Тур в Нідерланди

Відображати:

Акція
Поїхали! Амстердам + Брюссель
Наявність місць:
9+
Німеччина Нідерланди Бельгія
calendar
30.04.2023
clock
7 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Сертифікат про вакцинацію
Акція
Нові горизонти: Рига, Стокгольм, Копенгаген, Амстердам
Наявність місць:
9+
Латвія Швеція Данія Нідерланди Німеччина Польща
calendar
28.04.2023
clock
8 днів
Без нічних переїздів Автобусний тур Груповий тур
Сертифікат про вакцинацію
Акція
Мої голландські тюльпанчики!
Наявність місць:
9+
Польща Німеччина Нідерланди Чехія
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Тест
Сертифікат про вакцинацію
Акція
Від Ван-Гога до Ейфеля: Амстердам-Париж
Наявність місць:
9+
Німеччина Нідерланди Бельгія Франція Чехія
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Тест
Сертифікат про вакцинацію

Опис країни:

Натисніть щоб подивитись

Нідерланди

Нідерланди – прекрасна квітка Північної Європи, Нідерланди – це чудова країна тюльпанів і вітряків. Нідерланди схожі на вишукану музичну скриньку, яка зачаровує кожного, хто приїжджає з нею познайомитися. Завдяки працьовитості, дбайливому ставленню до природи і своїм досягненням, Нідерланди перетворилися з маленького королівства в неймовірно красиву державу з відвойованою в моря територією 41 кв. км і 17 млн населення.

Нідерланди – це країна із офіційною столицею Амстердамом і резиденцією короля, уряду і парламенту – Гаагою. Нідерланди – це один із найбільших європейських портів Роттердам, старовинний містичний Утрехт і місто вишуканої синьо-білої порцеляни та великого синього серця – Делфт.

Про Нідерланди сказано багато захопливих слів, і повторювати їх немає сенсу, краще один раз приїхати сюди ... для того, щоб неодноразово повертатися знову і знову!

 - Прогуляйся головною вулицею Амстердама – Дамрак, якою потрапиш в історичний центр – у "Квартал Великих каналів". Канали – неодмінний атрибут всіх екскурсій – з води можна оглянути більшість пам'яток, тисячу мальовничих мостів, відчути дух і атмосферу міста, сотні каналів поділяють його на 90 островів.

- Заглянь до музеїв, адже Амстердам – один із найбільших музейних центрів світу. Тут можна відвідати один з найкращих у Європі художній музей – Рейксмюзеум, Музеї мадам Тюссо, Рембрандта, Ван Гога з найбільшою у світі колекцією його творів (близько 200 картин і 580 малюнків), знаменитий Музей тропіків, численні музеї алмазних фабрик, а ще гашишу, марихуани і конопель, а також розташований в сусідньому будинку Музей татуювань.

- Скористайся нагодою відвідати знаменитий "квартал червоних ліхтарів" навпроти Центрального вокзалу, який ніби магнітом тягне в Нідерланди мільйони туристів з усього світу.

- Відкрий для себе «восьме чудо світу», рай на Землі – Королівський парк квітів Кекенгоф, де кілька тижнів навесні панує неймовірний аромат різноманіття фантастичних квіткових композицій, чарівні пейзажі з барвистих полів, якими щороку в парку квітів Кекенгоф милуються мільйони туристів зі всього світу.

- Спробуй копченого вугра,  густий гороховий суп снерт), а також страву з картоплі, овочів і м'яса хутспот, традиційні вафлі з сиропом «Stroopwafels», пиво «Heineken», «Grolsch» чи «Amstel», амстердамський джин «Jenever», відомий у всьому світі голландський сир різних марок і видів.

- Придбай до магнітиків одяг із натурального волокна канабісу, делфтську порцеляну, керамічні амстердамські будиночки, ювелірні прикраси з діамантами, які ніде у світі не продають так дешево, як Нідерланди.

- Зроби найкращі селфі та інстаграмні фото на тлі справжніх голландських пейзажів у симпатичних містечках Заансе Сханс і Волендам. Саме тут колоритні, не зіпсовані глобалізацією Нідерланди, тут досі працюють столітні вітряки, відома сироварня і майстерня кломпів, а ще готують за старовинним рецептом надзвичайно смачного оселедця з цибулею!

Поширені запитання:

Натисніть щоб подивитись

Сувеніри які варто купити в Нідерландах❓

Нідерланди спеціалізуються на твердих сирах, серед них найвідоміші едамський, маасдамський, сир гауда, екзотичні варіанти − сир з оливками, горіхами, самбаламі. Чудовим доповненням до сирного набору стануть ножі або дошки для сиру. Вибери друзям пляшку голландського пива популярних марок Grolsch, Heineken, Gulpener Chateau Neubourg, La Trappe Dubbel, Trappist Ale, Hertog Jan. Велосипедисти оцінять розмаїття аксесуарів для велосипедів (фари, дзвінки, сумки для багажника, прикраси для спиць), а поціновувачі мистецтва будуть раді красивим речам із мотивами картин голландських художників (шовкові хустки, краватки, парасолі, сумки) чи виробам із неперевершеної делфтської кераміки. 

Де купити тур?
Шукатипо всій Україні
.