Тури в Албанію

Відображати:

Акція
Албанія - морська пригода
Наявність місць:
9+
Албанія Північна Македонія
calendar
25.06.2022
clock
8 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Акція
Найкраща мандрівка літа - Хорватія
Наявність місць:
9+
Хорватія Чорногорія Албанія Північна Македонія
calendar
25.06.2022
clock
9 днів
1 нічний переїзд Автобусний тур Груповий тур
Тест
Акція
Літо на Балканах: Чорногорія, Албанія, Македонія
Наявність місць:
9+
Чорногорія Албанія Північна Македонія
calendar
01.05.2022
clock
7 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Акція
Балканський круїз
Наявність місць:
9+
Боснія і Герцеговина Чорногорія Албанія Північна Македонія
calendar
27.04.2022
clock
8 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Сертифікат про вакцинацію
Акція
Захований світ - Албанія
Наявність місць:
9+
Албанія Чорногорія
calendar
21.04.2022
clock
5 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур

Опис країни:

Натисніть щоб подивитись

Албанія

Албанія – невелика балканська країна з розкішною природою та надзвичайно багатим спадком від чотирьох імперій – Стародавньої Греції, Римської, Візантійської та Османської. На площі 27, 7 тисяч кв. км в Албанії проживає 3 млн осіб. Завдяки виграшному географічному розташуванню і давній історії Албанія цікава для поціновувачів пляжного відпочинку та екскурсійного туризму. Варто купити тур в Албанію заради того, щоб прогулятися її містами з могутніми фортецями, вежами, мечетями, цікавими зразками архітектури різних епох. Країна, яку омивають води Іонічного й Адріатичного морів, відрізняється сприятливим для пляжного відпочинку кліматом. Курортний сезон триває тут з травня по вересень, і туроператори пропонують тури в Албанію переважно в цей період, коли можна насолодитися відпочинком на узбережжі і помилуватися красою природи. Тваринний та рослинний світ країни лісистих гір і великих озер надзвичайно багатий, унікальні куточки природи просто заворожують.

Тури до Албанії зі Львова

Тури до Албанії з України останнім часом мають велику популярність. Представники старшого покоління ще пам'ятають, що Албанія протягом декількох десятиліть була ізольованою, закритою країною, її політичні й економічні взаємини з іншими країнами зводилися до мінімуму, а населення жило в очікуванні війни та будувало тисячі бункерів і укріплень. Від середини 1980-х Албанія поступово стає все більш відкритою, розвивається її економіка. Туристична інфраструктура тут поки не найсучасніша, зате відпочити можна недорого, адже Албанія на тлі інших європейських країн виділяється низьким рівнем цін. Туристів також приваблює самобутня культура цієї країни, яку практично не торкнулася глобалізація.

Туристична компанія «Танго Тревел» організовує тури в Албанію та інші країни Балканського півострова:

 • тижневий тур «Албанія – морська пригода» − це можливість об'єднати відпочинок на курортах з екскурсіями в містах і відвідуванням унікальних природних об'єктів Албанії та Македонії;
 • тур «Захований світ – Албанія» − це 3 дні в Албанії, знайомство з найцікавішими містами цієї незвичайної країни, а також поїздка до прекрасного Скадарського озера на кордоні Албанії та Чорногорії;
 • «Балканський круїз» − тижневий тур для охочих, крім Албанії, відвідати Боснію і Герцеговину, Чорногорію, Македонію, отримати масу вражень від знайомства з історичними, культурними, природними пам'ятками Балкан.

У нас можна замовити автобусний тур в Албанію з виїздом зі Львова. Жителі Центральної, Південно-Східної України можуть приєднатися до групи на залізничному вокзалі Ужгорода (крім учасників туру «Балканський круїз», який проходить за іншим маршрутом).

Екскурсії в Албанію

Будь-який тур в Албанію зі Львова містить кілька екскурсій у містах цієї країни та їхніх околицях. Залежно від програми туру ви можете взяти участь у екскурсіях:

 • «Шкодер – ворота в Албанські Альпи»;
 • «Місто-музей Берат»;
 • «Замок Скандербега в Круї»;
 • «Гірокастра і джерело Блакитне Око»;
 • оглядова екскурсія в Тирані;
 • оглядова екскурсія в Дурресі.

Шкодер – одне з найдавніших європейських міст і найпівнічніше місто Албанії. Протягом століть він першим зустрічав нападників з північного боку, недарма назва міста з латини перекладається як «захисник». Сьогодні це мирне місто, економічна та культурна столиця країни, що приваблює туристів безліччю природних та історичних пам'яток. Під час екскурсій у Шкодері можна:

 • почути драматичну легенду про зведену в III столітті до н. е. фортецю Розафа і побачити її могутні стіни;
 • захопитися майстерністю творців моста Мессі, який для своєї епохи (1780 рік) вирізняється солідною довжиною (108 м);
 • помилуватися архітектурою культових споруд - Свинцевої мечеті, мечеті шейха Заміла, кафедрального собору Святого Стефана;
 • віддати данину поваги Матері Терезі, пам'ятник якій стоїть на площі міста;
 • прогулятися по пішохідній вулиці Коль Ідромено з великою кількістю магазинів, кафе і цікавих пам'яток.

Якщо Шкодер є північним форпостом Албанії, то Берат розташований в південній частині країни. Тут зосереджено понад 200 історичних пам'яток XV-XIX століть, тому в 1961 році Берат отримав статус міста-музею, а 2008 року був включений до Списку спадщини ЮНЕСКО. А ще його називають містом тисячі вікон за велику кількість білих будиночків у балканському стилі, з численними великими вікнами. У будь-якій частині міста можна побачити багато цікавого:

 • головна визначна пам'ятка Берата – Старе місто зі старовинним замком на вершині гори таі історичними кварталами біля її підніжжя; з вершини відкривається приголомшливий вид на місто;
 • за фортечними мурами ХІІІ століття ховаються церкви і мечеті, житлові будинки, середньовічні мощені вулички, дитинець старої фортеці, руїни цитаделі;
 • під час екскурсії в Бераті неодмінно варто сфотографувати кам’яний Горицкий міст, який недавно відзначив віковий ювілей, а його оригінальна конструкція з дерева була споруджена ще в XVIII столітті;
 • живописно виглядає головна пішохідна вулиця міста – бульвар Республіки, по якій із задоволенням прогулюються і місцеві жителі, і туристи.

Круя – невелике місто з населенням всього 20 тис. осіб, розташоване за 25 км від столиці на гірському схилі. За кількістю історичних пам'яток і визначних пам'яток Круя поступається іншим містам Албанії, але в програму екскурсійних турів по країні обов'язково включають відвідування цього міста, адже саме воно стало центром албанського опору османам, і стіни ґрунтовно зруйнованої стародавньої фортеці зберігають пам'ять про героїчне минуле непокірного міста.

З Круєю тісно пов'язане ім'я національного героя Албанії Георгія Кастріоті, якого порівнювали з Олександром Македонським. На честь легендарного завойовника молодий офіцер отримав почесне прізвисько Іскандер-бей, переінакшене європейцями в Скандербег. Під цим ім'ям Кастріоті й увійшов в історію. Від 1443 року Скандербег очолював визвольну боротьбу проти Османської імперії, його війська неодноразово розбивали противника, 1462 року він був офіційно визнаний правителем Албанії, а в 1949 році в Круї спорудили пам'ятник герою – кінну статую. Основною ж визначною пам'яткою міста є фортеця-замок, за стінами якої діє музей Скандербега і етнографічний музей-садиба 18 століття.

Гірокастра, як і Берат, цікава тим, що тут типовий архітектурі комуністичної епохи не вдалося повністю витіснити автентичну забудову XVII-XIX століть. Сьогодні в Гірокастрі можна побачити безліч старовинних турецьких будиночків (кале) баштового типу, а також фортецю і османський будинок-музей. Крім оригінальної архітектури старого міста, туристів приваблює розташований за 25 км від нього національний парк Блакитне Око. Це унікальний природний об'єкт, вертикальна карстова печера, заповнена водою, яка у 18 місцях виходить на поверхню. Один із цих виходів доступний для огляду туристам. Глибина озера-печери точно не відома, дайверам не вдалося досягти дна, оскільки при зануренні доводиться долати опір води, яка виходить на поверхню під натиском. Водяний вир насиченого синьо-блакитного кольору виглядає ефектно, поруч із Блакитним Оком тече невелика красива річка, навколо багато зелені.

Тирана - столиця Албанії, досить молоде місто, яке не може похвалитися великою кількістю історичних пам'яток. Руїни давньоримської вілли і середньовічні замки розташовані на околиці міста, однак під час оглядової екскурсії в албанській столиці можна побачити чимало цікавого.

На площі Скандербега, прикрашеній кінною статуєю героя, підносяться найдавніші споруди Тирани – Годинникова вежа і мечеть Ефем-бей, діє Національний історичний музей. Цікава не тільки його експозиція, а й фасад, оздоблений масштабним мозаїчним панно, яке оповідає про найяскравіші моменти історії країни. Неподалік від центральної площі розташовані сучасні споруди – православний кафедральний собор із незвичайною, неканонічною архітектурою, модерні хмарочоси. Біля підніжжя 83-метрової вежі можна побачити зведену 2 століття назад гробницю Каплана-паші в формі витонченої ротонди. Чимало прекрасних будівель побудовано в роки окупації Албанії фашистською Італією, уряд якої вважав цю країну колонією Стародавнього Риму. Також в столиці чимало будівель комуністичної епохи, які сьогодні отримали нове життя: безликі сірі стіни розфарбували в яскраві кольори, а всередині бункерів, зведених на випадок війни, відкрили музеї, виставкові зали. У вільний час варто посидіти в одному з ресторанів Тирани, вибратися за покупками на східний базар, відвідати Озерний парк із зоопарком і ботанічним садом.

За 33 км на захід від Тирани розташований Дуррес – найдавніше місто Албанії. Найцікавіші об'єкти Дурреса:

 • давньоримський амфітеатр в оточенні старовинних фортечних стін, на території якого збережена каплиця ймовірно VI століття нашої ери;
 • візантійська фортеця VI століття, пізніше укріплена венеціанськими вежами;
 • вілла на пагорбі, побудована в 20-х роках минулого століття, колишня літня резиденція короля Ахмета I Зогу і комуністичних лідерів;
 • археологічний музей, де зібрано безліч стародавніх артефактів;
 • елегантна сучасна мечеть;
 • набережна, під час прогулянки по якій можна помилуватися морем, подихати морським повітрям і придбати сувеніри.

Придбати тур в Албанію

На нашому сайті можна вивчити і порівняти маршрути, програми різних турів до Албанії, дізнатися, на які дати заплановані тури, підібрати найбільш відповідний варіант за ціною, тривалістю, програмою відпочинку. На тур в Албанію ціна залежить, насамперед, від кількості днів, переліку міст, які належить відвідати мандрівникам, набору обов'язкових екскурсій. Крім базової вартості туру, необхідно сплатити додаткову екскурсію, рекомендовану туристичним агентством, або депозит, суму якого можна буде витратити на факультативні екскурсії. Вартість додаткових послуг та ціни на факультативні екскурсії наведені в описі турів.

У зареєстрованих користувачів сайту «Tango Travel» є можливість замовити тур в Албанію онлайн. Процедура реєстрації проста, займе кілька хвилин. Також чекаємо вас у нашому львівському офісі, будемо раді відповісти на питання телефоном, в чаті на сайті, в месенджерах, на сторінках у соцмережах.

Албанія чекає вас!

Албанія – країна, яка для багатьох залишається загадкою, хоча «залізна завіса», яка відділяла її від усього світу, давно впала. Гарна можливість розгадати цю загадку – замовити тур в Албанію. Програми турів від компанії «Танго Тревел» дозволяють побачити Албанію в різних ракурсах, ознайомитися з її історією та сучасністю, відпочити, зробити чудові фото, дізнатися багато нового.

Де купити тур?
Шукатипо всій Україні
.