Тури в Нюрнберґ

Відображати:

Опис:

Натисніть щоб подивитись

Нюрнберґ

Що вам відомо про Нюрнберґ? Насправді це місто – така собі чарівна скринька, яка під мелодії вуличних музикантів відкриває для гостей свої найцікавіші скарби. Тисячолітній замок, дерев’яні мости через річку Пеґніц, старовинні кам’яні будинки й готичні храми, перші в Німеччині поїзди метро без машиніста та повсюдний аромат пряників і баварських ковбасок – це неповторна атмосфера цього міста. У наших автобусних турах в Нюрнберґ ви побачите дбайливо відновлену «скарбницю імперії» і одне з найбільших середньовічних міст Європи, яке сьогодні входить у ТОП-25 міст світу з найвищим рівнем життя.

Тури у Нюрнберґ 2024 від компанії «Танго Тревел»    

Берлін, Дрезден, Ганновер, Мюнхен, Нюрнберґ – Німеччина завжди вабить туристів, тож ми залюбки організовуємо для вас мандрівки до її найцікавіших міст. До Нюрнберґа їдуть гості з усього світу з різними зацікавленнями. Хтось хоче побачити музей талановитого Дюрера, когось цікавить історія Священної Римської імперії чи події ІІ Світової війни, хтось шукає цікаві фотогенічні місця, а інші колекціонують нові смаки, враження і щасливі спогади. У наших турах у Нюрнберґ ми догодимо кожному: гід на екскурсії розкаже найцікавіші історії, а у вільний час ви матимете можливість ознайомитися з цим прекрасним містом самостійно. Цього року плануємо щомісяця такі подорожі:

  1. «Хочу в Париж! (Нюрнберґ, Страсбурґ, Париж, Мюнхен)» – автобусний тур до Парижа без нічних переїздів, який розпочинається екскурсійною програмою в Нюрнберзі, а продовжиться в найкрасивіших містах Франції та Німеччини.
  2. «Романтика трьох міст: Нюрнберґ, Страсбурґ та Мюнхен» – тури у Нюрнберґ найкраще поєднують ці міста: сторінки спільної історії, схожість архітектури і надзвичайно мальовничі міські й альпійські пейзажі.
  3. «Романтична дорога: Нюрнберґ, Бамберґ та Мюнхен (Новорічний!)» – тур у Мюнхен і Нюрнберґ на зустріч Нового року та на різдвяні ярмарки.

Отож не зволікайте – ознайомтеся з детальною програмою турів у Нюрнберґ зі Львова на нашому сайті. Там само знайдете покрокову інструкцію, як замовити обраний тур. А ми ще поділимося з вами найцікавішою інформацією про це надзвичайно красиве місто.

Різдво 2024 у Нюрнберзі

Щороку впродовж кількох століть на площі перед ратушею і Фрауенкірхе в центрі Нюрнберґа вирує різдвяний ярмарок – як величезний кольоровий вулик! Триває він чотири тижні до Різдва і збирає десятки тисяч гостей із усього світу. Зважаючи на його історичну значимість та традиції, нюрнберзький різдвяний ярмарок вважають серйозним конкурентом дрезденського. Всю ратушну площу і прилеглі вулички в цей час огортають новорічні декорації, ваш ніс повсюдно ловитиме аромат ґлюквайну та нюрнберзьких ковбасок, тут і там потріскують букові дрова і звучать мелодійні колядки… Тож не пропустіть тури у Нюрнберґ на Різдво 2024 року! Це неймовірна казкова атмосфера, яка запам’ятається вам на все життя!

Що подивитися в Нюрнберзі?

Натисніть щоб подивитись

Нюрнберґ має статус неофіційної столиці Фраконії, або Північної Баварії. І як годиться столиці, тут справді безліч захопливих місць, від найдавніших замкових фортифікацій до модерних споруд. Уявіть лише: все, що ви побачите, було зруйноване на 90% під час ІІ Світової війни, але вас зустріне надзвичайно красиве і доглянуте місто. На оглядовій екскурсії під час туру в Нюрнберґ ви побачите ті пам’ятки, які внесені до туристичного шляху «Історична миля». Отож вирушаймо на прогулянку цим цікавим маршрутом:

  1. Імператорська фортеця Кайзербурґ височить на піщана скелі  Nuorenberc, яка й подарувала назву для міста. Вона пам’ятає майже всіх імператорів Священної Римської імперії та розповість вам невигадані історії про вірність і зраду, заздрість і самопожертву. А з її оглядового майданчика побачите весь Нюрнберґ, як на долоні!
  2. Спустимося з фортечного дворика сходами вниз до міста і потрапимо у провулки крамарів та ремісників, які селилися під фортечними мурами. Серед красивого ансамблю фахверкових будинків, найстаріший із яких датують 1336 роком, легко розгубитися від оманливого відчуття подорожі в часі. Один із цих будинків зараз є музеєм відомого на весь світ художника і винахідника Альбрехта Дюрера.
  3. У церкві Святого Себальда, яка є однією двох найстаріших церков старого міста (разом із церквою Святого Лаврентія) побачимо справжню імператорську ложу, «ангельський привіт» Файта Штосса та дивом збережені вітражі.
  4. Зайдемо на площу Ринок, де з XIV сторіччя торгували, влаштовували турніри, демонстрували імператорські скарби. Саме тут, на ратушній площі, Гітлер приймав паради. Щороку перед Різдвом тут розкладають великий різдвяний ярмарок.
  5. Не оминемо під час туру в Нюрнберґ і Прекрасний фонтан на ринковій площі: прочитаємо з екскурсоводом його дивовижну енциклопедію на 19-метровій піраміді: про чотирьох євангелістів, сім курфюрстів, дев'ять героїв, Мойсея і сім пророків. На ґратах навколо Прекрасного фонтану знайдемо чарівне «золоте кільце» і загадаємо заповітне бажання.
  6. Перейдемо на протилежний бік річки через Музейний міст, який найчастіше стає героєм фото у Нюрнберзі. Почуємо історію шпиталю і церкви Святого Духа, майже повністю знищеної у бомбардуваннях, де сотні років зберігали скарби імператорів Священної Римської імперії.
  7. На завершення нашої прогулянки розглянемо деталі  фонтану «Подружня карусель» і підемо смакувати найкращі страви баварсько-фраконської кухні у середньовічному дворику під мурами.

Що спробувати в Нюрнберзі?

Натисніть щоб подивитись

Наприклад, скуштуйте нюрнберзькі ковбаски «братвюрст» які тут готують на букових дровах за класичним рецептом. А ще розкажуть, що вперше про них написали у історичних хроніках під 1313 роком, коли місцева ратуша створила спеціальну поліцію, для контролю за їхньою якістю. До ковбасок вам обов’язково запропонують квашену капусту, картопляні кнедлики чи кухоль білопінного місцевого пива. Для ласунів тут випікають нюрнберзькі імбирні пряники «лебкухен» – офіційний солодкий символ міста від 1996 року.

.