Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.uaЯскравий антураж: Італія + Чехія

Італія   Чехія  

 Львів - Краків - Прага - Флоренція - Рим - Чеський Крумлов - Львів 
Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень

7

12 9 20 20 29* 29
 

Діти до 12 років не оплачують факультативи!

День 1

Виїзд зі Львова о 08:00 від залізничного вокзалу. Переїзд територією Польщі та Чехії.

Пропонуємо факультативно пішохідну екскурсію по Кракову (5 євро). У Польщі є декілька столиць, Варшава - адміністративна, Закопане - зимова, ну а душа цієї країни в найцікавішому місті Краків. Неприступний, і в той же час привітний Вавель, торгівельні ряди Сукенніце, тут сувенір знайдеться для кожного, Ягелонський Університет, заплутані вулички старого міста, ну і як не загадати бажання під «хейнал», мелодію сурмача, яка ллється з вежі Маріанського костелу (заїзд у місто відбувається лише при купівлі додаткової програми всіма учасниками групи).

Поселення у готель. Ночівля на території Чехії.

День 2

Сніданок. Виселення з готелю.

Прага  - місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту - це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків - Біля золотого персня, Біля трьох золотих троянд, Біля дикунів, Біля трьох прапороносців, Біля двох золотих ведмедів, Біля чорного хреста ... Дізнаєтеся, чому Тобі не страшний м'ясник Томаш, який бродить ночами озброєний величезною сокирою. І все це - чудова і таємнича Прага!

Чехія

Вільний час. Рекомендуємо:
- унікальну екскурсію Празьким Градом* (10 €). Запрошуємо на екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію. А на завершення
рекомендуємо підйом на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!

- запрошуємо тебе на прогулянку на кораблику по р. Влтаві, легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили (25 €).

 - "Якщо б було море пива…". Чехія! Тут, майже в кожному містечку,  є своя пивоварня.  Одні розвивались  у сучасні комплекси і продають свої напої у всьому світі, а  інші – законсервувались у «своєму столітті», саме тому їх пиво можна скуштувати лише тут. В Празі таких пивоварень є безліч. Тут полюбляють світле, чорне, мішане… Запрошуємо на дегустацію справжнього живого, пінного  напою (8€).

Збір групи. Нічний переїзд на територію Італії.

День 3

Переїзд на околиці Флоренції (в'їзд у місто на громадському транспорті за власні кошти, орієнтовно 4 євро/ос).
Якщо Ти не побував у Флоренції, - значить Ти не бачив Італії! Флоренція – аристократична столиця Італії, лише тут Ти зможеш побачити всі геніальні шедеври епохи Відродження! Флоренція — це місто захоплень, вражень, емоцій - площа Сеньйорії, площа Святого Йоанна з Баптистерієм, Кафедральний Собор, Синагога, численні музеї — ось, що діє немов магічне зілля, яке миттєво заставляє Тебе закохатися у це місто.

Рекомендуємо: відвідати галерею Уффіці (25 ) — місце, де зосереджена вся краса світу мистецтва — Рафаель, Леонардо да Вінчі, Джотто, Мікеланджело та багато інших всесвітньовідомих художників створили шедевральні твори, які Ти зможеш побачити, відчути та оцінити саме тут!

Поселення у готель на території Італії.

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Рим (в'їзд у місто на громадському транспорті за власні кошти, орієнтовно 4 євро/ос).
Сьогодні для Тебе відкриється унікальна нагода відвідати Вічне місто — Рим, місто, яке зберігає всю історію людства!  Найбільший римський амфітеатр — Колізей, Форум з вівтарями Сатурна і Вулкана, античний храм, а сьогодні мавзолей — Пантеон, палац Полі зі своїм неперевершеним фасадом — фонтаном Треві, де красується могутній Нептун, відома римська “Друкарська машинка” - монумент Вітторіано...і це ще не все! На Тебе очікує незабутня подорож у часових просторах!

RomeRomeVatikan

Рекомендуємо:

- відвідати державу-музей — Ватикан* (35 €; дети до 18 лет - 28 €), унікальне місто у місті! Собор Святого Петра, Сикстинська капела, безліч музейних колекцій творів античного мистецтва, шедеврів італійського живопису і скульптури — все це тут, у найменшій державі!

- запрошуємо на екскурсію — Рим ніколи не спить! (15 ). На відміну від інших європейських столиць, Рим, здається, ніколи не спить. Рим прекрасний завжди! І коли прокидається з першими проміннями сонця, і в метушні денних буднів... і вечером, коли запалюються перші нічні вогні, вулиці Рима заповнюють натовпи туристів, закоханих пар і звичайних римлян. Пройшовши затишними вуличками Ви проведете незабутній вечір в вічному місті, про який будете згадувати все життя!

Збір групи. Нічний переїзд на територію Чехії.

День 5

Прибуття у Чеський Крумлов.

Побувати в Чеському Крумлові означає побувати у справжній Казці. Оглядова екскурсія (8 ). На кожному кроці - в замку, парку, над річкою, на вузьких вуличках і в соляних печерах - тут оживають легенди і перекази. І здається, що зустріти вночі гнома, несучого додому золотий злиток, дійсно можливо - адже це Чеські Крумлов! Вільний час.

Рекомендуємо:

- відвідати Замок Чеський Крумлов (20 ) - один з найкрасивіших і найвідоміших замків Чехії. Оригінальні фрески, атмосфера традиційного чеського побуту, великий мальовничий парк і все це Ти маєш можливість побачити на власні очі!

- вечірню екскурсія по Чеському Крумлеву + вечеря (25 ). Незважаючи на те, що містечко маленьке - його варто побачити вночі. Вогні які освічують місто сяють по-особливому адже, тільки тут, кожна вуличка і кожен будинок має свій неповторний шарм, легенду... і кожен наступний будинок не схожий на попередній. Тільки вечером можна відчути справжню атмосферу середньовіччя, глянувши на освітлений замок із вежею в старому місті.

Збір групи. Переїзд в готель. Ночівля в транзитному готелі.

День 6

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Львова.

Прибуття у Львів орієнтовно о 23:00Вартість туру

Валюта

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 12 років
Більше 5 тижнів до початку туру 170 165
Більше 3 тижнів до початку туру 180 175
Менше 3 тижнів до початку туру 190 185Вартість туру згідно акційних пропозицій

Валюта

АКЦІЯ Дата виїзду Вартість
Прийшов, побачив і купив 12.12 168

Деталі та умови акційних пропозицій  =>> ТУТ

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

 

У вартість входить:
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі категорії 2-3*
• харчування - сніданки

• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи
• групове медичне страхування


У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• особисті витрати
• навушники для оглядових екскурсій (Флоренція, Рим) - 4 євро/оренда (оплата до початку туру обовязкова);

• консульський збір - 35 євро (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, особи до 26 років... згідно угоди про спрощення візового режиму)
послуги візового центру - 18 євро/ос
візова підтримка - 10 євро
 

Важливою умовою участі  в турі туристів з власними візами є підписана розписка.
Бронювання буде підтвердженим лише після отримання сканованої копії розписки.

ВАЖЛИВО: 
• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць просимо уточнювати 
• Оплата туру здійснюється в гривнях по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський збір та візовий збір в разі відмови у візі не повертається
• За одномісне розміщення передбачена доплата - 60 євро
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 20 чоловік
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг
• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови

Важливо! Турист повинен володіти інформацією стосовно програми туру (маршрут подорожі) та надати її при спілкуванні з працівником консульства. Незнання програми туру може стати причиною ВІДМОВИ У ВИДАЧІ ВІЗИ.

ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВІДКРИТЯ ВІЗИ

Версія для друку

HTML

Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Новини


Розсилка новин
Підписатися на новини
.