Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua


Форум

Львівська кава: легенди, історія, традиції

Україна  

 

ЛьвовЛьвовЛьвов

День 1
 
Львів. Зустріч туристів представником фірми Танго Тревел.
Оглядова екскурсія Львів Середньовічний Львів - місто, яке знаходиться на перехресті торгових шляхів та географічних зон, що зумовлює його унікальність. Місто ніколи не залишалось на узбіччі історії, воно було центром стратегічних планів загарбницької влади різних часів та різних народів. Кожна з них залишала по собі якусь пам'ятку. Екскурсія проводиться найдавнішою частиною міста, що збереглась до наших днів і є внесеною до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО: Оперний театр - один з найкрасивіших у Європі, Єзуїтський костел, Катедральний Собор, Площа Ринок, Успенський комплекс, Домініканський Собор, Музей-Аптека, Вірменський Собор, пл. Галицька, пл. А. Міцкевича.

ЛьвівЛьвівЛьвівЛьвів

Вільний час.
Рекомендуємо: вечерю у львівському ресторанчику. Вас чекає вечір у кнайпі, яка перенесе вас на сотні років назад... в добу князівства! Романтична і сувора атмосфера... Буде можливість продегустувати живе пиво і смачну львівську кухню, випити філіжанку кави... Саме тут про столицю Галичини можна дізнатись більше... Львів може бути не тільки шляхетним, але й розкутим, по-домашньому затишним... (від 70 грн/ос)
Вільний час, у вечірньому Львові. Ночівля.
День 2
 

Виселення з номерів (речі залишаються у камері зберігання готелю).

Львів'яни люблять говорити, що «все починається з кави - ранок, справи, любов...». Вміння пити каву - це ціле мистецтво, яке вимагає відповідного антуражу. Маленькі затишні кав'ярні та кафе Львова, ароматна кава і все до кави - це візитна картка Львова.

Тематична екскурсія "Кава у Львові". Ми запрошуємо Вас до неповторного Львова, в світ маленьких кав'ярень. Дозвольте показати Вам Львів з іншої сторони. У Львові приготування кави піднесено у ранг мистецтва, а кав'ярні - це невід'ємний атрибут, без якого львів'яни вже не уявляють своє життя. Адже, як відомо, кава - це справжній львівський напій. Саме львівянину Юрію-Францу Кульчицькому Відень завдячує відкриттям першої кав'ярні. Ви дізнаєтеся про перші кав'ярні Європи та Львова. Почуєте розповідь про історію споживання кави у Львові.  Пориньте в аромати запашної кави...

ЛьвівЛьвівЛьвів

Вільний час. Рекомендуємо: відвідати єдину в Україні «Львівську майстерню шоколаду», де можна не тільки скуштувати альтенативу каві - гарячий шоколад, а також купити смачні солодкі сувеніри зі Львова.
Відвідати один з музеїв Львова, або посидіти у кафе з горнятком запашної львівської кави.
Прощання з містом.

 Вартість туру за 1 особу

Валюта

min 2 туриста 10+1 20+2
290 грн 110 грн 70 грн

 

Перед замовлення ціну туру просимо уточнювати

У вартість туру входить:
- зустріч туристів представником фірми Танго Тревел;
- 2 оглядові екскурсії: "Середньовічний Львів", "Кава у Львові"


Додатково оплачується:

- трансфер вокзал (аеропорт) - готель;
- вхідні квитки;
- особисті витрати;
- факультативні програми;
- дегустація кави (орієнтовно 80 грн/ос)

- ночівля (у хостелі - від 120 грн/ос/ніч, у готелі 3* від 250 грн/ос/ніч)

 

Версія для друку

HTML

Форум
Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Новини


Розсилка новин
Підписатися на новини
.