Від античності до кохання: Афродіта, Адоніс і найдавніші міста-держави на Кіпрі

Маленький Кіпр із територією трохи більшою, як наша Чернівецька область, за тисячі років зібрав безліч скарбів! Цього дня ми побачимо Куріон, або Карфаген Кіпрський — античне місто-державу на березі затоки Епіскопі. На безпечній 70-метровій кручі над синім морем вражають уяву величний амфітеатр із ІІ ст. до н.е., римські терми і кілька публічних басейнів для купання, високі білокам’яні колони, руїни святилищ і базиліки, залишки житла ранніх християн і красиві мозаїки з початку нашої ери в будинках тодішніх олігархів і гладіаторів.

Далі нас захопить міфологічна історія кохання найкрасивішої богині Афродіти й смертного красеня Адоніса. Мальовничі скелі Петра-ту-Роміу й білопінні хвилі біля них розкажуть нам історію про народження богині кохання, а на гальковому пляжі Афродіти будемо насолоджуватися теплим цілющим морем і обов’язково знайдемо камінець у формі сердечка «на щастя»! Потім поїдемо до купалень Адоніса – романтичного і одного з найбільш відвідуваних місць Кіпру, де відпочинемо в прохолодному затінку лісу під шум водоспадів чи, за бажанням, зможемо скуштувати місцевих страв у колоритному кафе над водою.

Ще одне особливе місто-держава нас чекає цього дня – це стародавній Пафос, легендарна антична столиця острова і найперше місто Кіпру, яке внесли до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Скористайтеся нагодою побачити на власні очі основну пам'ятку Пафоса – розкішний археологічний парк із Фортецею сорока колон, будинком Діоніса на 2000 метрів квадратних і 40 кімнат з вишуканими панно підлогових мозаїк, яким уже більше двох тисяч років! 

Відгуки (0):
Натисніть щоб подивитись

Тури, в які включена ця екскурсія

Сортування:

Морські промені Кіпру
Наявність місць:
9+
calendar
05.07.2024
clock
8 днів
Без нічних переїздів Авіатур Груповий тур
.