Тури в Нідерланди

Відображати:

Акційний
Тур
Від Ван-Гога до Ейфеля: Амстердам-Париж
Німеччина Нідерланди Бельгія Франція Чехія
Дата виїзду
03.03.2020
Тривалість
7 днів
Вартість
215
Акційний
Тур
I Like It!
Польща Німеччина Бельгія Нідерланди Чехія
Дата виїзду
24.03.2020
Тривалість
6 днів
Вартість
125
Акційний
Тур
Мої голландські тюльпанчики!
Польща Німеччина Нідерланди Чехія
Дата виїзду
12.02.2020
Тривалість
5 днів
Вартість
138
Акційний
Тур
Нідерланди. I♥Аmsterdam
Польща Німеччина Нідерланди Чехія
Дата виїзду
28.04.2020
Тривалість
6 днів
Вартість
178
Акційний
Тур
Нові горизонти: Рига, Стокгольм, Копенгаген, Амстердам
Латвія Швеція Данія Нідерланди Німеччина Польща
Дата виїзду
26.04.2020
Тривалість
8 днів
Вартість
325

Опис країни:

Натисніть щоб подивитись

Нідерланди

Нідерланди – прекрасна квітка Північної Європи, Нідерланди – це чудова країна тюльпанів і вітряків. Нідерланди схожі на вишукану музичну скриньку, яка зачаровує кожного, хто приїжджає з нею познайомитися. Завдяки працьовитості, дбайливому ставленню до природи і своїм досягненням, Нідерланди перетворилися з маленького королівства в неймовірно красиву державу з відвойованою в моря територією 41 кв. км і 17 млн населення.

Нідерланди – це країна із офіційною столицею Амстердамом і резиденцією короля, уряду і парламенту – Гаагою. Нідерланди – це один із найбільших європейських портів Роттердам, старовинний містичний Утрехт і місто вишуканої синьо-білої порцеляни та великого синього серця – Делфт.

Про Нідерланди сказано багато захопливих слів, і повторювати їх немає сенсу, краще один раз приїхати сюди ... для того, щоб неодноразово повертатися знову і знову!

 - Прогуляйся головною вулицею Амстердама – Дамрак, якою потрапиш в історичний центр – у "Квартал Великих каналів". Канали – неодмінний атрибут всіх екскурсій – з води можна оглянути більшість пам'яток, тисячу мальовничих мостів, відчути дух і атмосферу міста, сотні каналів поділяють його на 90 островів.

- Заглянь до музеїв, адже Амстердам – один із найбільших музейних центрів світу. Тут можна відвідати один з найкращих у Європі художній музей – Рейксмюзеум, Музеї мадам Тюссо, Рембрандта, Ван Гога з найбільшою у світі колекцією його творів (близько 200 картин і 580 малюнків), знаменитий Музей тропіків, численні музеї алмазних фабрик, а ще гашишу, марихуани і конопель, а також розташований в сусідньому будинку Музей татуювань.

- Скористайся нагодою відвідати знаменитий "квартал червоних ліхтарів" навпроти Центрального вокзалу, який ніби магнітом тягне в Нідерланди мільйони туристів з усього світу.

- Відкрий для себе «восьме чудо світу», рай на Землі – Королівський парк квітів Кекенгоф, де кілька тижнів навесні панує неймовірний аромат різноманіття фантастичних квіткових композицій, чарівні пейзажі з барвистих полів, якими щороку в парку квітів Кекенгоф милуються мільйони туристів зі всього світу.

- Спробуй копченого вугра,  густий гороховий суп снерт), а також страву з картоплі, овочів і м'яса хутспот, традиційні вафлі з сиропом «Stroopwafels», пиво «Heineken», «Grolsch» чи «Amstel», амстердамський джин «Jenever», відомий у всьому світі голландський сир різних марок і видів.

- Придбай до магнітиків одяг із натурального волокна канабісу, делфтську порцеляну, керамічні амстердамські будиночки, ювелірні прикраси з діамантами, які ніде у світі не продають так дешево, як Нідерланди.

- Зроби найкращі селфі та інстаграмні фото на тлі справжніх голландських пейзажів у симпатичних містечках Заансе Сханс і Волендам. Саме тут колоритні, не зіпсовані глобалізацією Нідерланди, тут досі працюють столітні вітряки, відома сироварня і майстерня кломпів, а ще готують за старовинним рецептом надзвичайно смачного оселедця з цибулею!

Tango map
Де купити тур?
ШукатиПо всій Україні
.