Тур в Нідерланди

Відображати:

Весна в Амстердамі
Наявність місць:
9+
calendar
27.03.2024
clock
5 днів
Без нічних переїздів Автобусний тур Груповий тур

Опис країни:

Натисніть щоб подивитись

Нідерланди

Нідерланди – прекрасна квітка Північної Європи, Нідерланди – це чудова країна тюльпанів і вітряків. Нідерланди схожі на вишукану музичну скриньку, яка зачаровує кожного, хто приїжджає з нею познайомитися. Завдяки працьовитості, дбайливому ставленню до природи і своїм досягненням, Нідерланди перетворилися з маленького королівства в неймовірно красиву державу з відвойованою в моря територією 41 кв. км і 17 млн населення.

Нідерланди – це країна із офіційною столицею Амстердамом і резиденцією короля, уряду і парламенту – Гаагою. Нідерланди – це один із найбільших європейських портів Роттердам, старовинний містичний Утрехт і місто вишуканої синьо-білої порцеляни та великого синього серця – Делфт.

Про Нідерланди сказано багато захопливих слів, і повторювати їх немає сенсу, краще один раз приїхати сюди ... для того, щоб неодноразово повертатися знову і знову!

 - Прогуляйся головною вулицею Амстердама – Дамрак, якою потрапиш в історичний центр – у "Квартал Великих каналів". Канали – неодмінний атрибут всіх екскурсій – з води можна оглянути більшість пам'яток, тисячу мальовничих мостів, відчути дух і атмосферу міста, сотні каналів поділяють його на 90 островів.

- Заглянь до музеїв, адже Амстердам – один із найбільших музейних центрів світу. Тут можна відвідати один з найкращих у Європі художній музей – Рейксмюзеум, Музеї мадам Тюссо, Рембрандта, Ван Гога з найбільшою у світі колекцією його творів (близько 200 картин і 580 малюнків), знаменитий Музей тропіків, численні музеї алмазних фабрик, а ще гашишу, марихуани і конопель, а також розташований в сусідньому будинку Музей татуювань.

- Скористайся нагодою відвідати знаменитий "квартал червоних ліхтарів" навпроти Центрального вокзалу, який ніби магнітом тягне в Нідерланди мільйони туристів з усього світу.

- Відкрий для себе «восьме чудо світу», рай на Землі – Королівський парк квітів Кекенгоф, де кілька тижнів навесні панує неймовірний аромат різноманіття фантастичних квіткових композицій, чарівні пейзажі з барвистих полів, якими щороку в парку квітів Кекенгоф милуються мільйони туристів зі всього світу.

- Спробуй копченого вугра,  густий гороховий суп снерт), а також страву з картоплі, овочів і м'яса хутспот, традиційні вафлі з сиропом «Stroopwafels», пиво «Heineken», «Grolsch» чи «Amstel», амстердамський джин «Jenever», відомий у всьому світі голландський сир різних марок і видів.

- Придбай до магнітиків одяг із натурального волокна канабісу, делфтську порцеляну, керамічні амстердамські будиночки, ювелірні прикраси з діамантами, які ніде у світі не продають так дешево, як Нідерланди.

- Зроби найкращі селфі та інстаграмні фото на тлі справжніх голландських пейзажів у симпатичних містечках Заансе Сханс і Волендам. Саме тут колоритні, не зіпсовані глобалізацією Нідерланди, тут досі працюють столітні вітряки, відома сироварня і майстерня кломпів, а ще готують за старовинним рецептом надзвичайно смачного оселедця з цибулею!

Поширені запитання:

Натисніть щоб подивитись

Що подивитися в турі в Нідерланди?

У Нідерландах можна поїхати в:

  • Амстердам (вулиця Дамрак, історичний центр міста, музей Мадам Тюссо, Музей татуювань, Рембрандта, Ван Гога, «Квартал Великих каналів»);
  • Кекенгоф – Королівський парк квітів;
  • Заансе Сханс і Волендам – містечка з вітряками та сироварнями;
  • колоритні міста Гаага та Делфт.

Яка вартість туру в Нідерланди 2024?

Ціна автобусного туру в Нідерланди у 2023 році від «Танго Тревел» – від 155€. Ціна може змінюватися залежно від курсу валюти. З туром,  вартістю від 298€, можна вирушити в подорож кількома країнами: Латвія, Швеція, Данія, Нідерланди, Німеччина, Бельгія, Чехія, Польща («Нові горизонти: Рига, Стокгольм, Копенгаген, Амстердам», «Від Ван Гога до Ейфеля: Амстердам-Париж»).

Скільки коштує найдешевший тур в Нідерланди?

Найдешевший тур в Нідерланди вартує від 155€ («Мої Голландські тюльпанчики!»). Додатково побачите Польщу, Німеччину та Чехію.

За скільки можна відпочити в Нідерландах?

Тижневе перебування в Нідерландах вартуватиме від 695€ з урахуванням оренди житла. Якщо ви купуєте тур, то заощаджуєте на проживанні, сніданках та базових екскурсіях. Мінімальний  денний бюджет для туриста  –  від 50€. Проїзд у громадському транспорті – від 3€ за поїздку.

Діапазон цін: вода – майже 2€, кава – від 2€. Обід в піцерії вартуватиме від 23€, а перекус у закладах швидкого харчування – від 8€.

Доба у хостелі вартує від 40€, у тризірковому готелі – від 93€.

 

Які правила в'їзду у Нідерланди у 2024 році?

Для поїздки в Нідерланди у період пандемії потрібні:

  • закордонний паспорт;
  • «зелений» сертифікат вакцинації, визнаний Нідерландами;
  • ПЛР або антиген тест, зроблені максимум за 48 та 24 години відповідно.

Країна визнає всі вакцини, а дітям до 17 років для подорожі потрібен лише негативний тест на Covid-19. У Нідерландах вимагається носіння масок у громадських місцях, а заклади харчування працюють з пропуском. При вході потрібно показати сертифікат вакцинації.

 

.