Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua


Форум

Намалюю тобі ЗОРІ

Австрія   Німеччина   Угорщина   Швейцарія  

Львів - Будапешт - Зальцбург - Цюріх - Люцерн - Берн - Інтерлакен - Інсбрук - Львів

Вересень Жовтень Грудень
18 30 29*

Діти до 12 років не оплачують факультативи!

День 1

07:30 - збір групи на залізничному вокзалі у м. Львові.

08:00 - виїзд на українсько-угорський кордон. Переїзд територією Угорщини.

Братислава

Рекомендуємо прогулянку на кораблику по Дунаю (20). Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, лише картина одна. І здається немає нічого зайвого, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонує з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.
Поселення в транзитному готелі. Ночівля.

День 2

Сніданок. Виселення з готелю. 

Переїзд в Зальцбург — одне з найкрасивіших міст Європи, місто Великого Моцарта, місто, яке вмить зачарує Тебе своєю красою! Прогулянка зеленими парками, вуличками з вишуканими будівлями, величними площами принесе Тобі масу незабутніх вражень! Пройшовши через ворота Старого міста Ти побачиш міську Ратушу, торгову вуличку Гетрайдегассе, прикрашену наче у давні часи кованими вивісками майстрів та торговців, будинок під номером 9, де Ти поринеш у мелодійне життя Моцарта, затишні кафе, атмосфера яких назавжди залишиться у Твоєму серці! Оглядова екскурсія (12€). Вільний час.

Збір групи. Переїзд у транзитний готель.
Поселення, ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Швейцарія знаменита не тільки завдяки своїм надійним банкам і швейцарським годинником. Це також країна чудових гір і льодовиків, гарної природи, найвищої культури та рівня життя. Переїзд в Цюріх. Цюріх - це поєднання традицій і сучасності, комфорту, продуманого до дрібниць, і якості. Середньовічне місто живе разом з сучасними будівлями в стилі хай-тек, традиції - з новаторством. Вночі тут, грають вуличні музиканти, тече рікою пиво та вино... люди співають і танцюють до півночі. Оглядова екскурсія.

Факультативно: Люцерн - ворота в центральну ШвейцаріюРозташований в самому серці Швейцарії, Люцерн увібрав в себе всі принади країни - і мальовниче звивисте озеро зі скелястими берегами, і високі засніжені гори, і старовинна архітектура в стилі "пряникового містечка".  Пропонуємо факультативно оглядову екскурсію по місту (25 ).

Переїзд у готель.
Поселення, ночівля.

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Берн - місто, яке в Швейцарії викликає безліч суперечок щодо того, є він столицею країни чи ні. Словесні бої не вщухають вже давно, незважаючи на те, що саме тут розташовані уряд і парламент. Однак є один пункт, в якому одноголосно сходяться всі: Берн - це найкрасивіше місто Швейцарії. Тут середньовіччя переплітається із сучасною історією, створюючи неповторний образ міста. Відповідно до каталогу ЮНЕСКО Берн є одним з найбільших косплексів спадщини світової культури.

Пропонуємо факультативно прогулянку по місту між двома озерами - Інтерлакен (35 євро). Як написав відомий композитор про місто - «Хто не бачив ландшафт Інтерлакена, тому не відома Швейцарія. Описати це не можливо, оскільки слова тут безсилі; замість того, щоб вести щоденник, я безперервно малюю, щоб зафіксувати на папері чудову красу цього казкового куточка Землі». Отже запрошуємо зберегти побачене на фотографіях!

Збір групи. Переїзд у готель.
Поселення, ночівля.

День 5

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Інсбрук.

Знайомство з горами і чудові враження від міста. Політ душі і холодок по шкірі. Культурні скарбниці і диво природи. Інсбрук заворожує, оскільки є столицею Альп з унікальним різноманіттям цікавих місць, розташованих між 574 і 2.350 м над рівнем моря. Альпійсько-міський, спортивний, динамічний, відкритий для всього світу і в той же час яскравий, сильний і традиційний - Інсбрук- це місто надзвичайної привабливості. Оглядова екскурсія (12 євро).

BratislavaБратислава

Рекомендуємо відвідати:

- завітаємо (на громадському транспорті) у парк кристалів каменю Сваровський - Kristall Welten, світ дивовижних скарбів! Лабіринт з безліччю залів, де Ти побачиш справжнісіньку кришталеву печеру, найбільший кристал у світі, розміром аж 3млн. карат, 42-ох метрову кришталеву стіну, кришталевий купол з 590-та зеркал! Саме тут Ти просто втратиш зв'язок з реальністю через несамовиту красу! (30 євро)

WienWien

Збір групи. Нічний переїзд у Львів.

День 6

Прибуття у Львів близько 22:00Вартість туру

Валюта

Вартість туру Дорослі Діти до 12 років
стандарт 240 235
знижка раннє бронювання за 2 місяці 8% 8%
Акція на валізах 30.10 205 205

 

У вартість туру входить:
- проїзд автобусом єврокласу;
- проживання у готелях 2-3*;
- харчування - сніданки в готелях;
- супровід керівника групи;
- оглядові екскурсії згідно програми туру;
- медична страхівка;

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• особисті витрати
• депозит на факультативні екскурсії - 26 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються.

 

Важливо:

- При бронюванні групи туристів (10 та більше осіб на один тур) на регулярні дати,  важливою умовою є попереднє бронювання та оплата до початку туру двох рекомендованих (умовна позначка *) факультативних програм для всіх учасників групи
- одномісне розміщення у готелі оплачується додатково - 90 євро
- туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
- туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні
- туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови.
- мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб
- під час вільного часу - автобусне обслуговування не передбачено.

Версія для друку

HTML

Форум
Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Новини


Розсилка новин
Підписатися на новини
.