Форум

Закарпаття - край сонця та розваг (Дитячий)

Україна  

 
Львів - Чинадійво - Мукачево - Берегово - Ужгород - Лумшори - Львів
 
Виїзд 26.03, 02.04
 
1 день
 

7.30 збір групи на залізничному вокзалі. 8.00 Виїзд зі Львова.
Переїзд в Мукачево.

По дорозі ми відвідаємо Чинадійово. Через вхід з написом Санаторій "Карпати" ви попадаєте у розкішний парк з його більш як 40 видами жителів, серед яких самшит, катальпа, канадська ялина, японська вишня, рожевий бук та маса інших ботанічних перлин. Ще трохи - і вже за кронами дерев видно високу башту, прикрашену годинником та родинними гербами. І тут перед нами відкривається панорама з діснеївських мультиків. Сірий палац з гостроверхими, шпилястими вежичками вкритими червоною черепицею. Ввійти у нього можна через 12 входів, прогулятися 52 кімнатами, оглянути навколишні пейзажі крізь 365 вікон.....Це мисливський палац графів Шенборнів.

Також на території санаторію міститься джерело “Краси та Молодості”. Його дію ви зможете випробувати на собі.

MukachevoMukachevoChynad

Відвідування замку “Паланок”- древній замок видно, з якого б ви боку не наближалися до Мукачева. Овіяний легендами і бойовою славою, він увінчує своїми могутніми фортечними спорудами одиноку гостроверху сопку на довколишній рівнині. Мукачівський замок - визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя - був збудований для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів, що схрещувалися тут. Один із цих шляхів проходив через Верецький перевал і в сиву давнину називався Великими руськими воротами...

Переїзд у місто Берегово, що славиться не лише як осередок угорського населення та виноробів. Тут є ще одна цікавинка — термальний басейнДо Берегово приїжджають і відпочити, і підлікуватися. Термальна вода, насичена сіркою, кремнієм та іншими елементами, аналог хімічного складу якій знаходиться лише в Новій Зеландії, Ісландії, на Камчатці та Сахаліні. Купання у термальному басейні (100 грн/год). 

Поселення у готель. Ночівля.

2 день

Сніданок (оплачується додатково). Переїзд в Ужгород.

Екскурсія містом Ужгород. Сучасна назва «Ужгород» говорить сама за себе: місто-град над рікою Уж. Сучасне місто приваблює своєю різноплановою архітектурою, багатою історією, цікавими вуличками та мистецьким настроєм, який панує в кожному закутку цього міста.

Рекомендуємо:

- відвідати музей народної архітектури та побуту - музей просто неба в місті Ужгород. Тут Ти побачиш архітектурні пам'ятки старовинного закарпатського села, а також зразки найдавніших і найбільш розповсюджених видів народного прикладного мистецтва (25 грн/дор, 15 грн/дит)

Chynad

Збір групи. Переїзд до Львова.

А дорогою додому запрошуємо на "варіння у чані". Так, тут у селищі Лумшори ще з XVII ст місцеві жителі, а токож гості влаштовують собі лікувальні розваги - чавунний чан, вода, насичена мінералами, вогнище - ось рецепт ідеального відпочинку!

Повернення до Львова орієнтовно о 22:00.

 

 

Вартість туру

Дорослий/дитина

495 грн

9+1

550 грн

5+1

580 грн

 

 

 

У вартість входить:
- екскурсійне обслуговування по програмі
- проїзд автобусом
- проживання в готелі (вигоди на поверсі)
- страхування
 
У вартість не входить:
- харчування (сніданок - 35 грн)
- вхідні квитки:
палац Шенборна (10 грн/дор, 7 грн/дит)
Мукачівський замок (15 грн/дор, 5 грн/дит)
термальний басейн в Берегово (100 грн/год дорослий і 50 грн/дит)

- особисті витрати

 

При бронюванні групи 5+1 чи 9+1 супроводжуючий отримує БЕЗКОШТОВНО:

- тур

- факультативні програми, заброньовані всіма учасниками групи, оплачує лише вхідні квитки при їх наявності

- додаткове харчування, заброньоване всіма учасниками групи

 

 

Версія для друку

HTML

Форум
.