношні декорації. І дійсно, це міста - відкритки Німеччини, саме тут відчувається гармонія та спокій, панує дух середньовіччя, тут, гуляючи затишними вуличками з фахверковими будинками, дихаючи повітрям XV ст. згадуєш фразу «нехай весь світ зачекає» (30
€*).

Збір групи. Переїзд у готель на території Німеччини. Поселення, Ночівля.

День 4

02.01

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Дрезден.

"Флоренція на Ельбі" -  Дрезден. Своїх відвідувачів з давніх давен Дрезден заворожує блискучим і захоплюючим поєднанням традицій та сучасності. Прогулюючись центром міста, з його колишньою Резиденцією саксонських курфюрстів і королів, видом на чудовий ландшафт Ельби, Ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» - міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім'ям. Пішохідна екскурсія (12).

Пропонуємо відвідати:

-  Дрезденську галерею, або Галерею старих майстрів (20€), яка являється основним музеєм палацового комплексу Цвінгер. Галерея увібрала в себе історію європейського живопису 15-18 століття і дає повну уяву про розвиток тогочасного мистецтва.Серед відомих полотен в скарбниці світового живопису представлено «Автопортрет з Саскією» Рембрандта, «Спляча Венера» Джорджоне та знайома кожному «Сікстинська Мадонна» Рафаеля. 

Кам'яний бастіон Саксонії Бастай (18 €). Бастай в перекладі з німецької означає бастіон, і з першого погляду можна здогадатися, чому це місце назвали саме так. Він розташований на річці Ельба в німецькій землі Саксонії. Підноситься майже на 200 метрів над річкою, Бастай був утворений в процесі ерозії більше мільйона років тому. У першій половині 19-го століття він став настільки популярним, що тут побудували міст, який з'єднує кілька скель, що сам по собі став своєрідним дивом інженерії.

- запрошуємо відвідати містечко Майсен (22€) - одне з найстаріших міст Саксонії, яке відоме на всю Європу своїм фарфором, старовинним величним замком Альбрехтсбург заснованим в 10 ст. н.е. та вином. Сердньовічні вулички, готичні собори, сповнені життям площі та будинки, магазинчики та кафе — все це чарівний Майсен, який запрошує в гості.

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

День 5

03.01

Прибуття у Львів, близько 12:00

Замовляючи та оплачуючи тур у Турагентстві, Турист підтверджує, що ознайомлений з умовами Договору на туристичне обслуговування (нажміть, щоб ознайомитися з договором)Вартість туру

Валюта

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 12 років
Стандарт 149 145
СПО (акція) 125 125

 

У вартість туру входить:
- проїзд автобусом єврокласу;
- проживання у готелях 2-3*;
- харчування - сніданки в готелях;
- супровід керівника групи;
- оглядові екскурсії згідно програми туру;
- групове медичне страхування;

 

Додатково оплачується:
 

- депозит на факультативні екскурсії - 33євро. Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються

- курортний збір в готелях (оплата на місці)
особисті витрати

- факультативні програми, вхідні квитки;

 

Важливо:
- одномісне розміщення у готелі оплачується додатково - 50 євро/тур
- туристи, що подорожують самостійно - можуть бути розміщені у тримісних  номерах
- туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні
- туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови.
- мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб
- під час вільного часу - автобусне обслуговування не передбачено.

Версія для друку

HTML

Форум
Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Новини


Розсилка новин
Підписатися на новини
.