Душа Кіпру в горах Троодос

Якщо хочете відкрити для себе найбільш атмосферні місця Кіпру, вам обов’язково сюди! У лабіринти вузьких вуличок старовинного виноробного села Омодос, де промені сонця розчиняються поміж кам’яних стін, серед килимів квітів і зелені фруктових дерев. Монастир Святого Хреста, старіший, ніж саме село, – основний туристичний об’єкт Омодоса, за стінами якого вирує справжнє життя. Тут бережуть традиції острова, а місцеві жителі вклоняючись привітаються з вами "Калі мера!" і гостинно запросять до своїх родинних крамничок, ресторанів-таверн чи виноробень.

У одну з них ми заглянемо на дегустацію та познайомимося з культурою виноробства на Кіпрі. А неперевершений смак і елегантний аромат вин Омодоса додасть вам азарту підкоряти вершини гір Троодос.

І це без жодних зусиль, бо комфортним автобусом ми доберемося до наступної нашої локації, піднявшись мальовничими гірськими серпантинами до однієї з найвідоміших святинь Кіпру – монастиря Кіккос, де зберігається чудотворна ікона Богородиці пензля апостола Луки. Крім величної архітектури, розкоші інтер’єрів та цікавих стінописів, тут знайдете багато крамничок із сувенірами і просторий паломницький ресторан зі смачними стравами.

Незабутньою кульмінацією нашої подорожі стане фантастичний оглядовий майданчик на висоті 1300 метрів над рівнем моря із панорамою 360 градусів на чарівні гори Троодос аж до північного узбережжя Кіпру!  

Відгуки (0):
Натисніть щоб подивитись

Тури, в які включена ця екскурсія

Сортування:

Морські промені Кіпру
Наявність місць:
9+
.