Українська Русский

  (032) 247 70 07
 097 95 77 007
 050 307 71 71
 office@tangotravel.com.uaНордкап - відчуй безмежність світу!

Эстония   Латвия   Норвегия   Финляндия   Швеция  

Львів - Рига - Таллін - Гельсінки - Анденес  - Лофотенські острови - Тромсе - Нордкап - Рованіємі - Гельсінки - Таллін - Львів 

18.07.2017-29.07.2017
Діти до 12 років не оплачують факультативи!

День 1

06:30 Збір на залізничному вокзалі м. Львова.
07:00 Виїзд зі Львова. Переїзд територією Польщі та Литви.
Прибуття у Ригу. Ночівля у готелі.

День 2

Сніданок. Виселення з готелю.
Пішохідна екскурсія "Стара Рига". Перед нами чудове місто з центром початку двадцятого сторіччя, і, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом. Старовинні будиночки, шпилі церковних башт, півні, які пильним оком озирають місто, кам'яні маски району Югендстиль, стара бруківка, на якій залишився слід століть. Прогулюючись вузькими вуличками середньовічного ганзейського міста, виникне цікаве відчуття легкості, затишку та краси. Архітектура Риги просто вражає. Ви побачите дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Рига - класичне європейське місто, а з іншої сторони - це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому нема місця для нудьги.

Факультативно:

- Рига - столиця югендстилю (5 євро). Арт нуво, тіффані, югендстиль якби в різних країнах світу цей стиль не називали – відірватись від творів мистецтва створених у ньому неможливо. Такі відомі метці, як Врубель, Мунк, Муха, Гауді вписали свої імена в історію неповторними творіннями. Місцеві змагання між архітекторами початку ХХ ст., перетворили історичну частину Риги, у архітектурний шедевр, що сьогодні внесена у спадщину ЮНЕСКО. Жоден будинок не міг бути подібним на інший, а навпаки кращий, оригінальніший та екстравагантніший. Світла гамма тонів, тварини, рослини, образи жінок, маски, неймовірні звивисті лінії екстер’єрів… Заворожуючий парад творінь запрошує!

- екскурсію по м. Юрмала (13 євро), тут приємно прогулятися вздовж моря, відчуваючи, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих дум. Юрмала - "перлина" Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки, всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шелест моря заспокоює і пестить. Додай до цього джерела з цілющою мінеральною водою, якою заповнюють навіть басейни, лікувальні грязі, помірний приморський клімат та сторічні традиції оздоровлення й лікування в юрмальських курортних готелях, гостинність і європейський сервіс, добре збережену традиційну дерев'яну архітектуру, і Ти зрозумієш, наскільки влучною є ця назва. Крім того Юрмала - символ гумору і музики, місто святкувань та фестивалів.
Збір групи. Переїзд в Таллін.

ЕстоніяЕстоніяЕстоніяСяйво Балтійського Узбережжя

Оглядова екскурсія по місту "Vanna Tallinn".
Ти переживеш незабутній екскурс в історію давньої Європи в сучасному освітленні. Дивовижно, як злегка похмурі будинки XIV-XVII століть можуть знаходитись поряд з інфраструктурою європейського рівня. Старе місто Таллінна врізається в небо майже 124-метровим шпилем церкви Олевісте, на яку неодмінно варто піднятись, щоб з п'яти оглядових майданчиків як на долоні побачити весь Таллінн. Вулиці Пікк Ялг, Люхіке Ялг, та неодмінно вулиця Пікк, де кожна будівля має свою історію. Замок Тоомпеа - один з найстаріших і найвеличніших архітектурних комплексів Естонії, Ратушна площа, яка впродовж століть використовувалася як ринкова і ярмаркова площа, а також слугувала місцем народного зібрання, православний храм Собор Олександра Невського, Домський Собор, Церква Святого Духа, та 18 веж... неподалік один від одного красується Товста Маргарита та Довгий Герман... Кік-ін-де-Кьок, та Дівоча... Тут потрібно гуляти самостійно, заглядати у старі брами, заблукати посерд вуличок Старого міста і знайти свій Vana Tallinn.
Поселення в готель. Ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.
07:30 Паромна переправа в столицю Фінляндії - Гельсінкі.
Сьогодні ми пливемо... пливемо в країну тисячі озер, країну північного сіяння, країну, де живе Санта Клаус або Йоулупуккі, ми пливемо в столицю Фінляндії - Гельсінкі. Тут нас зустрінуть: Сенатська площа, пам'ятник композитору Яну Сибелиусу, Кафедральний Собор, Успенський Кафедральний Собор... та ін. «Біла столиця Півночі» сьогодні запрошує Тебе до себе в гості.

Оглядова екскурсія по місту.

церква в хельсінкифонтан в хельсінкигельсінки

Вільний час. Рекомендуємо:
 - прогулянку Морська фортеця Соуменлінна або Свеаборг* (28 євро) - перлина Фінляндії. Мальовничий оазис, музеї, галереї, парки надовго залишаться у пам'яті. Свеабог - 250-ти літній культурний скарб, чудове поєднання природи та архітектури,  пам'ятка світової спадщини ЮНЕСКО, поєднання Заходу та Сходу та просто величезний музей під відкритим небом!
Збір групи. Переїзд по території Фінляндії. Ночівля в готелі.

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Північну Норвегію - країнe незвичайних красот та могутні[ воїнів… Пошматовані береги льодовиками, могутні гори, неприборкані простори, колонії птиць, маленькі рибацькі поселення та вражаючі міста.

Поселення в готель. Ночівля.

День 5

Сніданок. Вільний день.
Трансфер у Анденес – місто безкраїх горизонтів Атлантики (38 євро*).


Це щось неймовірне, це щось надзвичайне… Емоції від виринаючого з води красеня переповнюють подих. Чарівний помах хвоста, фонтани води…  Вав! Вав! Вав! Ковток гарячого чаю чи кави допоможе перевести дух,- фотосафарі на китів - королів морів та океанів найцікавіше враження всього твого життя! (100 євро).
Повернення в готель. Ночівля.

День 6

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день. Рекомендуємо відвідати Лофотенські острови (69 євро*)


Суворі води Норвезького моря, дика неприборкана природа, велич гір, глибокі фйорди, шумні пташині колонії, дикі піщані пляжі, мальовничі рибацькі містечка… Лофотени  - найгарніші острови Норвегії. Підкорювачі диких вод, альпіністи, художники, а сьогодні ,  найзавзятіші туристи відвідують Лофотенські острови.  Незвичайний архіпелаг Норвегії гарантує тобі незвичайні та незабутні враження про цей далекий та недосяжний куточок світу.
Переїзд у м. Тромсе. Поселення в готель. Ночівля.

День 7

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.
Тромсе – його називають «північним Парижем», «Воротами Арктики». Серед фйордів і гір, за полярієм воно розкинулось надекількох островах. Бурхливе життя тут не стихай ніколи.  Цікава архітектура старого міста та Арктичного собору приверне увагу навіть досвідчених туристів. Вільний час. Рекомендуємо:
Ти любиш ловити рибу? А ловити велику… дуже велику морську рибу у Норвезькому морі вж пробував? Запрошуємо на морську рибалку (108 євро).

Запрошуємо на норвезьку ферму 19 ст, історичний музей під відкритим небом. Життя та побут місцевих жителів знаряддя праці і навіть повітря, залишись у столітній давнині. Ферма, це найкращий спосіб познайомитись з культурою життя за полярієм. Родзинкою місцевого скансена традиційні для Скандинавії будинки екологічно-чистими трав’яними дахами (18 євро).
Переїзд на Північ Норвегії. Поселення в готель. Ночівля.

День 8

Сніданок. Вільний день. Пропонуємо поїздку до Нордкапп (59 євро*)

Магії нескінченності посвячені вчення науки та релігії. Магію нескінченності можна досконально відчути лише тут, на мисі Нордкап. Безкінечні пухнасті хмаринки над безкінечними водами Атлантичного та Північнольодовитого океанів , безкінечний літній день, безкінечна зимова ніч, безкінечне розмаїття кольорів заходу сонця, безкінечні почуття неймовірного та нереального краю світу, безкінечні враження, які навряд вдясться повторити ще раз.
Повернення в готель. Ночівля.

День 9

Сніданок. Виселення з готелю.
Культура та звичаїв Саамів. (17євро)
Знайомство з місцевими жителями – важливий  етап подорожі країною. Саами – народ, що проживає на Півночі Норвегії Фінляндії та Швеції. Протягом століть їм вдалось зберегти свою культуру. Саами і до сьогодні в побуті носять національний одяг, дотримуються традицій та звичаїв предків, влаштовують посиденьки в традиційних помешканнях «лавву», тут часто можна почути «йойк», традиційний спів. Вироби зі шкла та срібла зроблені руками місцевих жителів заворожують погляд, а дивовижний смак страв з місцевої кухні залишиться у спогадах назавжди.

Переїзд у Фінляндію. Поселення в готель. Ночівля.

День 10

Сніданок. Виселення з готелю.
Рованіємі, столиця магічної фінської Лапландії.
Відвідання музею «Арктікум» (23 євро), тут нас запрошує фінська Лапландія і арктична зона. Історія фінської Лапландії знайомить з територією від Рованіємі до Верхньої Лапландії (комуни Інарі, Утсйоки і Енонтекіе), а в часовому вимірі - від доісторичної епохи до 1970-х рр. Арктичні території демонструють сьогодення і майбутнє в світлі арктичних досліджень. Виставки дають повний зріз історії та культури Лапландії і знань про Арктику.

Переїзд у резиденцію Санта Клауса! Дідусь Йоулуппукі та його помічники Ельфи здійснюють наші будь-які, навіть найзаповітні мрії. Ця чудова зустріч з дитинством залишиться у твоїх спогадах назавжди, а підтвердження магії Санти - гарантоване виконня бажання!
Переїзд до Хельсінки. Транзитна ночівля на території Фінляндії.

День 11

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Гельсінки. Посадка на паром. Паромна переправа в Таллін.
Переїзд у Литву.Транзитна ночівля.

День 12

Сніданок. Виселення з готелю.
Прибуття у Львів орієнтовно 23:00.

 Валюта

Стоимость тура при оплате Взрослые Дети до 16 лет
до 30 июня 769 759
до 15 июля 789 779
после 15 июля 799 789

 

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

У вартість входить:
• оглядові екскурсії по містах: Рига, Таллін
, Гельсінки
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі категорії 3*, сніданки (шведський стіл)

паромні переправи по маршруту
• супровід керівника групи
• медичне страхування


У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• особисті витрати
• консульський збір - 35 євро

• послуги візового центру Посольства Норвегії (ППВА) - 25 євро 
візова підтримка - 10 євро (попередня оплата; для туристів, яким потрібна віза)

 

Важливою умовою участі  в турі туристів з власними візами є підписана розписка.
Бронювання буде підтвердженим лише після отримання сканованої копії розписки.

 

ВАЖЛИВО:
П
ри бронюванні групи туристів (10 та більше осіб на один тур) на регулярні дати,  важливою умовою є попереднє бронювання та оплата до початку туру трьох рекомендованих (умовна позначка *) факультативних програм для всіх учасників групи
• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць просимо уточнювати
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточнювати. 
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається

За одномісне розміщення в готелі передбачена доплата - 280 євро/тур
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері

• Турист несе фінансову відповідальність за псування власності готелю та автобусу.
• Гарячі напої (чай, кава) в автобусах готуватись НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3,5 - 4 години будуть санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях тощо. 

 

Важливо! Турист повинен володіти інформацією стосовно програми туру (маршрут подорожі) та надати її при спілкуванні з працівником консульства. Незнання програми туру може стати причиною ВІДМОВИ У ВИДАЧІ ВІЗИ.


Перелік необхідних документів для оформлення Норвежської туристичної візи

 

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг
Мінімальна кількість туристів для проведення факультативних програм 20 осіб
Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
ТУРИСТИЧНА ФІРМА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ ПРИКОРДОННИХ І МИТНИХ СЛУЖБ,
А ТАКОЖ ЗА КОРКИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ
Гарної Вам подорожі!

 

Версия для печати

HTML

Авторизация

Забыли пароль? | ЗарегистрироватьсяНовости


Страны

Рассылка новостей
Подписаться на новости
.