Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua


Форум

Лапландія - тут живе Санта! або "Santa is Here!" (авіа)

Фінляндія  

 • особиста зустріч з Сантою в його резиденції
• зимові розваги в лапландському стилі - катання на оленях, в собачих упряжках та мотосафарі!
• у програмі найпівнічніший зоопарк в світі - Ranua

Магічна Лапландія запрошує Тебе!

Київ - Гельсінки - Оулу - Рануа - Рованіємі - Кемі - Турку - Стокгольм - Київ 

Laplandsanta is HereReindeer

Виліт 30.12.2019

День 1
30.12

Київ. Зустріч туристів у міжнародному аеропорту м.Бориспіль.
09:50 - Виліт у Гельсінки.
11:55 - Прибуття в Гельсінки.
Сьогодні ми летимо... летимо в країну тисячі озер, країну північного сіяння, країну, де живе Санта Клаус або Йоулупуккі, нас зустрічає столиця Фінляндії - Гельсінкі.

гельсінкиHelsinkiLapland

Оглядова екскурсія по місту. Тут нас зустрінуть: Сенатська площа, пам'ятник композитору Яну Сибелиусу, Кафедральний Собор, Успенський Кафедральний Собор та ін. «Біла столиця Півночі» сьогодні запрошує Тебе до себе в гості. 

LaplandHelsinkiгельсінки

Рекомендуємо прогулянку: Морська фортеця Соуменлінна або Свеаборг (30 євро) - перлина Фінляндії. Мальовничий оазис, музеї, галереї, парки надовго залишаться у пам'яті. Свеабог - 250-ти літній культурний скарб, чудове поєднання природи та архітектури,  пам'ятка світової спадщини ЮНЕСКО, поєднання Заходу та Сходу та просто величезний музей під відкритим небом!

Переїзд на автобусі у готель (регіон м.Оулу). Поселення. Ночівля.

День 2
31.12

Сніданок. 
Лапландія - казкова країна. Дивовижна полярна природа, ліси, водні потоки, лісові звірі створюють унікальні пейзажі, які ми уявляли читаючи казки: саме сюди літав Нільс, сюди добиралась Гєрда у пошуках Кая, тут живе Сніжна Королева і тут знаходиться офіційна резиденція Санта Клауса - Йолупуккі. Синя пітьма полярної ночі додає особливу чарівність новорічним святам та Різдву.
Трансфер в містечко Рануа (25 євро).
Рекомендуємо:
- відвідати найпівнічніший зоопарк у світі в містечку Рануа. Нас запрошує світ дикої природи, де і як в природних умовах живуть росомахи, білі та бурі ведмеді, рисі, вовки, песці, лосі, олені, кабани, змії, хижі птахи, лисиці... (вхідний квиток - 18,5 євро/16 євро діти до 14р.)

Ranua ZooRanua Zoosnowmomile safari

 - Мото сафарі (70 євро, діти - 54 євро) - безкраї зимові простори, чудові пейзажі, морозяний подих повітря... Відчуй справжній драйв покатавшись на мотосанях по мальовничій Лапландії!

 - "Ах ось який ти північний олень!" (13 євро) Незабутні пригоди Новорічної казки подарує Тобі прогулянка на оленях! Традиційна місцева розвага принесе масу позитивних вражень, тож знайомся - Стрімкий, Танцюрист, Скакун, Жвавий, Комета, Купідон, Грім, Блискавка та звичайно ж Рудольф.
 - "Хаскі - королі білої пустелі" (36 євро, діти - 22 євро). Захоплюючі катання на собачих упряжках Хаскі. Неповторний світ емоцій та казкових мрій! Попробуй себе у ролі справжнього каюра!
Повернення в Оулу.

День 3
01.01

З НОВИМ РОКОМ!
Сніданок. Вільний день. Рекомендуємо поїздку "День за Полярієм" (45 євро).
В Новорічну ніч не вдалось загадати всі найпотаємніші бажання? - Не біда. Сьогодні ми їдемо до Санти, справжнього Діда чарівника та його помічників Ельфів. Тут, за полярієм, розташована його офіційна резиденція "Селище Санта Клауса". Ми організуємо для Тебе особисту зустріч зі Сантою або, як тут кажуть, Йоулуппукі. Список бажань готовий?

santa clausSanta parksanta claus

Тут, неподалік є ціла система чарівних печер "Санта Парк": школа ельфів, кабінет Санти, льодяна галерея, поїзд "Пори року", майстерня Ельфів, Пошта, пекарня Місіс Клаус, і звичайно ж свій, підземний перехід полярного кола... (33 євро/28 євро діти до 12р.)
Переїзд у Рованіїмі, в столицю магічної фінської Лапландії.
Відвідання музею «Арктікум» (23 євро), тут нас запрошує фінська Лапландія і арктична зона. Історія фінської Лапландії знайомить з територією від Рованіємі до Верхньої Лапландії (комуни Інарі, Утсйоки і Енонтекіе), а в часовому вимірі - від доісторичної епохи до 1970-х рр. Арктичні території демонструють сьогодення і майбутнє в світлі арктичних досліджень. Виставки дають повний зріз історії та культури Лапландії і знань про Арктику.
Повернення в готель.

 
День 4

02.01

Сніданок. Вільний день.

Рекомендуємо провести день в місті «снігу і моря», у місті який називають морськими воротами Лапландії – Кемі (дорослі 35 євро, діти до 12р. - 30 євро).
Коротка екскурсія ознайомить нас з його перлиною - галереєю дорогоцінних каменів. У галереї знаходиться найбагатша колекція каменів в Європі, зібраних з усіх куточків світу - від Арізони до Бразилії, від Фінляндії до Китаю. Тут Ви побачите корону єдиного короля Фінляндії - Вяйне Першого; намисто, виготовлене для Марії Антуанетти; копію корони Британської Королеви з рубіном Чорного принца; око статуї індуїстського бога; скарби британського морського капітана і багато іншого.
У вільний час в місті, можна буде відвідати виставку присвячену 20-й річниці будівництва «Сніжного замку» або відвідати Різдвяну сувенірну лавку і кафе-ресторан «ЛіннанАйта», сфотографуватися з символами замку - сніговими кульками  Артту і Тертту. Кемі чекаємо Вас сьогодні.

Рекомендуємо екскурсію -  гостях у тролів з гори Каллівуорі" (дорослі 105 євро, діти до 12р. - 85 євро).
В дрімучих лісах Кемінмаа протягом тисячоліть живуть тролі. Давним-давно, тут жив старий троль Каллі, який любив розкидати навколо себе великі камені. Ці древні валуни і понині тут, а місцеві тролі використовують їх в якості меблів. За таємним лісовими стежками, що ховаються серед могутніх ялин, ми відправимося в гості до тролей. Вони розкажуть нам про своє життя і традиції, познайомлять нас зі своїми іграми, повідають про свої смаки в їжі. Ми підсмажимо на вогнищі «сардельки тролів» і скуштуємо фірмові млинці бабусі-троля. І яке ж застілля може обійтися без веселої пісні...
Кожен отримає на пам'ять «вилку троля», на яку обов'язково потрібно поставити спеціальне клеймо.

Повернення в готель. Ночівля.

День 5
03.01
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в м.Турку.
Рекомендуємо екскурсію: «Kiss me in  Turku  або поцілуй мене у Турку» (10 €). Одне з найгарніших міст у Фінляндії, один з найбільших Кафедральних соборів, один з найстаріших замків у Фінляндії. Ми проведемо казковий день у древній Фінляндії,  у місті, мури якого ще пам’ятають XIII ст, в столиці, де життя вирує в гармонії з природою, де кожен клаптик землі збагачений людським працелюбством та древньою культурою вікінгів.
20:15 Паромна переправа в Стокгольм. Ночівля на паромі.
День 6
04.01

Сніданок на паромі (оплачується додатково). 06:10 Прибуття в Стокгольм.
Оглядова екскурсія "Стокгольм - місто мостів", своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості... Чарівний Стокгольм - це гармонія фарб та органічність природи. Цей пронизаний водою райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з'єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників.

Вільний час. Рекомендуємо:
- пішохідну екскурсію по старому місту Гамла Стан (10 €). На перший погляд це типове старе місто. Звичайно, що для нас тут нового: вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в стилі готики. "Все як як і в інших містах", - кажуть ті, хто бачив Стокгольм на фотографіях. Але ні - це місто потрібно відчути, тут потрібно прогулятися, і не просто, а з гідом який розкриє секрети старих будинків, підкаже куди повернутися щоб побачити найгарніші панорами, і звичайно ж розкриє найцікавіші місця Стокгольма. І головне, є міста про які говорять «побачити і померти» Стокгольм і його стара частина Гамла Стан - це місце яке побачиш і хочеться жити, щоб приїхати сюди ще багато разів.
- відвідати музей Васа (25 €/12 €), єдиний у світі збережений до наших днів корабель XVII ст. Гордість шведського морського флоту, корабель Васа був створений прекрасним і пафосним, з величезною кількістю прикрас і золота, тому не зовсім точний розрахунок призвів до того, що він перекинувся і затонув у Стокгольмській гавані у 1628 році, під час свого першого плавання. Після декількох років підготовчих робіт Vasa був піднятий з морського дна 24 квітня 1961р. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції, а також сотні різьблених скульптур, корабель Васа є унікальною художньою цінністю і однією з найвизначніших туристичних пам'яток світового масштабу. Корабель демонструється в спеціально збудованому музеї, де також представлено дев'ять виставок, які мають до нього відношення, магазин з багатим вибором товарів і висококласний ресторан.

Переїзд у готель на території Швеції. Ночівля.

День 7
05.01

Сніданок.
Рекомендуємо:

відвідати ратушу Стокгольма (18 €). Стокгольмська ратуша - одна із найголовніших туристичних пам'яток Стокгольма, символ шведської столиці. Тут проходять засідання міської влади, проводяться важливі політичні переговори, а в Золотому і Синьому залах ратуші щорічно проходить бенкет після вручення Нобелівських премій. Ти завітаєш у Золотий зал, який прикрашає мозаїка з більш ніж 18 млн позолочених плиток, що зображає сцени з історії Швеції. А з оглядового майданчика 106-метрової вежі ратуші Тобі відкриється чудова панорама Стокгольма.

Трансфер в аеропорт.
14:05 - виліт в Київ (Бориспіль).
17:25 - прибуття в Київ.Вартість туру

Валюта

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 14 р. на додатковому ліжку
стандарт 655 558
СПО (акция) 638 533

У вартість входить:
• проїзд автобусом єврокласу
• авіапереліт Київ - Гельсінки;Стокгольм - Київ (а/к "Міжнародні Авіалінії України" (МАУ))

- перевезення багажу до 23кг. на особу + ручна поклажа до 7кг.
• проживання в готелі 3*, сніданки (шведський стіл)
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи
• страхування

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії

• особисті витрати

• курортний збір в готелях (оплата на місці)
 харчування в літаку (є можливість забронювати зазделегідь за додат. оплату)
• депозит на факультативні екскурсії - 33 євро. Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти під час туру не повертаються.

 

Доплата (ЗА БАЖАННЯМ) за сніданок на паромі для дорослого 10,5 євро; діти (12-17 років) - 6,5 євро; діти (6-11 років) - 4,5 років

Доплата (ЗА БАЖАННЯМ) за вечерю на паромі для дорослого 34 євро; діти (12-17 років) - 16 євро; діти (6-11 років) - 11 євро

 

ВАЖЛИВО: 

• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти 
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський збір/
послуги візового центру
оплачуються при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір/послуги візового центру не повертаються
• За одномісне розміщення передбачена доплата - 180 євро/тур в готелі
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері

• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 20 чоловік
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг
• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови

 


  

Версія для друку

HTML

Форум
Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Новини


Розсилка новин
Підписатися на новини
.