Тури в Прагу 2024

Відображати:

Опис:

Натисніть щоб подивитись

Прага

Блукати звивистими вуличками та вигадувати, які містичні події могли б тут відбуватися, знайти Золоту вулицю і підглянути у вікна – раптом побачиш алхіміка. Піднятися на пагорб над Влтавою, щоби помедитувати з видом на річку та дахи з черепиці. Тури в Прагу зі Львова чи будь-якого іншого міста дарують емоції, що важко сплутати із враженнями від будь-якого іншого міста.

Що потрібно знати про автобусні тури в Прагу 2024?

Та все просто – що до них потрібно обов’язково долучитися. Ну, не те щоб «обов’язково», та й не так вже й «потрібно». Але спробуй – і розкажеш, чи згоден.

Оголосимо весь список, з чого вибирати тур в Прагу на автобусі.

 • «Прага та Дрезден #нашілюдивсюди». Тур в Прагу на вихідні, тривалістю 4 дні. За ці декілька днів відвідаємо не лише Чехію, а ще й Краків, Дрезден і дивовижне творіння природи «Бастай».
 • «Ідеальна четвірка: Краків, Прага, Відень, Будапешт». Королівські, імперські й такі різні. Знайдемо разом із тобою 10 і більше відмінностей?
 • «Одного разу в Празі! (Новорічний!)». Якщо тобі потрібна подорож на декілька днів, щоб яскраво відсвяткувати прихід Нового року, – отримуй. Тур в Прагу на 3 дні та ніякої біганини, одна лише стовежа столиця. Ну й трішки Кракова, краєм ока.
 • «Новорічний вік-енд в Чехії!». Запити «Гарячі тури в Прагу на Новий рік» на просторах інтернету виправдали себе. Як тобі цей? Новорічні ярмарки Кракова, Праги, Дрездена, та ще й курорт Карлові Вари чи Кутна Гора на десерт.
 • «L'amour en trois: ти, я і Париж!». Прага і Париж в одному турі. Два різні, але такі улюблені туристами міста. Вирушаймо? А до нашого 6-денного маршруту додамо ще й Польщу та Німеччину.
 • «Від Ван-Гога до Ейфеля: Амстердам-Париж». Протягом 7 днів прогуляємося з вами ранішнім Берліном, зануримося в ні на що не схожу атмосферу Амстердама, відчуємо всі відтінки пісень Едіт Піаф у Парижі і врешті почуємо бій курантів празького Орлоя.
 • «Мої голландські тюльпанчики!». У цьому турі маємо нагоду відвідати ще одне чеське місто – Брно. А головна ціль подорожі – Нідерланди, в будь-яку пору року. Бо ж не лише на тюльпанчики тут дивитися.

Не має значення, з якого ти міста України, чи шукаєш тур в Прагу з Києва, з Харкова чи Запоріжжя. Наші групи завжди такі різні, а тому нам так весело разом. Радимо звернути увагу, що мандрівки починаються зі Львова, а тому коли вирушаєш в екскурсійний тур в Прагу з Києва або іншого міста – залиш собі трішки часу в запасі між прибуттям та наступним відправленням.

Скільки ж коштує вік-енд у Празі?

Чехія – це про те, як провести вихідні активно та бюджетно. Та ще й пакетний тур в Прагу – найкраще рішення, якщо у вас часу та бажання планувати відпочинок. Ціна на мандрівки стартує від 75 євро, а найбільш дешеві тури в Прагу можеш вхопити за декілька днів до виїзду.

Що подивитись в Празі, якщо вас занесло туди вперше?

Натисніть щоб подивитись
 • Вацлавська площа. Чи, як кажуть чехи, – Вацлавак. Довгий проспект із кафе, магазинами та пам’ятником святому Вацлаву.
 • Порохова брама. Зазвичай, це перша локація під час турів в Прагу, фото якої одразу хочеться зробити. Якщо пройдеш крізь неї, вуличка виведе тебе до Старомєської площі.
 • Орлой. Ну, тут і коментувати нічого. Бачили ж фото астрономічного годинника в Празі, чи не так? А тепер ще й почуємо бій його курантів.
 • Старомєстська площа. Центр туристичного життя: натовп туристів, бій курантів Орлоя, вежі Тинського храму. Різдвяний ярмарок теж проходить тут.
 • Паризька вулиця. Пам’ятки тут геть не історичні. Це вулиця Louis Vuitton, Gucci, Prada. Якщо звернеш із неї в правильному місці – потрапиш до єврейського кварталу.
 • Карловий міст. Про Карла будемо чути на кожному кроці. Недаремно, цей чоловік заслужив. Але тільки поглянь, який вид на обидва берега відкривається звідси!
 • Празький град. Це місце для того, щоб зануритися в середньовічну атмосферу, поглянути на Прагу з висоти та відвідати готичний собор святого Віта.

Для активних мандрівників є спосіб швидко оглянути якнайбільше. Ні, телепортуватися без потреби. Беріть в оренду велосипед чи самокат, і вперед – назустріч пригодам!

Якщо тобі пощастило вирушити в тур в Прагу 2024 року під час різдвяно-новорічного періоду –  побачиш іще одну атракцію, чи не найбільш атмосферну. Різдвяний ярмарок. Гарячий глінтвейн, ароматні ковбаски і святкова музика. Вже відчуваєш цей дух?

Празьке пиво і кухня: короткий гід

Натисніть щоб подивитись

Щоб максимально спростити твої пошуки смачненького під час автобусного туру в Прагу, підготували короткий маршрут із гастро-ідеями.

Зупинка №1. Перша наша локація – якась добра «господа», тобто ресторанчик. Замовляємо «вепрове колено», кнедлики і пиво. Ще одна місцева страва – картопляний салат, схожий на наш «олів’є».

Зупинка №2. Гуляти будемо багато, а спосіб пізнати місто з іще одного боку – вулична їжа. Скуштуйте місцеву випічку «трделнік» із корицею, фруктами чи вершками.

Зупинка №3. Супермаркет. Радимо спробувати локальний сир «гермелін» та «студентську» шоколадку.

І не забудь привезти смаколики й додому. Вибір тут чималий.

Рецепт щастя простий: берете рідну людину, бронюєте тур в Прагу на двох і збираєте валізку. Готово!

.