Акція

Таллінн: Балтійський діамант

Загальний рейтинг:
Базується на:
Наявність місць
9+
Дата виїзду:
06.03.2024
Тривалість туру:
5 днів
Вид туру:
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Covid info:
Вартість:
226 €
Переглянути маршрут
(Львів)
Таллінн
Таллінн
Рига
Рига
(Львів)

Прев'ю туру:

Натисніть щоб подивитись

Столиця Естонії Таллінн – це ідеальне місце для відпочинку, якщо ви хочете поєднати комфорт сучасного світу та розкішні пригоди з багатою культурною сценою в місцевому історичному середовищі. Заснований в епоху раннього середньовіччя, сьогоднішній Таллінн є захоплюючим поєднанням старого та нового. Старе місто Таллінна є одним із найкраще збережених центрів ганзейських міст у світі, а зовсім поряд – діловий центр міста з сучасними склянними вежами і розкішними готелями, модними районами та великими торговими центрами. Дорогою додому ми матимемо нагоду завітати до казкової Риги, яка здивує старовинним центром із гострими шпилями храмів і милими чорними котиками, які тут здійснюють усі бажання!

День 1
06/03/2024
День 2
07/03/2024
День 3
08/03/2024
День 4
09/03/2024
День 5
10/03/2024

08:00 - збір групи на пл. Двірцева, біля Залізничного вокзалу м.Львова. 

08:30 - виїзд зі Львова. Перетин україно-польського кордону.

Збір групи. Нічний переїзд в Таллінн. 

Прибуття в Таллінн.

Екскурсія в Таллінні Vanna Tallinn

Екскурсія в Таллінні Vanna Tallinn

Екскурсія в  Таллінн - "Vanna Tallinn".  Старе місто Таллінна врізається в небо майже 124-метровим шпилем церкви Олевісте, на яку неодмінно варто піднятись, щоб з п'яти оглядових майданчиків як на долоні побачити весь Таллінн: вулиці Пікк Ялг та Люхіке Ялг, де кожна будівля має свою історію, а ще величні масивні вежі середньовічних фортифікацій, гордий прапор держави на замку Тоомпеа - парламенті Естонії. Ти переживеш незабутній екскурс в історію давньої Європи в сучасному освітленні, адже Таллінн - це і перша у світі традиційна різдвяна міська ялинка з 1441 року, і батьківщина всім відомого Skype! Дивовижно, як похмурі будинки XIV-XVII століть можуть стояти поряд із сучасною інфраструктурою європейського рівня. Тут потрібно гуляти самостійно, заглядати у старі брами, заблукати посеред вуличок Старого міста і знайти свій Vanna Tallinn. 

Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Вільний час. 

Факультативно пропонуємо:

Музей Гідрогавані 28€/23€ діти до 12р.

Музей Гідрогавані

Це, без перебільшення, – найкращий музей Таллінна і один із найцікавіших морських музеїв Європи, розташований у старому ангарі, де сьогодні зберігають історичні гідролітаки, білосніжні вітрильники, військові морські човни, столітній криголам і справжнісіньку субмарину «Лембіт»! Забудьте про слово «музей», бо тут усім гостям дозволено торкатися, крутити, оглядати все в каютах, брати в руки різні цікаві речі, кермувати кораблем чи гідролітаком, випробувати на собі силу тиску води, побавитися радіокерованими човниками в басейні. Експонати цього унікального музею розташовані на трьох рівнях: на суші, на морі та під водою! А ще тут можна дійснити свою незабутню навколосвітню подорож на підводному човні, а потім скуштувати смачних страв у кафе на другому поверсі з чудовою панорамою моря!

Талліннська телевежа 23€/18€ діти до 12р.

Талліннська телевежа

Рекомендуємо відвідати Талліннську телевежу, яка є найвищою спорудою не лише в Таллінні, а й у всій Естонії: її висота становить 314 метрів. Талліннська телевежа - це вражаючий центр туризму, культури і вільного проведення часу, вид з її оглядового майданчика - унікальний у всій Північній Європі: перед тобою простягаються величні ліси, прекрасне Старе місто і бурхливе Балтійське море у всій своїй красі. Ще тут маєш змогу відвідати експозицію з футуристичним дизайном, де розумні роботи-грибочки розказують про історію досягнень, завдяки яким естонці стали відомі всьому світові; тут можна перевтілитися у телеведучого однієї з передач і надіслати привітання друзям чи переглянути 3D-фільм про телевежу - символ вільнолюбного естонського народу. 

Музей фортифікацій Kiek in de Kök у Таллінні 28€/23€ діти до 12р.

Музей фортифікацій Kiek in de Kök у Таллінні

Після прогулянки поблизу могутніх міських фортифікацій Таллінна запрошуємо заглянути в саме серце фортечних укріплень – до Музею фортифікацій, що складається з чотирьох веж (Кік ін де Кек, Дівочої, Конюшної та надбрамної веж) і підземних ходів Шведського й Інгерманландського бастіонів. Ця добре продумана система укріплень надійно захищала місто – Таллінн не був завойований аж до XVIII століття! Сьогодні у сторожових вежах розташовано безліч експонатів, які розкажуть вам цікаві історії про війни і оборону міста, про злочини і покарання, однак загадки Дівочої вежі, бастіону Кік ін де Кек і «Міста тіней» доведеться розгадувати самостійно!

 

оселення в готель. Ночівля.

Сніданок. Вільний день. 

Факультативно пропонуємо:

Екскурсія в Гельсінкі 60€/50€ діти до 12р.

Оглядова екскурсія у Гельсінкі

Сьогодні ми пливемо в країну тисячі озер, країну північного сяйва, на батьківщину Санта Клауса або Йоулупуккі - Фінляндію. Її столиця Гельсінкі зустріне тебе безліччю сувенірів з оленями - це майже священні корови для фінів, здивує примхливою погодою, адже це одна з найпівнічніших столиць у світі, вишуканими білосніжними яхтами, що пришвартовані поблизу 300 островів фінської столиці, мереживом із мостами і невеличкими мостиками, запам'ятається смачними рибними стравами. Сенатська площа з Кафедральним Собором та університетом, а поряд - Міст кохання, пам'ятник композитору Янові Сібеліусу - грандіозна споруда із сотень мідних органних труб та інші історичні й сучасні будівлі - «Біла столиця Півночі» сьогодні гостинно запрошує до себе в гості. Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

У Гельсинкі факультативно пропонуємо:

Морська фортеця Свеаборґ 33€/28€ діти до 12р.

Морська фортеця Свеаборґ

Морська фортеця Соуменлінна, або Свеаборґ  – перлина Фінляндії, «північний Ґібралтар», який пам’ятає довгі важкі бої фінської, шведської, російської, англо-французької армій. Свеаборґ – 250-річний  культурний скарб, розташована на семи островах складна система бастіонів, потаємних проходів та інженерних тунелів, чудове поєднання природи та архітектури, пам'ятка Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, поєднання Заходу та Сходу та просто величезний комплекс під відкритим небом: тут знайдеш музей іграшок, музей зброї, музей моделей кораблів і картин художника Еліаса Мартіна, і навіть музей митниці! 

Повернення в готель. Ночівля.

Сніданок. Виселення з готелю.

Нічний переїзд до Львова.

По дорозі додому запрошуємо Вас на екскурсію:

Оглядова екскурсія по Ризі 13€/8€ діти до 12р.

Оглядова екскурсія у Ризі

Запрошуємо на пішохідну екскурсію Старою Ригою - класичним європейським містом, однак це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому немає місця для нудьги. Перед нами - чудовий центр початку двадцятого сторіччя і, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом: старовинні будиночки, шпилі церковних веж, кам'яні маски, півні та котики, які пильним оком озирають місто, стара бруківка, на якій залишився слід століть, вузькі вулички середньовічного ганзейського міста... Архітектура Риги просто вражає, а фотографії нагадують листівки чи кадри із фільму-казки. Тут побачиш дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі.

Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти. 

Прибуття у Львів близько 12:00.

Вартість туру:

Натисніть щоб подивитись
Вартість
Вартість туру
226 €

Вартість
Вартість туру для дітей до 12 років
180 €

У вартість туру входить:

Натисніть щоб подивитись
 • проїзд автобусом єврокласу 
 • проживання в готелі категорії 3*
 • харчування - сніданки в готелях
 • екскурсії згідно програми туру
 • супровід керівника групи
 • медичне страхування
 

У вартість туру не входить:

Натисніть щоб подивитись
 • факультативні екскурсії, вхідні квитки
 • особисті витрати
 • при груповому бронюванні (акція "9+1") - обов'язкова оплата екскурсії в Ризі (Латвія)

Додаткові послуги:

Натисніть щоб подивитись

Знижки

Натисніть щоб подивитись

1. ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ З ТАНГО ТРЕВЕЛ
Бери в подорож ще 5 друзів та їдь безкоштовно в тур. Також, отримуй в турі сувенір та подарунковий сертифікат від 5€ до 10€ який ти зможеш використати на будь-яку екскурсію або ж на наступну поїздку з Танго Тревел.

 

2. АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ 9+1

Всі послуги «Танго Тревел», для 10-го туриста – безкоштовно. При груповому бронюванні, дитяча вартість туру не враховується. Деталі акції.

 

3. АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ 5+

Для груп туристів від п’яти осіб передбачена знижка. Ваучер на 5€/особа на факультативну екскурсію в турі.

Важлива інформація

Натисніть щоб подивитись
 • При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти 
 • Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
 • Доплати за розміщення в каютах інших категорій - під запит!
 • Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 20 осіб
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
 • Туроператор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг
 • Туроператор не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови 
 • Закордонний паспорт дійсний не менш ніж 90 днів після повернення з туру
 • Публічна пропозиція про укладення договору на туристичне обслуговування за цим посиланням 

Корисно знати

Натисніть щоб подивитись

Як анулювати тур?

Натисніть щоб подивитись

Як анулювати тур?

Ми не штрафуємо туристів, якщо вони не можуть здійснити тур з причини:

 • документально підтвердженого стаціонарного лікування,
 • смерть.

Для підтвердження причини ануляції туру без штрафів необхідно надати лікарняний лист/довідку з лікарні, з підтвердженням стаціонарного лікування/свідоцтво про смерть. 

Рішення про повернення коштів, ануляцію туру без витрат приймаються у кожному випадку індивідуально. Запити про ануляцію просимо направляти на електронну скриньку office@tangotravel.com.ua

Відгуки (0):
Натисніть щоб подивитись
Пов'язані тури

Сортування:

.