Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua

"ПРИЙШОВ, ПОБАЧИВ І КУПИВ"


 

 

09.10, 22.10 L'amour en trois: ти, я і Париж... 178
     
22.10 I Like It ( при купів. екс. в Брюссель) 143
12.10, 21.10 Від Ван-Гога до Ейеля: Амстердам-Париж 215
     
27.10 Тільки Італія: Венеція, Рим, Неаполь та Флоренція 158
     
29.10 Магія Балтійського моря  112

Обов'язковою умовою згідно даної акційної пропозиції є:

  • здійснити бронювання одного рекомендованого факультатива (відміченого "*") або
  • попередньо оплатити завдаток 28€ (для використання на додаткові екскурсії)

 

На сьогоднішній день, автобусний туризм користується все більшою популярністю серед туристів. Адже, саме він дає змогу за максимально короткий термін познайомитися з чарівними країнами прекрасної Європи. Під час подорожі Ви зможете відвідати столиці та міста про які давно мріяли, зануритися у атмосферу тої чи іншої держави, детально ознайомитися з її історією, культурою, звичаями та традиціями.

Компанія “Танго Тревел” являється туристичним оператором, який надає широкий спектр вибору автобусних турів по різних країнах Європи. Якщо Ви готові до нових, незабутніх вражень та неповторніх емоцій, тоді Вам саме до нас. Зайшовши на наш сайт завжди зможете знайти різні цікаві пропозиції, відповідно до Ваших бажань та вподобань.

 

Ми пропонуємо автобусні тури по Європі за дуже доступними цінами. У нас існують акційні пропозиції “На валізах”, “На вік-енд” та “Прийшов, побачив і купив”. Кожен із розділів містить у собі перелік турів різної тривалості та насиченості. Це можуть бути вік-енд тури тривалістю до 4-ьох днів або, ж, програми турів від 5-ти днів і довше, з відвідуванням Риму, Парижу, Берліну, Стокгольму та інших неймовірної краси міст. Ви любите подорожувати? - тоді, не гайте час і мерщій вирушайте у чудесну подорож разом із “Танго Тревел”.

 

 

 

 

Автобусні тури включають в себе насичену екскурсійну програму, яка дає змогу прогулятись вуличками стародавніх міст Європи, дізнатись цікаві історичні факти, сповна відчути колорит кожної країни та насолодитися усією історичною та природною красою, яка нас оточує.

Автобусний тур — це прекрасна можливість провести незабутній відпочинок з сім'єю або друзями та отримати море радості та позитиву. Він економить Ваш час та передбачає швидкий переїзд між містами. Ми любимо, цінуємо та піклуємося про наших туристів. Запрошуємо Вас у незабутню та казкову подорож разом із “Танго Тревел”

 

 

 

Переглянути інші акційні пропозиції:

"АКЦІЯ на вік-енд"
"На валізах"
"5+, 9+1

Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Новини


Розсилка новин
Підписатися на новини
.