Тури в Бельгію

Відображати:

Акція
Поїхали! Амстердам + Брюссель
Наявність місць:
9+
Німеччина Нідерланди Бельгія
calendar
30.04.2023
clock
7 днів
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Сертифікат про вакцинацію
Акція
Від Ван-Гога до Ейфеля: Амстердам-Париж
Наявність місць:
9+
Німеччина Нідерланди Бельгія Франція Чехія
2 нічний переїзди Автобусний тур Груповий тур
Тест
Сертифікат про вакцинацію

Опис країни:

Натисніть щоб подивитись

Бельгія

Бельгія – країна надзвичайно красивих історичних пам'яток і архітектурних споруд, безліч яких розкидано по всій її території. Бельгія – це старовинні собори, фортеці, замки і будинки купецьких гільдій, що зберігають пам'ять про багатство середньовічної торговельної Фландрії і валлонських графств.

Бельгія – королівство із 200-річною незалежною історією і територією, що рівна 5% України, проте кожен третій із 11 млн населення тут – мільйонер, а 97% проживає у містах.

Бельгія – це «серце Європи», дивний калейдоскоп зі смачного шоколаду, хрустких вафель і пшеничного пива, із високих цін і великих податків, із безлічі бюрократів у 850 загально європейських організаціях, із барвистого квіткового килима на Ґранд-плас і збільшеної у 165 мільярдів разів модель атома заліза – Атоміума, дорогоцінних діамантів і фламандського живопису.

Бельгія – країна, у якій вигадали олійні фарби, саксофон, теорію Великого вибуху, мереживну обробку одягу, звідки на весь світ розвозять більярдні кулі і мисливську та спортивну зброю.

 - Прогуляйся затишними вуличками Брюсселя – незважаючи на розташування сотень офіційних установ, Бельгія піклується свою столицю і надає їй вигляду справді королівського міста.

 - Відвідай старовинне Брюґґе, де без машини часу кожен потрапляє у казку середньовіччя, місто-музей, яке на фотографіях виглядає, як декорації до історичного фільму – саме тут справжня Бельгія!

 - Поласуй традиційними закусками у Бельгії: креветками під майонезом з помідорами "ла томат-кревет", крокетами з сирих креветок і плавленого сиру пармезан, спаржею по-фламандськи з соусом "асперж а-ла Фламандії", бутербродами з скибочками білого сиру, різноманітними салатами з брюссельською капустою і легкими закусками з картоплі і маринованих овочів.

 - Засолоди душу відомими бельгійськими вафлями "гофр", вершковими безе, солодкими бісквітами "кук", мигдальними тістечками чи знаменитим брюссельським "праліне".

 - Придбай собі і друзям в подарунок шоколад, адже тут його вважають істинно бельгійським продуктом, а найвідоміші марки - "Корн ла-Тусон д'Oр", "Годіва", "Нойхаус" і білий шоколад "Леонідас".

 - Скуштуй національний напій бельгійців – пиво, якого сьогодні налічується більше 1000 марок, а нові сорти створюють майже кожен день. Найбільш відомими є Gueuse, Jupiler, Maes, Stella Artois, Leffe, Hoegaarden, Lambic і Trappist. Можна навіть знайти пиво з додаванням вишневого соку "крієк" і малинового "фрамбуаз", а також кисло-солодке пиво "Гуден-банд".

Поширені запитання:

Натисніть щоб подивитись

Сувеніри які варто купити в Бельгії❓

Обов’язковим подарунком є солодощі: шоколадні плитки чи фігурки хлопчика, що пісяє, пампухи крустильяни, желейні цукерки «кюбердони», «ґентські носики», шоколадні морські мушлі від «Gulian», бельгійські вафлі, тістечка маттентарти, пряники та печиво різних форм і розмірів.  Вибір пива в Бельгії – дуже простий: із понад 900 сортів бельгійських великих і малих броварень! До пива – обов’язково сувенірні пивні бокали і кухлі. А ще друзі оцінять міцний «Женевер» («Genever»). Симпатичні та корисні сувеніри − аксесуари з гобеленовими вставками та майстерні вироби із фламандським мереживом. І, звичайно, вироби з антверпенськими діамантами – «камінь любові» для найдорожчих людей! 

Де купити тур?
Шукатипо всій Україні
.