Лазуровий схід Кіпру

Цю екскурсію розпочнемо з крайньої південно-східної точки Кіпру – мису чи, як кажуть місцеві, Каво Греко. В античні часи на вершині цього пагорба був храм богині Афродіти, а зараз тут ловить повідомлення від закоханих (і не тільки від них) радіолокаційна станція Великої Британії. Уздовж берега – морські печери, ґроти і лагуни, арка зі скелі «Міст кохання» – природа старанно натворила такої краси, від якої просто перехоплює подих! Саме звідси всі мандрівники привозять найкрасивіші фото Кіпру, і саме тут, на арці-містку, ми загадаємо найпотаємніше бажання, яке обов’язково здійсниться!

Поблизу розташований парк екзотичних рослин і кактусів, а також великий парк скульптур, серед яких знайдете створені українцями, – це вже родзинки курортного містечка Ая-Напа, яке влітку перетворюється на веселий і драйвовий багатонаціональний мурашник. Променад Ая-Напи зустріне вас ситними ставами для обіду і смачним морозивом. А найпопулярніший тут пляж Ніссі з природним островом – це просто любов з першого погляду: лазурова вода, білосніжний пісок і безліч розваг на всі смаки.

На завершення цього дня вас чекає Ларнака – старовинне поселення з безліччю назв за його довгу історію і водночас сучасне місто-курорт із великим аеропортом, торговими центрами і туристичними розвагами. Цікавинки Ларнаки – це турецький квартал за храмом святого Лазаря, красива набережна Фінікудес, дерев’яний пірс і крилатий лев Венеціанської республіки та стара фортеця, яка теж захотіла на пляж до блакитної води. У затишних тавернах Ларнаки вас радо нагодують великими порціями місцевих страв із кіпрським вином «Командарія» або пивом “Keo” чи “Leon”, а на прощання обов’язково пригостять своїх гостей чимось особливим.

Відгуки (0):
Натисніть щоб подивитись

Тури, в які включена ця екскурсія

Сортування:

Морські промені Кіпру
Наявність місць:
9+
calendar
05.07.2024
clock
8 днів
Без нічних переїздів Авіатур Груповий тур
.