Змінені правила міжрегіональних перевезень пасажирів

Змінені правила міжрегіональних перевезень пасажирів

Шановні Туристи,

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів будуть дозволені за умови наявності у всіх пасажирів, водіїв та екіпажу транспорту одного з документів: 

▪️ документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини;

▪️ міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби – додаток Дія, EU DCC або аналог з будь-якої країни, яка підключена до системи ЄС;

▪️ негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів на автомобільному (автобусні маршрути), авіаційному та залізничному транспорті міжобласного сполучення.

Таким чином, Туристи які здійснюють посадку в наші тури в Львівській або Івано-Франківській областях, повинні пред'явити один з вищезгаданих документів.

Які відмінності в пересуванні по «червоній» і «жовтій» карантинній зоні?

У разі пересування в регіонах з "жовтим" рівнем карантину, необхідно при собі мати сертифікат, що підтвердить наявність хоча б однієї дози вакцини, або негативний ПЛР-тест або експрес-тест на коронавірус, зроблений не раніше 72 годин до моменту поїздки.

У випадку з червоною зоною, необхідний документ про проходження повного курсу вакцинації або негативний результат тестування на Covid-19, дійсний протягом 72 годин.

Будьте здорові!

19.10.2021
.